Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Dobrygracz Ja nie pisałem, aby puszczać ow - pisałem, że ludzie tak latają. Tak - i to ci z wielkimi flotami. Jak nie wiedziałeś - to widocznie patrzysz tylko na swój stawik i nic więcej. Ow jak każda opcja ma zalety (łatwiejsza odbudowa niż lmy) i wady (paliwo paliwo). Napisałem to wyżej i tyle - widocznie nie umiesz czytać - a już na pewno nie umiesz czytać ze zrozumiem. "O problemach z paliwem to może mówić ojczyznoslaw a nie ktoś kto zaczyna grę." ojczyznoslaw / rising nie ma problemu z pal…

  • czubku drogi - poćwicz czytanie ze zrozumiem. Szczególnie poprzedni post "c) wszyscy mega pro pro pro pro latają pancami. " Ja wiem, że pance wychodzą najlepiej. Niech każdy policzy to jednak sam i dostosuje pod siebie i swoje możliwości (np może nie chcieć wydawać anty) - a modelu z pancami bez anty nie ruszysz. Starkk wrzucał tutaj swoje statystyki - bardzo wartościowy (pewnie najbardziej) post z tematu. A ty - jak zwykle - offtop i czepianie się kogoś, merytoryki zero (choć tutaj wyjątkowo, t…

  • Na starych to dwie szkoły - pance albo lmy. Do wyboru - każda ma plusy i minusy. Plus - zależy co posiadasz - co z tego, że napiszę np. "Pance dają lepszy zysk, rob pance" - jak ty masz 50 mln lmów i zero panca ... i co - masz zaczynać od zera pancami latać - bo tylko pance? Wiadomo, dlatego czasem na expy latały różne floty - albo np decydujesz się złomować niepasujące statki, bo to daje 100000 panca więcej, co daje większy zysk itp ... Cm nadają się tylko do odhaczenia czarnej dziury paliwo, k…

  • Ech, leniwi ludzie ... 1. Są dwie opcje (nawet trzy) a) lmy. Teoretycznie najlepiej wychodzą - ale mało kr zarabiasz (wiec ciezko o badania gratis), dodatkowo przy ok 3kk w slocie (czyli 20kk ogółem) zaczynają się problem z odbudową b) ow - to samo co lmy z 3:1 metal : kr - ale łatwiej odbudować, kosztem większego użycia paliwa c) wszyscy mega pro pro pro pro latają pancami. Masz duzo kr, paliwo zdobywasz w magazynie (wiec tylko stare uni) - plus pance idealne na zlomowania, jak ci się piraci zn…

  • Ja napiszę, co pisałem już kilka razy. Dla dostępnych mi statystych od stycznia nic się mocno nie zmienia - pomiędzy 300 a 500 lotów na jedną czarną. Co do bliskości - miałem (ja osobiście) 3 czarne w ciągu dwóch dni. Ale przedtem ok 1000 bez dziury. Co do piratów / obcych - pomiędzy 9 a 12 % - od zawsze. Czyli co 8-11 lotów powinno coś być. I patrzę w dostępne mi staty plus po różnych uni - od stycznia nic się nie zmieniło. Owszem, czasem ktoś mocniej spada - ale ma także tygodnie bez czarnej. …

  • Cytat od gonsior667: „patrzę na ogół graczy i graczy którzy lataja w sojuszu i na swoje konta na dwóch różnych uni , różnica jest duża leszczu . ” Patrz na ludzi latających flotą i ich zyski. I potem nazwij sam siebie leszczem, skoro wyciągasz złe wnioski. Jak pisałem - co tydzień w temacie tutaj albo Wersja 7.x pojawia się jakiś noname, z tym samym tekstem - że mu liczba czarnych dziur wzrosła, a piratów zmalała. I co tydzień ktoś inny - bo oczywiście głupio przyznać później, że to tylko statys…

