Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 257.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe Filmy

    sisko - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od Aecjusz87: „(Czy w tym temacie można dyskutować?)” Można oczywiście. Jak widać po moim wpisie nawet spamować można, byle z umiarem

  • "Ziemia jest zła.Nikt nie będzie za nią tęsknił.Nikt nie bedzie po niej rozpaczał.'' Bo nikt nie przeżyje zderzenia z Melancholią,która ukrywa się za Słońcem.Kto doświadzcył melancholii, ten wie, jak słodka może być i jaki niewypowiedziany spokój przynosi. Film jest niewypowiedzianie wprost piękny w sferze wizualnej, genialny aktorsko, cudowna muzyka (R.Wagner) Do obejrzenia dzisiaj w TVP Kultura godz.20,20. Cytat: „W dzień końca świata Pszczoła krąży nad kwiatem nasturcji, Rybak naprawia błyszc…

  • Wasze ulubione seriale

    sisko - - Muzyka i Film

    Post

    To, co zrobiła Linden na samym końcu, było zaskakujące.Można powiedzieć nawet, że był w tym jakiś akt łaski i współczucia dla mordercy. Zakończenie pozostawia niedosyt i mnóstwo pytań.Ale czy to źle? To jest otwarta furtka dla wyobraźni widza, by mógł kroczyć dalej, jeśli zechce.Być może zauważyłeś jakieś niedociągnięcia w scenariuszu i stąd rozczarowanie? Na szczęście ja nie jestem aż tak spostrzegawczy ani uważny. Przedostatni odcinek serialu był jednak najistotniejszy i właściwie finał miał n…

  • Wasze ulubione seriale

    sisko - - Muzyka i Film

    Post

    Kinga Dunin o The Killing: krytykapolityczna.pl/artykuly/…utniejszy-kryminal-swiata "Prawdziwi koneserzy wolą jego duński pierwowzór – Forbrydelsen (2007), jednak para detektywów w wersji amerykańskiej jest naprawdę bezbłędna." Dwa pierwsze sezony oglądałem w wersji duńskiej i byłem pod wrażeniem. Jednak,to co zobaczyłem w najnowszym, 3 sezonie, po prostu mną wstrząsnęło tak jak dawno temu "Krótki film o zabijaniu", a może nawet bardziej. I rzeczywiście nie chciałbym brnąć w porównania. The Kill…

  • Gra o Tron

    sisko - - Rozrywka i hobby

    Post

    Cytat od buleon: „ Aha, i jeszcze jedno: sugeruję nieśmiało, żeby wzorem tematów z Nauki podpowiedzi pisać w osobnych postach. Jest wtedy większa szansa, że ktoś zobaczy z poziomu strony głównej, że w temacie "coś się dzieje". Oczywiście decyzja w tej sprawie należy do sisko.” Skoro zostałem wywołany, to nabiję sobie posta : -) Zgadzam się z buleonem. Warto podbić wątek,zdublować posta, żeby quiz ruszył z miejsca.Nikt przecież nie robi tego dla spamu. Proszę się więc nie krępować! Życzę dobrej z…

  • Wasze ulubione seriale

    sisko - - Muzyka i Film

    Post

    @ Thorgoth Cytat: „Za to na plus trzeci sezon The Killing. Oczekiwania miałem niewielkie, wszak to kontynuacja coveru skandynawskiego Forbrydelsen. Kontynuacja z mniejszym budżetem, innym reżyserem, inną fabułą i w większości nową obsadą. Czyli popłuczyny po popłuczynach po duńskim swetrze, ale... daje rade. Deszczowe Seattle, wiecznie zmęczeni detektywi Linden i Holder których zdążyłem polubić, zabójca nieletnich prostytutek i niewinny człowiek w celi śmierci który nie chce przyznać się do tego…

  • Liga typerów - dyskusje

    sisko - - Piłka Nożna

    Post

    Dzięki za kawał dobrej, fachowej roboty forumowej,Zaborco! Kolejny raz mogliśmy się bawić w typowanie wyników w świetnie prowadzonej lidze typerów. Gratuluję zasłużonego zwycięstwa i wszystkim nam życzę równie dobrej zabawy w następnej edycji!

