Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 163.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Godmode: „Ale jaja, NZD sie sprzedało. shame ” Sytuacja podobna do tej, w której taki np. Messi przeniósł by się z Barcy do Realu. Niespodzianka - owszem. Czy sprzedanie? Nie sądzę. Osama gra stosunkowo niedługo na tym koncie i najspektakularniejsze gongi zrobił na Tabasko - z czego ta "sprzedaż" wynika? Nie czuł się BoSSem - przeszedł do NZD, krótka piłka. Nie przyjęliśmy puszera ani oszusta, stąd nie rozumiem dlaczego takie stwierdzenie. Porównania transferu Osamy do transferu Obcego …

  • Kamykowa "puszówka" z nieodebranym fsem. Pozdro @kamykmocy, następnym razem Ci zostawię. Pozdro NZD! #eurocham Dnia 10-06-2019 11:20:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca Tobi ________________________________________________ Duży transporter 16.309 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 9 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Limonoleu…

  • Minuty na moonie. Nie widziałem, czy po wlocie obrońca logował, czy zobaczył dopiero dziś - nic nie napisal, mimo to szo. Pozdro @Ecc0, no nie daj się prosić no Pozdro @Xerkses, dzięki za pomoc! Pozdro całe NZD. #eurocham Dnia 10-06-2019 00:34:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Pancernik 25.018 _________________________________________ Obrońca WielkiPtrh ________________________________________________ Mały transpo…

  • 06-06-2019 21:45:29 - Limonoleum [Gondor] - 1138.35% Dnia 06-06-2019 21:45:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Pancernik 3.000 _________________________________________ Obrońca Xsi [VDC] ________________________________________________ Mały transporter 22 Duży transporter 13.004 Lekki myśliwiec 10 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 401 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Limonoleum [NZD] ____…

  • Najlepszy lot w karierze: 70 minut flota, 3h recki, wysłane mtki niechcący razem z reckami, 10/10 Obrońca po >1h dostał cynk (?) albo sam wyczaił i zaczął wiosłować, na szczęście to ten rzadki moment, kiedy recki mają już blisko... ;d Podebrał z 40-60kk, nie liczyłem, ale mam nadzieję, że w rw jest to uwzględnione (sobie na pewno odjąłem :P). Nic nie napisał, no ale dla niego taka strata to jak splunięcie, więc szo życzę, chociaż już i tak pewnie po ;). Pozdro @Ecc0, śpioch nr 1 Pozdro @kamykmoc…

  • W sumie to stało długo na lampie, aż w końcu obrońca chyba usnął. Ktoś się zainteresował z 10 minut przed wlotem i porobił akty, jednak okazało się, że to tylko skany. Obrońca nic nie napisał, no ale szo. Pozdro @olszyn4, dzięki za pomoc mordeczko Pozdro @Ecc0, patrz jak się fajnie lata... kamyka nie pozdrawiam, bo i tak ma w dupie Pozdro NZD! ]#eurocham Dnia 08-06-2019 00:55:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Panc…

  • Zdjęty urlop i atak z partyzanta daje efekt ^^. Obrońca kulturalnie pogratulował więc SzO jak najbardziej. Pozdro @kamykmocy, olej tą Himalię już Pozdro @Ecc0, wracaj do nas! Pozdro całe NZD #eurocham Dnia 06-06-2019 21:45:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Pancernik 3.000 _________________________________________ Obrońca Xsi [VDC] ________________________________________________ Mały transporter 22 Duży transporte…

  • 27-05-2019 13:48:06 - Limonoleum [Gondor] - 831.93% Dnia 27-05-2019 13:48:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 500.000 Krążownik 40.000 Okręt wojenny 5.000 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Kimono ____________________________________________…

  • kamyk, wracaj na Dorado, nic tu po Tobie, takich rzeczy jak zawrócona stacja na tym uni policzyć się nie da Atakerom graty, niedowiarkom życzę 5zł na byle poradnik od flociarza top500 dowolnego uni... pozdro @down: porównanie złomowania (czyli tego, na czym ta gra polega) do złodziejstwa...

  • Papa Dorado

    Limonoleum - - DiD Dorado

    Post

    Jeden z tych, którzy nauczyli mnie naprawdę grać w tę grę. Szkoda widzieć Cię zstępującego w takich okolicznościach, ale wiadomo, życie ważniejsze niż cyferki. Mam nadzieję, że kiedyś zachce Ci się coś poklikać i ze kiedyś razem wylecimy jeszcze na podboje galaktyk Powodzenia!

  • Cały splendor i chwała należą się @kamykmocy, który ma już siódmy, a nawet ósmy zmysł jeśli chodzi o tę grę (wyczajone zwózki na falandze i lot właściwie w ciemno). Pozdro kamyk i dla całego NZD! #eurocham Dnia 27-05-2019 18:28:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Pancernik 21.326 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Koniec ________________________________________________ Mały transpo…

  • 24-05-2019 23:20:42 - Limonoleum [Gondor] - 2406.65% Dnia 24-05-2019 23:20:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Krążownik 30.426 Okręt wojenny 5.544 Pancernik 21.678 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca ZlyAQ [30PLUS] ________________________________________________ Mały transporter 14 Duży transporter 1.602 Lekki myśliwiec 1.834 Ciężki myśliwiec 19 Krążownik 124 Okręt wojenny 658 Rec…

  • Historia dziwnych wlotów Ecco jest tak długa, jak rzeka łez wylanych przeze mnie na jego farta (no dobra, skilla...). Lordzikowi nie ma nawet co życzyć szo, bo to dla niego drobne + ma coś z "dofarmów" gratki i przetopu!

  • Po przerwie uderzenie z partyzanta najwyraźniej zaskoczyło obrońcę. Zalogował zaraz po wlocie i podebrał z 600 recków, ale + i tak jest ;). Kulturalnie pogratulował również, wobec czego szczerze życzę szo. Pozdro dla całego NZD! #eurocham Dnia 24-05-2019 23:20:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Krążownik 30.426 Okręt wojenny 5.544 Pancernik 21.678 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońc…

  • Odkuło się z nawiązką Graty i oby więcej takich po dobrej stronie

  • 16-05-2019 23:57:45 - Limonoleum [Gondor] - 355.91% Dnia 16-05-2019 23:57:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.000 Pancernik 3.000 _________________________________________ Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Pancernik 1.000 _________________________________________ Agresor jumek [BoSS] ________________________________________________ Pancernik 1.000 ________________…

  • Partyzancki atak z przewagą liczebną, to po prostu nie mogło się nie udać graty, na szczęście w punkty Fortiemu za mocno nie poszlo, bo eko mocne SzO byku nie daj się! Po kolei możecie, byle od góry

  • (Ukryta treść) ja to tylko tu zostawię.... dobrze że Serenito-Taurus spał snem kamiennym, bo o ile ja zdążyłem, to Ecco na dwa razy mielił graty!

  • 13-05-2019 11:26:12 - Limonoleum [Gondor] - 424.52% Dnia 13-05-2019 11:26:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Mały transporter 5.485 Lekki myśliwiec 343.000 Krążownik 30.500 Okręt wojenny 5.500 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Drutek ________________________________________________ Mały transporter 29 Duży transporter 424 Lekki myśliwiec 31 Ciężki myśliwiec 42 Krążownik 7 Okręt woje…

  • Jak dobiłem eko top30 to mnie wzięli do NZD i pokazali jak sie lata, wtedy mi się znudziło Dzięki