Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 169.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat: „DeathStar napisał(a) Otóż... Namolni klikacze potrafią zrobić niebagatelne ilości sond i zaatakować nimi obronę. Jak wiadomo ataki 1 sondą to nie bash, więc gość może co 10 sekund atakować tego gościa i robić widoczne PZ, a później zaatakować dajmy na to 5 tysiącami sond i zrobić wyjątkowo widoczne PZ ;}” Taka zamiana Proponowałbym też dodać inny model FS'a, z którego ja korzystałem bardzo dawno temu, ale nigdy mnie nie zawiódł. Otóż: Jeśli posiadamy kolonie gdzieś daleko 6-9g. możemy so…

  • O, przeczytałem O_o W całości Ontop: Zacznę od tego, że w pierwszym poście powinno się znaleźć kilka podobnych linków: Kochanie, zróbmy sobie efesa. Bezpieczny FS - prawda czy fałsz?? Powtarzające się pytania pkt. 24 Do tego brakuje mi linków do tematów jak wyliczyć z PZ: Łapanie flotki po PZ Żeby się przed czymś bronić, trzeba o tym coś wiedzieć, co nie? Oraz co zrobić jak już zostaniemy wyliczeni: Poradnik - ucieczka w 2-3 sekundy Nie ma też nic wspomnianego na temat opóźniania floty a piszesz…

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Hej Zielony [; Są działy w których nigdy nie pisałeś? Lubisz landrynki? A śmiej-żelki? Ulubiona bajka Disney'a?

  • Cytat: „KARAS napisał(a) moze sie doczekam połączenia Uni byłoby to całkiem ciekawe :XP:” Ale praktycznie niewykonalne Ontop: Uni 39: 3.494 Ale pewnie z racji, że tam jest derbis z obrony

  • Cytat: „el Patron napisał(a) (Miejsce XXX z 3.135)” 2.870 - u22 Ale i tak te liczby są złudne... Popatrzcie ile idlerów... ile kont ma wiecznych urlopów a do tego dochodzą te z banami

  • pl.youtube.com/watch?v=qNuRQmvykwk Jump in

  • Cytat: „Superman napisał(a) Startuj na moda ^^” Guen jest za leniwa xD Boli porażka w kapsla? :baby:? xD Chcesz rewanżu? Czujesz się stary? A bardzo? Bardzo, bardzo? Kiedy emerytura? Co każdy, doświadczony przez życie, Szuperman powinien zrobić?

  • Ponownie witam wszystkich W Poradniku zaszło parę nowych zmian: Dodałem link który wyżej wypisał Imperator, ponieważ uznałem, że nie może go zabraknąć Ale także nowe info odnośnie pomocników. Otóż powstała Nasza strona! pomocnicypip.pl.tl/Strona-startowa.htm Stronę założył i zaprojektował Imperator, za co serdeczne dziękuję. :)

  • Cytat: „--==Emil==-- napisał(a) 1. " My, dzieci z dworca ZOO "” Dobry wybór Ostatnio przeczytałem i polecam Browna, czyli wszystkie kody da Vinci i inne. Najciekawszą z tych ks. była chyba Cyfrowa Twierdza.

  • pl.youtube.com/watch?v=2Lvh5RZrPF8&feature=related

  • Cytat: „..::Zary::.. napisał(a) youtube.com/watch?v=UeHL4f8KJbY&feature=related NIE OGARNIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDDDD” xD <kwik>

  • Cytat: „Superman napisał(a) A Ty ... idz na spacer konto załozyłem, niestety nie miałem okazji z nikim grać :quasi:” A Ty... idź na kubusia Jak się ogarnę to mogę Cię pyknąć w kapsla Jeśli się nie boisz, oczywiście Lubisz sałatkę? Opisz się jednym słowem?

  • uparty stan83 wita

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    A co z zagadką? Brakuje Ci czasem czasu na pracę GO? Miałeś już jakieś problemy w realu związane z byciem GO? [w sumie pyt. wcześniej to, to samo] xD Ulubione żelki?

  • Cytat: „jeth napisał(a) Następny PoP? ^^' albo w przeciągu dwóch najbliższych lat albo odpuszczą na jakiś czas w co wątpie [; Emotków nie lubie ^^' Ograniczają wyobraźnie i ogłupiają ^^' I narzucają tok myślenia ^^" i domawiają to co winno nie być domówione -.-' Dlatego też w moich postach nie uwidzisz emotikonów graficznych ^^" a wyłącznie tekstowe A tak to ^^' właśnie nikt ^^' i O! ^^' Popcorn Najdziwniejsze, że jestem na kukurydzę uczulony.. I jako takiej samej kukurydzy nie daję rady jeść -.…

  • uparty stan83 wita

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Lubisz żelki? A kapsle? Jak Ci się póki co pracuje? Co Twoje otoczenie sądzi o tym, że grasz w OG? Chcesz zagadkę?

  • Aktualizacja. Jako, że niedawno wprowadziłem małą korektę to już 2 osoby mi pisały, że przez przypadek usunąłem listę IP Teamu. To może wyjaśnię, IP Team jest rozwiązany więc usunąłem wszystkich członków z w/w poradnika. Źródło: Chcesz wiedzieć co robi IP Team? Zajrzyj tutaj! Dodałem natomiast kolejnych Pomocników PiP do owego poradnika. Jeśli gdzieś widzicie błąd, skrobnijcie mi PW. Bym zapomniał Gratuluję nowego koloru Doctorowi Devil. Damy mu w tyłek, że hej! xD Nie, no Oby nie było między na…

  • Cytat: „Superman napisał(a) Straciłeś duzo, rozdawałem darmowe całusy xD Coś tam wie, ale jak szukałem czegoś na swój temat to nic nie wiedziało Czylie odpowiem że ... nie Niop już dawno Bo nie ma kto ze mna grać ” A ja, a ja?? a pfff xF Szczepienia to zuo Skoro tak bardzo chcesz dostać to możemy zagrać Choć mam dziwne wrażenie, że się przejadę Ulubiona lb. kapsli?

  • Tu mnie jeszcze nie było I chyba nic nie straciłem xD Czy google wiedzą wszystko? Szczepiłeś się na kryptonit? xF Czemu nie grasz w kapsla?

  • RE: uparty stan83 wita

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Czemu pomarańczowy? Kto Cię zmusił żebyś się zgłosił do Teamu? xD Grasz jeszcze na OG? Jaki top? Mogę zadawać ile pytań chce? Chcesz zagadkę? Pierfsy

  • Lord L ak LL

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Co chcesz osiągnąć jako Moderator? Jest jakieś hobby które zawsze chciałeś robić ale np. z braku czasu nie możesz? Kolekcjonujesz coś? Kto Cię zaraził OGame? Gdybyś miał szansę, dałbyś sobie spokój z OG?