Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 307.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • I znowu na luty masz 1 ST nade mną Do zysków też masz rękę, gratulacje, ale może już wystarczy

  • #48 Po raz pierwszy ST z cyklu "właściwe tagi na właściwych miejscach" w mojej kolekcji Obrońcy BSZO, ładne gratulacje i postawa. Zdążył przed dofarmami z 700-800kk odratować. Pozdawiam Jasną Stronę Mocy w tym starciu Dnia 18-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Pancernik 111.111 Pathfinder 97.889 _________________________________________ Obrońca Maniek [3 X] ______________________________________________…

  • #47 Typowy poniedziałek, ładne farmingi pouciekały, coś drobnego wpadło to jeszcze jest ST podczas kolacji na sztukę do albumu rodzinnego. SZO obrońcy. Pozdrawiam wszystkie mordki Nic specjalnego pod takim RW, czy też ST nie ma co pisać, więc możecie pomarudzić dlaczego nie lubicie poniedziałków Dnia 17-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Pancernik 99.999 _________________________________________ Agresor…

  • Czyli jednak ktoś jeszcze lata na coś innego niż boty (znerfić to w końcu!). Ładne trafienie, Kajaczek na lince holowniczej też się pojawił aby jeszcze przyrosty podbić Obrońcy mimo wszysto SZO, serie ma jak na razie krótszą niż Makłowicz, więc powinien ogarnąć jak sobie pozbiera surkę od rodziny

  • Ale masz ciąg na bramkę ostatnio trafień jak w meczu z San Marino graty, ale zwolnij trochę, bo też się muszę jeszcze nafarmić, a skanujesz chyba więcej ode mnie

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    Genek - - DiD U68

    Post

    Wieki tu nic nie wklejałem, to korzystając z okazji taki lepszy farming dołożę do oglądania. Celestial General [P N] vs. goyo ~ 1668.64% Dnia 15-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Pancernik 333.333 Pathfinder 77.777 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca goyo ________________________________________________ Duży transporter 32.800 Lekki myśliwiec 507 Ciężki myśliwiec 125 K…

  • #46 Takie całkiem przypadkowe ST. Swoją drogą próg dawno nie był aktualizowany... Waisa życzę SZO i cierpliwości do złych somsiadów. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy chcą być pozdrowieni Dnia 15-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Pancernik 22.222 Pathfinder 10.000 _________________________________________ Obrońca Waisa [aUNITED] ________________________________________________ Mały transporter 18.000…

  • Kurde nalatałem się na te trampki i do tego nigdy nie były tak napchane... Proszę działkę wysłać na jakiegoś moona

  • część LM wraca, ale dok działa źle

  • #45 Farmingi wchodzą, ale wszystko nad progiem uciekało jak szalone... Udało się odebrać jakiś FS za. Naprawdźcie u Generała chociaż DOK, aby działał Pozdrawiam wszystkich poza odpowiedzialnymi za błędy w grze. Dnia 09-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.599.382 Krążownik 700.000 Okręt wojenny 150.000 Pancernik 150.000 Pathfinder 99.364 Sonda szpiegowska 1 ______________________________…

  • Dlaczego ja tej surki w moich rewirach nigdy nie widziałem? Należy się podatek od wypłaszania sondami Graty! Jak zostało napisane: skanuj a będzie Ci dane!

  • Gratki, szo itp... ale! #teamGenerał może naprawią kiedyś, wojuj ostro o równouprawnienie

  • Wychodzi na to, że: 1. Zbieracz- udany projekt, dobrze pasuje do osób mniej czasu siedzących, którzy sobie kopią. Realne profity, ale nie takie jak aktywny na 100% gracz. 2. Odkrywca- trochę przesadzony, na początkowych, środkowych i end gamowych etapach daje najwyżesze profity i dla aktywnych ekowców i flociarzy. Scieżka dla aktywnych. 3. Generał- skoro dla aktywnych u mniej aktywnych mamy ścieżki powyżej to ta zostaje dla marginesu fanatyków i UFSowców W sumie takiej tragedii nie ma, mały nerf…

  • #44 Nabijania licznika ciąg dalszy Pozdrawiam wszystkich i proszę o zostawianie paliwka we flotach bo LPG już zaczynam rozważać Dnia 03-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Krążownik 555.555 Okręt wojenny 50.000 Pancernik 50.000 _________________________________________ Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 69 _________________________________________ Obro…

  • #43 Dawno nie byłem w zasiekach Grubasek trochę odskoczył to trzeba podgonić nieco Pozdrawiam wszystkich. Mili inżynierowie z mojego doku jeszcze sporo mi chcę oddać! Pracująna trzynastkę Dnia 02-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.500.000 Reaper 6.000 Krążownik 666.666 Okręt wojenny 150.000 Pancernik 222.222 Mały transporter 555.555 Pathfinder 99.999 Sonda szpiegowska 2 _______________…

  • Ile to godzin przed tym dubletem zacząłeś swoje czary? Chociaż z 12h minęło? Wiosna w pełni, zimy nie widać, więc zacznim wiosenne łowy.

  • Potraktujmy to ST jako opłacenie mojego myta, bo z całą pewnością jakoś się przyczyniłem jeszcze wymyślę jak. Obrońcy ładny pakiecik

  • #42 Witam z pierwszym, powitalnym ST w nowych barwach Czasami coś jednek wejdzie na tych szybkich lotach. Dok też niezła sprawa, 600kk zwrotu jeszcze będzie Akurat zysku wystarczy za opłacenie tygodniowych podatków Pozdrawiam wszystkich! Dnia 01-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________ Okręt wojenny 108.051 Pancernik 253.794 Krążownik 666.666 _________________________________________ Agresor Selene [P N] ____…

  • No i to jest egzekutor! 1. cynk 2. boom 3. zysk 4. prowizja Czekaj... dlaczego odliczyliśmy tylko do trzech? Graty! A obrońcy? Dużo śniegu chyba

  • Wczoraj flota i GSy stały na swoich moonach jakieś 2h niepilnowane, dziś flota się dokonała. Graty trafienia, bo szukasz jak najęty ostatnio, wilku był spokojniejszy z tymi sondami obrońcy to chyba nie tyle szo co dobrego eko i/lub exp.