  • Cytat od gonsior667: „Cytat od dexPL: „Cytat od Muniek: „Nic nie bedzie zmieniane w klasach obudzcie sie. ” Będą zmiany, ale niewielkie i nie szybko. Ale nic to nie zmieni w balansie. ” szansa na utratę floty na ekspedycjach znacząco wzrosła ” Nic nie wzrosło, bo nic nie było zmieniane. To, że nie miałeś dawno czarną i dostałeś nic nie znaczy. Patrz na ogół graczy - na mmorpg ładnie widać piratów / obcych i czarne dziury - i na większości uni nic nowego się nie dzieje. Więc panikarze niech skupi…

  • Cytat od Void: „Ktoś jest w stanie zweryfikować, czy taki cyrk jest tylko na polskim ogame, czy wszędzie? ” Z tego co wiem to na pozostałych community także. Jedyna różnica - tam support jest pomocny, tickety idą szybciej - plus jak coś stracisz z winy gry - łatwiej odzyskać. Co do lagowania - to zależy to od uni (pewnie jest tak, że laguje dany serwer fizyczny - kwestia które uni których community akurat tam stoją wtedy) ... - tego nikt ze znajomych mi nie potwierdzał (tzn nikomu nie lagowało u…

  • Nie rozumiem zdziwienia. Przecież dokładnie to samo jest na starych uni - od czasu wprowadzenia klas. 3-5 osób wydaje anty, aby latać i maksymalizować przyrosty. Pozostali widzą, że nie ma sensu rywalizować i przestają kupować anty. I widocznie całościowo anty z danego uni wychodzi na zero albo na plus - skoro nie widać i nie słychać o balansie klas od strony GF. A co do samego kupienia anty - 50 czy 100 na początek bardzo ułatwia grę (i wbrew pozorom - jak zaczynasz później to możesz zacząć bez…

  • Która klasa na start?

    dexPL - - Zadawanie pytań

    Post

    Jak napisano - nowe uni bedzie bardzo intensywne, a nie spokojne. Gra tylko flota, obrona jedynie antyfarmingowa. Na tym uni eko bedzie wolniej zarabiac niz flota, nawet przy duzej aktywnosci. Wiec jak nie chcesz grac flota, to pograj na luzie, a graj powazniej na nastepnym uni. Ew. Pytaj ludzi z uni Galatea - dosc mlode, a prawie identyczne. Pytaj jak im sie gralo, wiele osob pewnie bedzie grac i tu.

  • Która klasa na start?

    dexPL - - Zadawanie pytań

    Post

    Popieram przedmowce, choc doswiadczenia w anty nie mam. Ale nie warto przeplacac, wykup sztab, z dopalek kup stocznie na zapas (jak bedzie w sprzedazy, warto miec na zapas - szansa na pulapke itp). Na poczatku plac anty za budynki, wychodzi mega tanio, a daje boosta. I jak najszybciej astro + expy. Kopalnie mozna olac troche, wiecej zyskasz na expach niz z kopalni - wiec jak najszybciej expy i astro, wysokie poziomy.

  • Mnie zawsze dziwi dlaczego ludzie wywalaja kase na konta, mimo tego, jak GF ich traktuje. To przypomina wrecz syndrom sztokholmski - im GF bardziej popsuje ogame, tym wiecej anty ludzie kupuja, bo zawsze jakies klonowanie sie znajdzie. I pewnie przez to nawet GF nie zalezy na jakosci gry - robia jak najtaniej i jak najszybciej, nawet nie sprawdzajac czy gra dziala. Skutek widac po kazdej aktualizacji - zawsze jakies najprostsze rzeczy staja sie problemem. Raz, ze programisci z łapanki, a dwa - n…

  • Która klasa na start?

