Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 149.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Urlop z zeszłego tygodnia dał trochę odpoczynku. Ale weekend masakra. Mieszkańcy Mensy nauczyli się robić FSy. Nocą żadna flota na moonie nie stała albo mi nie było dane jej wyskanować. Trudno trzeba było się zabrać za falowanie idlaków Dziś patrzę a tu Dobranoc leci bombki + rozporki. Szybkie liczydło od Smakosha i leci kontra na 1s. W locie jakieś aktywki to gasną to się zapalają. Myślę, coś kombinuje... Pewnie doniesie na mnie to Topki. Piszę: Widelczyki szykujta się, będzie kontra kontry Al…

  • Wrzucam to RW ale uważam, że przez błąd lobby nie powinno być brane do wyniku. Dobranoc dostałby kontrę na 1s tylko na 9000 bombowców i 500 rozpruwaczy. Zakładałem, że będzie online i podniesie pozostałą część dlatego dałem mniej recy i nie zebrałem całości. Można policzyć ile to. Wg TrashSima wyszłoby 532.966.000 złomu. Czyli 5329.66 %. Lemanowy [WOWWW] vs. Dobranoc [CLEANING] ~ 15251.66% Dnia 23-06-2020 12:04:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lemanowy [WOWWW] _________________…

  • Gratki Panowie! Ładny procencik

  • Gratulacje dla zwycięzców ! Podziękowania dla wszystkich czynnie biorących udział patrząc na statystyki uni przez ten miesiąc ubyło trochę graczy

  • No startowaliśmy z wiztyami do Admirala ale nigdy nie chciał nas przyjąć na herbatkę gratki !

  • Gratki serwi ! git trafienie !

  • Wychwycone na fali. Policzone, wysłane i.... zonk internecik zlagowało i recki wpadły za późno. Gratki dla Pana Hegli bo wstrzelił się i zostaławił mi na osłodę 90kk metki ale locik przemiły, lampki u chłopaków z Suicide podniosły ciśnienie tak do 140/120 pewnie. Dobrze że chłopaki latają i dex spalili na innych Cytat od PanHegli: „"Popołudniowa drzemka doprowadziła mnie do przerobienia przez Lemanowy floty na ładne PZ. Gra toczy się dalej. Gratulacje" ” Podro za chłopaków WOWWW i S&D ! dla Pan…

  • 09-06-2020 18:54:36 Lemanowy [Vhagar] - 4411.12% Dnia 09-06-2020 18:54:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lemanowy [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 96.453 _________________________________________ Obrońca PanHegli [420] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.998 Bombowiec 6.000 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Lemanowy [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 96.449…

  • 06-06-2020 03:12:08 Lemanowy [Vhagar] - 1532.48% Dnia 06-06-2020 03:12:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lemanowy [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca rambo [Emeryci] ________________________________________________ Mały transporter 817 Duży transporter 4.722 Lekki myśliwiec 7.181 Ciężki myśliwiec 67 Krążownik 1.228 Okręt wojenny 443 Recykler 119 Sonda szpiegowska 30 Bombowiec 25 Niszczyciel 1…

  • Gratki! Widziałem te 60k krążków na fali w 3g ale za szybkie i za daleko żeby kontrować. Skreślony z listy. SzO dla nowego właściciela

  • Lockdown się kończy. Odmrażanie gospodarki i takie tam. Wszystko wraca do normalności. Wszystko oprócz kolejek w banku. Stoję jak ten cep do okienka bo niby tarcza i tam jakąś kasę ponoć dają. Kontra od depeszy i 8k przeleciało. Dobrze że Smakosh na posterunku. Pudelka z całego tygodnia przeczytałem a ludzi przed mną nie ubywa. Co robić ? Poskanuję sobie i cyk coś tam się trafiło. Pozdro Widlece ! Dnia 04-06-2020 14:27:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lemanowy [WOWWW] ________…

  • 04-06-2020 14:27:11 Lemanowy [Vhagar] - 2784.11% Dnia 04-06-2020 14:27:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lemanowy [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 15.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Midas007 [TRUST] ________________________________________________ Mały transporter 10.255 Duży transporter 13.716 Lekki myśliwiec 4.448 Ciężki myśliwiec 1.596 Krążownik 943 Okręt wojenny 544 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 20…

  • Gratki Smakosh ! To mogłem być ja dziena za dolę, pance już się spawaja @depesza_1992 dzięki za zaproszenie gdybym był w biurze to byśmy polecieli. Wojenka, wojenką ale gramy fair. @mnichw i dziel flotę następnym razem, to byś pance uratował

  • Oj będzie, będzie ST. Mirek ma prawa autorskie ale dogadaliśmy że okrasimy to jakąś opowiastką

  • Gratki ! Zabawa była przednia, dawno tak się nie ubawiłem w nocy a te pance to tylko cyferki, na momencie się odbuduje

  • 30-05-2020 02:01:00 Lemanowy [Vhagar] - 6303.82% Dnia 30-05-2020 02:01:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lemanowy [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 54.000 _________________________________________ Agresor Smakosh [WOWWW] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Agresor Kylo Ren [D_B] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 __________________________…

  • Echhh... co to za nocka była, dawno tyle siana na moon'ach nie stało zabawa była piękna, długo zapamiętam tą nockę Podziękowania dla chłopaków za akompaniament. Pozdro Widelce ! obrońcy Dnia 30-05-2020 02:01:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lemanowy [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 54.000 _________________________________________ Agresor Smakosh [WOWWW] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 ______________________…

  • Gratki ! 13 min zabrakło mi do pzta

  • Jedziesz dalej ! Jesteś na fali

  • Gratki ! Serio płace 50 zł za godzinę, człowiek stary ale cały czas może się jeszcze czegoś nauczyć