Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 374.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od Aurora Borealis: „Pytał o to, czy będzie taka sama po relokacji. ” Nie będzie bo jak sam napisałeś temperatura losowana jest przy każdej zmianie i zależy od pozycji na którą się przenoszę zgodnie z tabelką wyżej. ” Boże, on to wie!

  • Pytał o to, czy będzie taka sama po relokacji.

  • Autor tematu nie pytał o temperatury, tylko o relokacje i ich zachowanie. To pytanie już tutaj padło - sam je zadałem kilka lat temu.

  • Cytat od KimberlyLondon: „Chodzi mi o to czy jak z pozycji 15 przeniosę planetę gdzie indziej, a poźniej wrócę na tą samą, czy pierwotna temperatura ulegnie zmianie ? ”

  • Cytat od Muniekk: „zawsze szukasz po jednej zeby stare ewentualnie tez kasowac po jednej. ” Zgadzam się z Tobą, jednak nie od razu każdy ma po 20-25 slotów. Dyskutujemy w temacie pytania osoby, która najprawdopodobniej tego nie wie. Wyżej napisałem "cierpliwości". W Twoim przykładzie chodzi bardziej o wiele prób, które wymagają dodatkowo uważności. Jeśli przegapi się kilka/kilkanaście/wszystkie przyloty na dojrzałym uni, to traci się czas na farmy. Tu 75% dla P. matki 300+ nowego konta, farmy zn…

  • Ale jak masz astro ~13 w początkowej fazie rozwoju konta, to chyba nie szukasz po jednej planecie jak przy ~23. Robisz problem z niczego przyjacielu

  • Temperatury są losowe przy każdego typu zmianach w koordynatach i nie są zależne od numeru pozycji. Niestety trzeba dużo anty żeby mieć wszędzie maksy na minusach, relokacjąc nawet przy rabatach 50%.

  • No nie wiem czy lekko. Im niższe astro, tym faktycznie lżej (choć i tak trzeba włożyć w to trochę cierpliwości), ale mając tylko jedną do skolonizowania, to tak nie bałdzo. Mówię za siebie jakby co

  • Cytat od john malkowitz007: „Te konta powinny zostac zablokowane do udzialu w licytacjach ” Nie no, bez przesady. Wszystko można załatwić skryptem, tak żeby wszyscy coś z tego mieli. Z resztą się zgadzam. Temat się wyczerpał i jest teraz sztucznie podtrzymywany. Holon mógłby go już zamknąć i zgłosić nasze pomysły na .en

  • Fakt, po pewnym czasie to zjawisko się wypala. Zwłaszcza na wymarłych uni (jak na ss w poprzednich postach). Jednak mimo wszystko, nikomu nie zaszkodziłoby jakoś to unormować, żeby każdy miał szansę codziennie coś wygrać. Podkreślę - każdy.

  • Dla mnie nie ma problemu żeby ktoś mógł przewalać surę - jak to ujął Starrk - kosztem rozwoju konta. Ale w granicach rozsądku, czyli z bashem max 3 dziennie. Żaden pomysł nie jest zły, dopóki na licytacjach przez takie zachowania zabija się ducha rywalizacji. I nie chodzi o to, że ktoś nie umie ogarniać approx, tylko o to, żeby każdy od czasu do czasu miał szansę na wygraną od szybkiego klikania, a nie wywalenia pierdyliarda (co z approx nie ma nic wspólnego). Ten wątek ma już trzy strony (z moi…

  • Cytat od Apofis: „Powinna być max. kwota za jaką można coś kupić. ” Jest wiele opcji. Jeśli chodzi o dopałki (bo głównie na tym skupia się śmiech przez łzy), wystarczyłyby proste rozwiązania, które dla nowych graczy byłyby wyrabianiem zdrowych nawyków. Tu na przykład wystarczyłoby dodać opcję z podopcją. Opcja: - komunikat, który informuje gracza o tym, że kwota wskazana przed naciśnięciem buttona licytacji przekracza dolną granicę aktualnej opłacalności, czyli najniższy poziom kopalń i ekstrakt…

  • aleosochosi?

  • Sprawa jest prosta. Tutaj większe szanse są na polemikę - na rozpatrzenie pomysłów jednak jest miejsce na forum głównym. Pomysł Eustachego na stałą podbitkę + delay likwiduje mój zamienny z bashem na ilość wygranych na dobę. I uznaję go za lepszy. A spam można usunąć automatem

  • Cytat od Qwant-holon: „60k anty ” 48k, wiadomo jak

  • Grałem długi czas na u68, odzywam się towarzysko. Nie wiedziałem, że to zabronione.

  • Cytat od asherl: „Od roku tak mówicie. ” Poszła fama na całą społeczność, wszyscy sobie wbili do głowy, ale nikt nie pamięta co CM podkreślił zaraz potem - że PL *nie jest na liście priorytetów. Edit: Ściślej, *dotąd nie było

  • Cytat od Bresia (L): „sny tylko głupie miałam, ale to standard:) ” Cytat od Bresia (L): „Wolę pograć na konsoli, niż też kupę oglądać:) ” Żebym nie był tak brzydki jak Ty jesteś piękna, to bym Cię sobie ukradł! Fifarafafą!

  • Może skoro doraźnie eko odpada, to chociaż faktycznie badania x20. Podnieśli z x7 do x14, ale nawet x20 to i tak od pewnego etapu to też jednak nadal mało.