    dexPL - - Zadawanie pytań

    Post

    Jak juz to technokrata i sztab - daje bonus do szpiegowskiej, wiec szybciej astro i klonowanie wrzucasz. Ale to po taniosci, topki tym nie wbijesz.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    dexPL - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Eloy Martinez Jak już pisano - mmorpg-stat.eu/list_live_points.php?pays=4&univers=_149 Wybierasz PL i dane uni. Dodatkowo przełączając się między Points a MD/ML łatwo widać kilka rzeczy: - jak jest duże MD i mniejsze ML => najpewniej trafieni piraci / obcy - 20% z (MD+ML) to zarobek na zlomie - oczywiście zakładając, że nikt inny nie padł w tym czasie - jak popatrzysz na kolejne godziny danego dnia - to widać kiedy ktoś coś trafił. Wiedząc jaką flotą lata - łatwo określić pojedynczych piratów a…

  • Cytat od NowyLolek: „Cytat od Eloy Martinez: „Czy zauwazyliscie spadek zdarzenia piratow na ekspach? od poniedzialkowej aktualizacji.. ” Wczoraj była masakra:3873dd1ff4db29f9abec961d11cae45b.png Przedwczoraj za to 6 razy piraci/obcy. ” @Eloy Martinez Co update czy aktualizacja to jest ta sama śpiewka - znajdzie się jakiś gracz, który dzień później dostanie mniej piratów - i od razu panikuje "UWAGA, ograniczyli piratów, zmienili kod itp". Ludzie - oni odkrywcy nie zmienią przez następne pół roku,…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    dexPL - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Elkanen: „[ciach] Btw, widze, ze wiele ludzi narzeka wiec i ja ponarzekam robia aktualizacje do gry, ktora ma cos poprawic niby. Moze i jedno poprawili ale dlaczego przy okazji zepsuli kilka innych rzeczy wplywajacych na estetyke gry? Jakim trzeba byc inteligentnym czlowiekiem by poprawiajac jedno, zespuc cos innego "przy okazji"... ” W IT to akurat jest regułą. Dlatego każda nowa wersja MUSI BYĆ TESTOWANA. A GF testuje na produkcji - tzn wypuszcza wersję, a gracze testują. I problem je…

  • Cytat od Muniek: „Nic nie bedzie zmieniane w klasach obudzcie sie. ” Będą zmiany, ale niewielkie i nie szybko. Ale nic to nie zmieni w balansie.

  • Ja od siebie dodam, że nie ma znaczenia (dla starych uni) co pozmieniają w klasach - obecnie generał (na większości uni) jest nikim w topce flot (cała topka to odkrywcy) - więc już jest popsute i nie da się tego odwrócić. Jedyne co może się zmienić to przegięcie w drugą stronę - wtedy po prostu topka flot wyda anty i zmieni klasę na generała - co nic nie zmieni, jedynie zmieni znaczek. A kwestia zbieracz vs odkrywca latający na piratów - popatrz na przyrosty uni virgo (90% wartości kont jest z p…

  • bitwa na 17. pozycji w us

    dexPL - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od bobro: „Następnym razem zrobię próbę i polecę znowu nowym typem statku. Wydaje mi się jednak, że (tfu!) event wszedł o północy, bo pojawiły się te dodatkowe planety. Proszę nie zamykać tematu, wrócę do niego po następnym wydarzeniu z dodatkowymi planetami na 17. pozycji w układzie. ” Planety z pozycji 17 NA PEWNO pojawiają się i znikają o północy - ale początkowo są traktowane jako zwykłe planety z 500-500-0 zasobów. Atakujesz, zyskasz jak z idlaka. Event na złote przedmioty (a może ter…

  • Cytat od CHAOS: „Cytat od Smoki: „Wybrana przez Was konfiguracja: 80% złomu z floty 30% złomu z obrony ” Takie połączenie sprawi, że uni szybko umrze.... złom z obrony to kiepski pomysł, a w połączeniu z 80% z floty i zmniejszonym spalaniem. "Nie idźcie tą drogą" ” Dokładnie takie parametry ma uni Galatea (z tym, że x3 floty) - i z tego co widzę nie było takie złe. Bardzo przyciągnie flociarzy, którzy chcą polatać na coś więcej niż expy. Odstraszy ekonomów i bunkrowników (bo złom z obrony = nikt…