Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 49.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Art1` - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    zbieracz i pelzacze nie sa oplacalne wybierz odkrywce i pioniery + kupno pelzaczy pelno tego na rynku ludzie maja zwrot po 1 tygodniu majac tylko 1/4 eko top1 ktory ma klase zbieracza do tego farmi i tez sle expy i on to wykopie w ciagu 1 miecha zalosne no ale ja tam korzystam bo jeszcze znerfia odkrywce i trzeba bedzie anty kupic na zmiane klasy

  • Rynek - dyskusje

    Art1` - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    ja tak tylko wspomne ze wiekszosc zielonek na urlopach z rynowymi surowcami jest nadal bez banow wiec wspolczuje teamowi roboty i recznego szukania no ale czego sie nie robi dla bonu z paruset DM

  • polecam zrobic cofke na PayPal Purchase Protection gdyz opis klasy jest zly temat poruszylem tez odkrywca zbiera w ekspach 21x wiecej a nie 3% wiecej formula wzoru na zysk ekspedycji jest bledna dla klas zbieracz i general

  • Cytat od wampek: „Według wzoru podanego przez Arta prędkość ekonomii jest brana pod uwagę tylko dla klasy odkrywcy... innym słowem jest jak miało być. ” no wtedy wybor innej klasy jest bezsensowny jak klasa odkrywca jest OP wspolczuje tym co sie nabrali na idiotyczny opis klasy w grze przez jakiegos nieudacznika

  • Cytat od Czachor: „Cytat od Das140: „@Art1`, Przecież wzór był i jest jawny ” Był jawny i (o dziwo) poprawny. Tak, jak pisałem wcześniej: baza * bonus_klasy * prędkość_uni * bonus_pioniera Bug polega na tym, że inne klasy nie mają uwzględnionej prędkości uni w swoich wynikach. Oczywiście opis klasy też jest błędny, wydaje mi się, że to jest czeski błąd, gdzie deweloper policzył stosunek a/b, tylko nie pomnożył przez 100 żeby był procent ” Cytat od Das140: „Cytat od Czachor: „Cytat od Das140: „@A…

  • bedzie ta formula poprawiona wkoncu dla innych klas?

  • zla cena dziala jonowego

    Art1` - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Baju: „ktoś Cię przebudził ze snu zimowego? takimi szlagierami rzucasz chyba tylko po to żeby postów nabić. tematy dawno przerobione, wystarczy trochę poszperać na forum ” taaa a pozniej sie okaze ze ktos dostanie bana bo wybudowal sobie dziala jonowe za cene nizsza niz wczesniej lub trzeba bedzie zwracac zysk do poprzedniej ceny tak jak bylo to z rynkiem hallo 21 wiek changelog to podstawa w IT

  • Rozmówki u68

    Art1` - - DiD U68

    Post

    jaki wstyd trzeba bylo spytac jak chowac surke by nie bylo widac do zoba za tydzien lub dwa tra la la

  • Cytat od Das140: „@Art1`, tak, ta zmiana miała miejsce, ale ty dałeś screen-a z wersji 7.0. Na Bermudzie (serwer testowy) w opisie klasy odkrywcy było "+16%", po owej zmianie, spadło do "+2%". Ten screen, powtórzę, jest z wersji 7.0 gdzie bonus do ekspedycji nie zależał od speed eco uni i wzór był zgoła inny. ” wiem ale mi tu nawet nie chodzi o wzor bo malo kogo to powinno interesowac jak wynik sie liczy koncowy a glownie chodzi mi przeciez o zly procent wzorstu w zyskach klasy odkrywca pewnie G…

  • Cytat od Das140: „Cytat od Art1`: „wczesniej tak to wygladalo na testowym wiec obecnie to jakas jawna sciema i plucie w twarz nam ogame.pnghtml image hosting ” Tak to wyglądało w 7.0.0A expy miały rework w 7.1, więc to nie ma nic do rzeczy. ” tak mialy zmiane z 400% na 50% czyli z 4x na 0,5x lukajac na wiadomosc od Arta Cytat od Art: „Zmiana zysku z ekspedycji u Odkrywcy z x4 na x0.5 ” Cytat od Renegat: „Podejrzewam że te 3% to jest szansa na duży event. Choć do tej pory nie znalazłem oficjalnej…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od @Piciu: „że sam założyłem dwa lewe konta, na którym bug pośmigał aż miło, i żadne nie ma bana. ” Na razie nie ma. Zapewne zajmie im to kilka dni. ” chyba miesiecy lub lat bo wszystko trzeba recznie robic a i tak wszystkich nie zlapia bo logi maja swoj limit wiec dobrze ztajniaczeni bede topic powoli i tyle ich widziales na pregierzu co nic

  • wczesniej tak to wygladalo na testowym wiec obecnie to jakas jawna sciema i plucie w twarz nam ogame.pnghtml image hosting

  • Cytat od Das140: „Cytat od Art1`: „kto normalny sle 85M flote na expy. ” Powiem tak, każdy kto ma kalkulator ” a nie ma przypadkiem jakis ograniczen ze flota obcych wieksza nie bedzie niz jakas tam w zaleznosci do wielkosci twojej floty?

