Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 721-723 z 723.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Metin2

    Raiden - - Technologia i Gry

    Post

    Daaawno temu grałem na Endurionie surą bm94lv , kozak postać, sura wp75lvl na dropka - stare czasy, które nigdy nie wrócą. Jakiś czas temu znów sobie zagrałem, tym razem Likanem, ale z braku zapału do gry i starej grafy olałem temat, wbiłem może 50lvl i już zapomniałem nawet na jakim serwie się bawiłem. Zdecydowanie lepsza była Tera Online

  • Juventus Turyn F.C.

    Raiden - - Piłka Nożna

    Post

    Kibicem Starej Damy jestem od kilkunastu lat. Moim idolem zawsze był i będzie Pavel Nedved, to on zaszczepił we mnie miłość do tego klubu! Po ostatnim zwycięstwie z Napoli napawam optymizmem przed awansem do kolejnej rundy Champions League oraz przed meczem z Interem. Wierzę, że w tym roku uda nam się wygrać puchar królów choć pretendentem do tego jest PSG i City, ale to nic! FORZA JUVE

  • Hej mam pytanko. Czy jest możliwość odzyskania konta, które z braku aktywności zostało gościem? Po x latach naszła mnie chęć ponownego zagrania w ogame ale niestety na forum już stare konto istnieje jako gość