Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 522.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • To tak jakbyś kupił za 100 zł coś co kosztuje 100 euro i twierdził że 100 pieniędzy to 100 pieniędzy a nie 400 pieniędzy bo sie nie przelicza.

  • Przecież Zakins pilnował tej floty dość mocno Urlop - zrzutka, urlop - zrzutka Grubaszenko Ty puszerze wstrętny mam nadzieje że chociaż tanio było. No ale trafił swój na swego wiadomo Graty starcia i cyferek.

  • Posadziłeś Hetevoxa tam, dla niepoznaki ma nick Hortex i wiadomo co było dalej Ale graty, fajnie by było mieć 1kk panca

  • W sumie tak samo co u kolegi z drugiej strony Błoń Bijecie tych samych gości a potem dziwne że nikt nie czai że to nowe ST a nie odświeżone przez zygunie sprzed roku Graty !

  • Trochę jak Dżony łoisz te swoje pushówki, ciągle te same, zysk ten sam. Pomyślałbym że starcie wgl się nie odbyło tylko wklejasz jakieś stare z nową datą dla niepoznaki Graty cycu

  • Pazik cycu graty przynajmniej nie hodowane na rzeź jak tych innych pusherów. Oby tak dalej, zysk może być ten sam bajeczny ale procent musi być większy!

  • Ostatni [mniam] w sojuszu, Pazik jeszcze pracuje nad tym. Ciśnij, ja się zaraz przetapiam to będziesz miał konkurencje Administrator Forum kasai:Upominam za słownictwo.

  • Takie pitu pitu według mnie z tym że są wstanie wykryć takie transporty Jak ktoś palcem wskaże to być może coś wyłapią. Tak samo jak wyłapali te wszystkie klony, tak samo jak reagują na pushe. Pajacowanie i tyle.

  • 15 lat. Tyle czasu zajęło wymyślenie słowa "obostrzenie" a podejrzewam że i tak ściągnięte od naszej partii rządzącej co to wyskakuje z nowymi "obostrzeniami" typu zakaz wstępu do lasu. Zakaz znowu napisany na kolanie dumnie wieszczący zakończenie walki z pandemią pusherów

  • Tam jest 50kk a nie 5kkk

  • płaczcie płaczcie, odkrywców tu nie ma bo muszą wysyłać ekspedycje i pilnować floty. No i zyski liczyć.

  • O to się caaały czas rozchodzi. Albo grasz odkrywcą albo wypadasz z obiegu i tyle w temacie. Nawet pushe się nie opłacają tak jak gra odkrywcą

  • Cytat od dexPL: „Ale w temacie o ograniczeniu max zlomu z piratów - nikt się nie wpisze ” Szkoda sensu Nic nie zmienią, w dupie mają, gówno widzieli. Chłop który ma być łącznikiem między producentem a społecznością bawi się w jakiegoś BUG CATCHERA. Śmiech na sali i tyle w temacie. Bo jak wszyscy COMA są tacy jak nasz to dokąd to może zaprowadzić ?

  • No no Polecam zobaczyć co się dzieje na Uni68 Jak chłop w 3 dni robi 350kk pkt zniszczonych I teraz generalnie to śmiech na sali jak ktoś się próbuje pushować mając flotę. Wystarczy odkrywca, żadnych limitów, jedyny to własne możliwości

  • Cytat od REGULAMIN: „Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje. ” Zasadniczo to dostałeś lanie, czy kontrolowane czy nie to inna sprawa A że Włoś też przy tym oberwał to według mnie i tak by pewnie poleciał drugi raz. No ale piać sobie możesz bo wygranym st…

  • A ten sojusz to od kogo odgapiliście W_P to sprawdzona marka z Uni 28 zastrzeżona prawami autorskimi logo ma być z Johny Deepem z filmu Wrogowie Publiczni jak coś to mogę wam pokazać które. Graty pusherze, zegar tyka

  • Cześć, Jeżeli Filu oddaje konto to ja chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Zawsze kochałem niszczarki. Wiem jak się lata w bunkry oraz umiem robić FSy na stacjonuj. Mam wszystkie cechy które powinien posiadać nowy właściciel tego konta. Zawsze brzydzi mnie push. Czyjś. Nie swój, bo ja do tego wszystkiego umiem w push. Słabo, ale się uczę cnie. A i jeszcze zawsze podziwiałem Cię Filu, robiłeś różnicę na Uni, byłeś 4 razy aktywistą, zrobiłeś dużo ST i ja też chciałbym być aktywistą. Nie mam pienię…

  • Cytat od sheaker: „Cytat od Leonidas: „[...] Jedyna statystyka jaka ma znaczenie: 011edfdde424c.png ” W dobie latania na 16 pozycję to akurat nie mówi ona absolutnie nic, chyba, że do momentu wprowadzenia nowej wersji. ” Sam to napisałeś - latania Choćby latanie na 16 pozycje to pokazuje że coś się z tą flotą dzieje a nie na wiecznym FSie, ktoś tym gra, jest jakiś cień szansy że jej używa, coś tam nawet ryzykuje. Wiadomo że to nie jest poważne złomowanie ale jakieś zawsze

  • Odpuść Stare chińskie przysłowie mówi że "Pushować się to jedno a umieć to wykorzystać to drugie" Nawet jeżeli Incoming się spushował to statystycznie powinien wtopić do dwóch miesięcy, ten noł nejm Zakins to coś w rodzaju Fila - duża flota, mało skilla, polata po satkach w S&D i tyle go było widać, zresztą koledzy chyba. A cała reszta ? W ST przewijają się jedne i te same osoby w kółko, nie ma nowych twarzy, ktoś kto był mocny to parę kkk sury nie sprawiło że jest mocniejszy Parę kkk sury dla s…

  • Pazik vs. Nielot ~ 6443.82%

    Leonidas - - Starcia U68

    Post

    Cytat od Wrum: „Graty, zacny zysk jak na konwencjonalną flotę i bunkier Miłego przetopu ” Tyś widział bunkier Graty mordo, podobają mi się Twoje nowe barwy