  • Cytat od Strzelec84: „Cytat od Dobrygracz: „Ludzie mają takie przyrosty nie tylko przez bug. Zobacz sobie jakie zyski (legalne) ma odkrywca wysyłając lmy na ekspy i zbierając powstały złom. Ogame dokonało swojego żywota z końcem 2019 roku. Trzeba się z tym pogodzić ” z tym odkrywcą to nie tak do końca zapominasz o dziurach jest jeden magik na librze co wtopił 85kk pkt ” kto normalny sle 85M flote na expy.

  • Cytat od Bad.Whisky: „i do tej pory nie sa zbanowani tak samo jakies ildery/szaraki czy konta zielonei oni sami nie odsylaja tego chodz mogli na planete GO SGO mimo ze maja flote przy SOBIE! dlaczego oni nie sa zbanowani w dalszym ciągu chodzby profilaktycznie ” potwierdzam ale floty to nie maja wiec nie odesla bo nie maja czym

  • Cytat od szpic: „wywal ciastka. ja tak mam czasami, ze zaloguje i po przeniesieniu na stronę główna jestem wylogowany. Wywalenie ciastek często pomaga ” potestuje pozniej na starym koncie ale jak sie na nie loguje to po logowaniu jest tak jak bym byl niezalogowany

  • Rynek - dyskusje

    Art1` - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od LSD: „Cytat od Art1`: „Cytat od Apofis: „Cytat od Art1`: „to juz wisi na pregierzu logiczne chyba ” To zbanować resztę graczy co za problem ” bylo by fajnietylko powodzenia w recznym sprawdzaniu 2-4k kont na kazdym unibo przeciez skryptow banujacych nie maja nie wspominajac o automatycznym AI ktore mozna wyszkolic by samo to robilo teraz jest to niewykonalne i nie sadze by bylo z reszta oni maja problem z banowaniem multi, pushow, topienia flot czy usuniecia rynku na ten czas wystarczyl…

  • Rynek - dyskusje

    Art1` - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od VlClU: „dostałem odpowiedź na skargę dotyczącą zablokowania mojego konta za wystawienie auto ZAPYTANIA na kupno floty. chyba z 10 zapytań. "jednak to Pan celowo wystawiał oferty w spos ” Czyli jak widać wyżej da sie wyłapać te osoby więc proste ” wszystko sie da nawet da sie by multi wogole nie byly mozliwe do stworzenia lub od razu ban z automatu wystarczy chciec nie wylapia wszystkich a to jest pewne tak samo jak nie wylapali wszystkich multi bo loguja sie po innym I…

  • Rynek - dyskusje

    Art1` - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od VlClU: „dostałem odpowiedź na skargę dotyczącą zablokowania mojego konta za wystawienie auto ZAPYTANIA na kupno floty. chyba z 10 zapytań. "jednak to Pan celowo wystawiał oferty w sposób by surowce się mnożyły i widział Pan że tak faktycznie się dzieje." 1. nie oferty tylko zapytania 2. w normalny sposób wstawiłem taki jak przewiduje i daje możliwość rynek. a nie w sposób by się mnożyły?! 3. widziałem że tak się dzieje dopiero po fakcie. 4. surowce które się mnożyły oczywiście poleciały…

  • Rynek - dyskusje

    Art1` - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Art1`: „to juz wisi na pregierzu logiczne chyba ” To zbanować resztę graczy co za problem ” bylo by fajnie tylko powodzenia w recznym sprawdzaniu 2-4k kont na kazdym uni bo przeciez skryptow banujacych nie maja nie wspominajac o automatycznym AI ktore mozna wyszkolic by samo to robilo teraz jest to niewykonalne i nie sadze by bylo z reszta oni maja problem z banowaniem multi, pushow, topienia flot czy usuniecia rynku na ten czas wystarczyloby usunac hyperlink z blokada…