Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 475.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • W końcu hehehehe Graty mordeczko, fakt próbowałeś i próbowałeś aż w końcu musiało się udać Jesteś doskonałym przykładem na to że cierpliwość popłaca Przetapiaj może na jakieś magazyny albo coś, bo ta surka pewnie już w trampkach się nie mieści A botowi, odbudowy aby znowu dało się go urąbać

  • Łowca "oddam"

    smitty1 - - DiD Rosalind

    Post

    @zieno w takim razie raczej źle zapamiętałeś Zdarza się Ciekawi mnie co rozumiesz przez słowa "podejrzane ST" bo z tego co ja wiem, oraz co wie Go Ave dostał bana za push od Gulasha, za nic innego Jeden push, 2 tygodnie (około) sprawdzania konta i ban z nakazem odsyłki surowców, nie wiem jak Tobie ale mi się wydaje że skoro Go sprawdza czyjeś konto 2 tygodnie to chyba prześwietla je już na wylot @cokolwiek hehehe A zawsze byłem święcie przekonany że nie hehe Nie każę Ci w to wierzyć I oczywiście…

  • [ciach] No nic, Ave jeszcze raz gratuluję STeka, musisz na gf teraz odkładać aby surkę odesłać hehehehe Agresorowi życzę większej rozwagi ewentualnie nauki podstaw tej gry i odbudowy [ciach] Super Moderator Ruda:offtop

  • Łowca "oddam"

    smitty1 - - DiD Rosalind

    Post

    Cytat od zieno: „Na początku @smitty1 u was też są bany. Pewnie za niewinność jak zwykle. Przecież @Vegass odszedł hehe. Pewnie przekazał z kontem też skilla na złomowanie kont oddanych. Również powiedział jak się klika z PZ ” @zieno słowo "bany" sugerują liczbę mnogą... ja tam widziałem ( jakbyś miał problem z językiem polskim to jest czas przeszły) tylko jednego bana (liczba pojedyncza). Także zanim coś napiszesz, zaczerpnij proszę troszkę lepszych informacji, bądź podszkól się z matematyki ab…

  • Łowca "oddam"

    smitty1 - - DiD Rosalind

    Post

    Siemacie Dzisiaj własnie padło kolejne konto do oddania mianowicie gracz o nicku przekazane, i sobie tak siedzę i myślę, kuźwa ale ten nasz top 1 to ma skilla No bo obstawiam że to on tak złomuje właśnie (mogę się mylić ale statystyki na to wskazują :D) Także zakładam ten temat w 3 celach : 1. Chciałem oddać mu hołd Jesteś naprawdę super 2. Chciałem spytać jak on to robi, może ktoś mi wytłumaczy i mnie nauczy Tylko tak wiecie, bez bana bym chciał 3. Nudno troszkę w tym did więc zawsze jakaś luźn…

  • OO specjalne pozdrowienia Gratulację Panowie STeka, Marrcuss gdzie ta Twoja flota ja się pytam :D? Nastepnym razem jak mi linka podeślesz to widzę po pierwsze więcej floty po drugie większy % PS. Ale macie fajne to uni hahahaha

  • Wojna dobiegła końca Dziękuję przeciwnikom za podjęcie rękawicy i pozdrawiam z odległych galaktyk

  • No to kogoś wyprzedziłeś ale suma sumarum dostał to co chciał czyli swój złom Po co atakować gracza jak można bezgraniczną dal bez techów

  • Nie gadam z Tobą Avenger przetapiaj na więcej

  • A ja wam nie pogratuluję tym razem Bo przez tego durke nie ubilismy 27k % na które poświęciłem wczorajszą noc Także Agresorom życze albo większej floty aby mogli latać na 2 cele na raz Albo szybszej Obrońcy urlopu aby ich więcej nie kusił i nie psuł moich planów

  • @Matematyk DS nic nowego Witaj, stary kolego

  • Skasowali mi posta Gratki Ave, przetapiaj na więcej

  • Gratki kolejnego STarcia Kto by się spodziewał że Ty, nielot pierwsza klasa, na tym uni takie cudawianki będziesz odprawiał Przetapiaj i lataj dalej Niech push będzie z Tobą !