  • Najpiękniejsza muzyka filmowa

    sisko - - Muzyka i Film

    Post

    youtube.com/watch?v=qjyWcIr3lFA Jedna z najpiękniejszych melodii, jakie słyszałem. Dzisiaj rano nagle mi się przypomniała i towarzyszy uparcie. John Williams jest autorem tej perły.

  • Linkownia ... Miejsce na ciekawe linki

    sisko - - Spam

    Post

    531512_232126033599686_1373992222_n.jpg

  • I dobrze! Przylazłem pomarudzić,więc wybacz. W Poznaniu była demonstracja skrajnej prawicy.Przeszli głównymi ulicami miasta.Ochraniała ich policja.Żadnych incydentów chyba nie było. Kolega, który to oglądał, powiedział mi, że komicznie wyglądało,jak szli pod tą policyjną ochroną z transparentami "precz z państwem policyjnym", "żądamy wolności" itp, itd. Jeśli kiedyś dojdą do władzy, zaprowadzą tu prawdziwą wolność,wywalą pedałów i żydów, i wszystkich innych. Będzie tylko bóg,honor i ojczyzna alb…

  • A wiesz dlaczego pytałem? Domyślasz się? Mogłem nie drążyć tematu

  • Bry! Wiesz, że w Polsce już śmierdzi w powietrzu wiosną? Z jednej strony dosyć mam już zimna, ale wiosny też nie znoszę! Niezaradność wkurza Cię u ludzi. Co im wtedy mówisz?

  • c1479aca000ff6854bc1e2f3 A miała taką poważną minkę?

  • Cytat: „ mój kot popełnił przestępstwo niewybaczalne i nie chcę go znać” Moje koty popełniły już wszystkie zabronione czyny: morderstwo wróbla,gołębia, znęcanie się nad motylem, a nawet obsikanie komputera.

  • Cytat: „O co chodzi? Ano o to, że "ludzie od dawania warnów i banów" mają za nic wiadomości na GG ” Pozwolę sobie wyrazić własną opinię. Moderator nie może dać ostrzeżenia za coś, co odbywa się poza forum. Rozmowa na na gg,opis na komunikatorze to trochę mało; potrzeba solidniejszego dowodu. To tak, jakby dać ostrzeżenie za wulgaryzmy wykrzyczane na ulicy.Taka droga zaprowadziłaby nas do absurdu,pomieszania porządku, pomylenia świata wirtualnego z rzeczywistym Moderator nie może wykraczać poza f…

  • wyborcza.pl/1,75476,13325455,T…yli_seryjny_morderca.html serious-cat.jpg

  • Linkownia ... Miejsce na ciekawe linki

    sisko - - Spam

    Post

    A jednak wódka ratuje życie! tokfm.pl/Tokfm/1,103086,130552…jskim_mrozem__Dzieki.html

  • O jakim państwie mowa?

    sisko - - Nauka

    Post

    Dobra odpowiedź, Edzio

  • O jakim państwie mowa?

    sisko - - Nauka

    Post

    Najprawdopodobniej chodzi o Kazachstan. W 1997 roku stolicę przeniesiono z Ałma -Aty do Akmoły (jeszcze wcześniejsze nazwy to Akmolińsk,Celinograd) i zmieniono znowu nazwę na Astana, czyli stolica. Bardzo ciekawa architektura i odważny projekt urbanistyczny, przypominający trochę stolicę Brazylii. A propos dziwnych nazw miast.Stolica tego państwa ma nazwę, która oznacza poniedziałek. Pozostajemy w Azji. O jakie państwo chodzi?

  • Właśnie skończyłem drugi sezon Dextera ogladać Strasznie mnie wciągnął ten serial, choć na początku.. sama wiesz, miałem spore opory. To jest takie mroczne, jak cała Skandynawia razem wzięta i do sześcianu! No i ta muzyka przyprawia mnie o dreszcz. Ulubioną postacią jest Deb, siostra Dextera, ale i on sam budzi współczucie i sympatię.Musiałem całą noc oglądać serial, bo balem się, że go złapią. Trzeci sezon też wart jest obejrzenia? Aż strach się bać, gdy pomyślę, co może tam się wydarzyć. To mu…