Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-204 z 204.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No to jeszcze wisienka na torcie śmiesznych rw - zestrzelona gwiazdka tom [Minionki] vs. niko123 [VIPMEN] - 106.2% Dnia 03-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 11.159 Krążownik 2.587 Okręt wojenny 1.801 _________________________________________ Obrońca niko123 [VIPMEN] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 5 Satelita słoneczny 500 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia r…

  • Nie wiem, dlaczego nikt o tym nie pisał, może wszyscy są doświadczeni i dla nich to normalka, ale ja taki doświadczony nie jestem i podziwiam tę podstawkę. W zasadzie jesteśmy wrogami (ta wojna...), ale muszę przyznać, czapki z głów, to jest geniusz ! (O ile było tak - showtime podstawił flotę podobną do floty Piwka, Piwek teleportował to co showtime podstawił, a tuż przed walką teleportował z powrotem - khz widział na skanie podstawioną flotę myśląc że to cały czas flota Piwka, oczywiście popeł…

  • Czas na raporty! Na drobny komentarz powolę sobie w dziale ST. Tu tylko wspomnę, że obrońca zebrał część złomu. Prosiłem go o API zbiórek. Jak je dostanę, to zaktualizuję raport (obrońca będzie miał nieco mniejsze straty w podsumowaniu). EDIT: dodałem zbiórkę złomu obrońcy. tom [Minionki] vs. Revoutz [CAZADOR] - 852.13% Dnia 24-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.286 Pancernik 554 Lekki m…

  • tom [Minionki] vs. AtakujaMnie [VIPMEN] - 91.35% Dnia 23-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 1.168 _________________________________________ Obrońca AtakujaMnie [VIPMEN] ________________________________________________ Duży transporter 112 Lekki myśliwiec 1.577 Recykler 31 Satelita słoneczny 156 Wyrzutnia rakiet 2.444 Lekkie działo laserowe 1.297 Działo Gaussa 26 Wyrzutnia plazmy 26 Mała powłok…