  • 78 Zbieramy dla GF Pozdrawiam oczywiście calutkie LHiP, LPR z indusa, Linke, Beliala, Kickiego, Kota, Thatsa, Lasera, Marrcussa oraz wszystkich znajomych smile.png Cytat od Blass: „Z pozdrowieniami dla całego sojka! smile.png Dodatkowo pozdrawiam Hanzę z Nekkar, Kopaczy z Wezn i PAC-MISIE z Octans oraz wszystkich znajomych!! @owiec @Linka @IceGirl biggrin.png ” Cytat od xxXavengerXxx: „ble bluu blee bluuu bleeeeee kkhhhhrrrrr uuuuuu aaaaaa jeeeee oooooo eeeeee ooo tak Pozdrawiam sojusz ” Dnia 23…

  • 77 Witam, ogólnie to wam powiem że po tekście "spokojnie idę po Ciebie" to tak się zestresowałem że aż zwieracze mi puściły i nogawką pociekło Miałem już tutaj nie latać, w sumie walizki nawet spakowałem, planety chciałem pokasować a flotę o Avengera rozbić za miskę ryżu bo z tego stresu to wszystko z brzuszka przez jelita i nogawkę na podłogę wypadło Spodnie uwalone, gacie uwalone, o łóżku to już w ogóle szkoda gadać, pies mój podleciał, zaczął zlizywać to z ziemi, ja go tam nogą odganiam, jedn…

  • Dnia 21-09-2020 18:46:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeniksQQ [LHiP] ________________________________________________ Okręt wojenny 11.081 Pancernik 4.453 _________________________________________ Obrońca To tylko ja [Kasztany] ________________________________________________ Mały transporter 3.253 Duży transporter 772 Lekki myśliwiec 6.191 Ciężki myśliwiec 81 Krążownik 735 Okręt wojenny 573 Recykler 1.084 Sonda szpiegowska 124 Bombowiec 35 Niszczyciel 66 Pancernik 42 Reaper…

  • Dobrze Blassik, ciśnij dalej jeszcze 89

  • 76 Ups, chyba popsuliśmy komuś bota Niedobre chłopaki ! Obrońca świecił się 24h na dobę niczym choinka w Boże ciało na skanach cały czas widziałem ruch mt-kami i przybywającą ilość surowców, nawet podczas lotu Ale czary mary i bocik spakowany Dziękuję Stachu za lot. gdyby nie Twoje buldożery sam bym go nie rypnął Cytat od Stachu: „Śpieszmy się kochać boty.... tak szybko odchodzą ” Pozdrawiam calutkie LPR oraz LHiP, specjalne dedykacje lecą oczywiście dla mego mistrza Beliala a i jeszcze standard…

  • 75 Witam po raz drugi tutaj dopiero Chłopaki i Linka marudzili mi w sojuszu że nic tutaj nie latam więc w końcu ruszyłem te moje ochłapy i nawet ST z zyskiem z tego wyszło hehe Obrońca zalogował chwilę po starciu i wywiosłował 2.5k recków ( tak dla czepialskich uwzględniłem to w raporcie ) Pozdrawiam LHiP, LPR z indusa, Beliala, Kota, Thatsa, Kickiego, Lasera, Marcussa, Blassa, Linke oraz wszystkich znajomych Dnia 21-09-2020 15:15:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor SmiTTy [LHiP] …

  • 74 Kolejne Specjalne dedykacje dla Beliala ( 4/ 10 :D) W ogóle tak patrzę na te raporty i wszędzie jakiś zysk jest.... jak nie ja Pozdrawiam tych co zawsze Dnia 21-09-2020 03:56:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PCMF [LPR] ________________________________________________ Krążownik 47.370 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca avocado [LAPD] ________________________________________________ Mały transporter 3.000 Duży transporter 4.086 Lekki myśliwie…