Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 293.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dziękuję za podpowiedź, jak to zjeść. Gratuluję cierpliwości w podejściu do oszusta. Bądź postrachem dla innych, co reguły gry mają w głębokim poważaniu. Do naSTępnego.

  • Oszuści i boociarze - fora ze dwora (proszę wrzucić do translatora, bo to łagodna wersja tego, co myślę). Szczególne podziękowania dla Usagiego za podpowiedź, jak się z tym kontem rozprawić. Polecam oszusta graczom ze słabszym szpiegiem. W moim przypadku było 70% szans na przechwycenie. Niby dużo, ale lepsze jest 100%. Atak główny na "szpieguj", dofarmy już atak tradycyjny. Tylko dwa dofarmy bo wcześniej zmarnowałem ataki lamkami na sprawdzenie zachowania konta. Puszczałem po kilkanaście na ewid…

  • Dziękuję za pozdrowienia. Przekornie zacznę od życzeń dla obrońcy, aby nas nie opuszczał. Atakierowi graty za ładny zysk w podsumowaniu. Chyba trochę za dużo popiłem, bo czytam, że akcja daleka od perfekcji, zysk ładny i nie mogłem długo dojść, o co chodzi . Złom się nie zmarnuje. Jeśli nie atakujący, to kto inny urośnie. Tylko żeby nie wydał na bunkier .

  • Dla chcącego nic trudnego. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Sam opis robi wrażenie za wyrwanie się ze schematu. Gratki dla atakiera. Obrońca niech nas nie opuszcza. SZO.

  • Gratulacje dla atakierów nie tylko za sam atak, ale też za wyprzedzenie innych chętnych. Ładnie to wyszło. Szkoda, że kolejny gracz nas opuścił. Cóż, taki wybór. Miłego przetapiania i dzięki za pozdrowienia.

  • Żeby nie było, że w Twierdzy tylko Bulcorz grilluje. Niech wie, że ma konkurencję. Chociaż przy jego STekach moje to są steczuszki, nawet na jedną całą kopalnię to już dla mnie za mało. Muszę z zapasów dołożyć. Flota sobie stała na planetce pod moonem. Tyle, że ja skanuję wszystko i na planetki też latam. Teraz nie było inaczej. Pozdrowienia dla chłopaków z Twierdzy i z Jedi, aby dla nas coś zostawili (przynajmniej dla Szefa, bo już go tu dawno nie było). Pozdrawiam każdego Kalykowca, któremu si…

  • Ja najszybciej znajduję w skonwertowanych raportach linijkę "agresor zyskał...". Elegancką liczbę widzę i nie ważne, że procent mały. Rozwijamy się z zysków, nie z procentów. Rośnij dalej i nie przestawaj.

  • Wiedziałeś, gdzie szukać, to i znalazłeś. Że idealnie nie wyszło? Odwróć sytuację i podsumuj, co wyszło i zniknie słowo "niestety". Pięknie zysk wygląda. Rośnij dalej.

  • Widziałem spadek w statach u obrońcy i widziałem PZ. I tak przez przez kilka godzin ciekawie wypatrywałem, kto miał to szczęście. Obstawiałem kogoś innego, a tu ponownie Paweł piecze. Upiekł, to teraz niech przetapia. Graty za upolowanie. Jeszcze więc są cele do zezłomowania, trzeba tylko poszukać. SZO dla obrońcy. Mocno nie spadł.

  • Nie będę zdradzał, który z sojuszników był aktywny, który robił aktywkę, który spał. Niemniej fajnie się czyta, jak widzą niektóre nasze wewnętrzne sprawy inni z zewnątrz. Graty dla agresora, niech rośnie w siłę. A jak Rosio? Pożyjemy, zobaczymy. Chyba pora na rewanż lub chociaż własne ST.

  • Szkoda sojusznika. To nie pierwszy lot w jego karierze o podobnym stylu. Z szefem jeszcze nie rozmawiałem, ale wiem, że się znowu wkurzy i posypią się gromy. Po poprzedniej akcji też iskrzyło. Tyle, że inny z sojuszników skwitował to krótko "a gdyby mu się udało, to pialibyście z zachwytu". Czyli krótko, kto nie ryzykuje, ten nie ma. Do zastanowienia pozostaje kwestia, na jak wielkie ryzyko można sobie pozwolić. No i jeszcze trzeba myśleć o BHP. Pamiętajcie, że to tylko gra. Przetapiaj Pawle wed…

  • Poczułem powiew świeżości. Gratulacje dla agresora, przede wszystkim za znalezienie celu. Obrońcy SZO.

  • Kontry, wyliczanki, zemsty - kiedy to było? Nawet klasyczne "stało, to poleciałem" trafia się rzadko. Tak więc trzeba się cieszyć z każdego udanego ataku, a jak się jeszcze próg STeka przekroczy, tym bardziej. Gratuluję więc udanej zdobyczy zrobionej zwłaszcza na graczu, który długo się pilnował. Obrońcy SZO, bo urlopu nie załączył.

  • "Trafiło się ślepej kurze" to przez skromność napisane, bo ja to czytam tak: "Bogatemu, to i byk się ocieli". Piękny wlot i zysk. Podoba mi się to i proszę o więcej. Obrońcy SZO, co by nas nie opuszczał.

  • Wcale nie taki mały ten farming, też bym tak chciał. Gratulacje.

  • Pięknie sobie użyłeś w wirtualnym świecie. Graty i daj trochę w eko, a będzie i na kolejne okręciki. A najbardziej Ci życzę, aby sprawy w realu się ułożyły.

  • Opis jak zwykle bardzo skromny. Za pozdrowienia dziękuję i proszę o więcej Steków.

  • Prawie klasyka, czyli skan, lot i bum. Stało i ni ma. "Prawie" robi wielką różnicę. Skan nie był przypadkowy, tylko jeden konkretny na prośbę innego sojusznika. Fragmenty z naszego czatu "Ma ktos blisko i moze go zdjac? Koles zjechal mi flote expedycyjna" "No na szczrscie zlom zebralem. Wszedlem 5 min po ataku :/" "Snoke18.07.2020 19:48:51 zostaw wiecej surki i floty przed 3,00 wnocy przylece No to teraz chyba zarwe noc!!!!" Na mnie to jak płachta na byka. Obserwacja trochę długo trwała, ale w k…

  • Gratulacje Paweł. Szkoda sojusznika, ale będzie miał wsparcie. Bo, owszem procenty do ST wyszły, ale bądźmy szczerzy, taka strata, to żaden ból. Za to wierzę, że nawet ten nieduży zysk, Pawle, dobrze zainwestujesz.

  • Ode mnie pozdrowienia dla aktywnych Kalykowców i wiernych kibiców. Dziękuję za owocną współpracę. Ja nie miałem okazji poznać wcześniej gracza B4el, więc było mi bardzo miło popisać. Zysk cieszy. Wydam, jak zawsze, bo nie lubię trzymać sury w magazynach. Tu kopalnia, tam badanko, a gdzie indziej lamki.