Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-151 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ja tam licze na max xX (x7 x12 lub nawet więcej) jeśli chodzi o eko i badania, bo normalne szybkości są po prostu nudne, zresztą są teraz uni gdzie gra 700 osób nawet nie ma kogo pofarmić, a ja akurat lubie grać eko/badania.

  • Zmiana grafik planet/podglądu

    Revenine - - Gra

    Post

    Wiadomo, że pewnie tak by się to skończyło, ale nie we wszystkich grach za zmiany kosmetyczne trzeba coś płacić

  • Zmiana grafik planet/podglądu

    Revenine - - Gra

    Post

    Hej, pytanie które pewnie zainteresuje tylko estetów, czy jest może w planach lub było dyskutowane możliwość zmiany wyglądu planet i księżyców? Chodzi mi o zmianę miniaturki w galaktyce oraz zakładki podgląd. Coś jak reskin czy tak zwana trasmogryfikacja znana np z cześci gier takich jak World of Warcraft czy Diablo 3

  • Losowana jest nowa grafika, ale mimo że miniaturek jest kilkadziesiąt, to dużych grafik z 6 na krzyż niestety, ostatnio zrobiłem zieloną lodową i różową lodową a grafika była po prostu płonąca czerwona.

  • Z tego co widziałem to z tej strony zgadza się 14/15 sprawdzonych przeze mnie planet, więc spora szansa jest, że rzeczywiście się udaje trafić z przewidywaniem. Ale nie zawsze. Ciekawe, że w sumie nie ma jakiegoś katalogu gdzie można podejrzeć to wszystko, ilość tych grafik nie jest jakoś porażająca, a sporo firm czy fanów tworzy jakieś swoje wikipedie, do ogame też znalazłem, ale nie ma tam wszystkiego. Ok, możemy coś podziałać @Hermes

  • No niestety tylko jeden typ się wyświetla, ale wpisując trochę inne frazy kilka znalazłem, dla potomnych, jak ktoś znajdzie więcej to proszę wrzucać imgur.com/a/WbG5neQ WbG5neQ

  • O super, o takie coś mi chodziło, czyli obojętnie jaka miniatura wyskoczy w podglądzie galaktyki to tylko z tych 6ciu jest losowany obraz? Myślałem że jest tego więcej A mógłbyś jeszcze wrzucić grafiki księżyców, też z podglądu? Tytuł zmieniłem zgodnie z sugestią

  • To próbowałem, ale odsyła mnie tylko do tego tła co mam na swojej planecie, natomiast wyżej w folderze pojawia się błąd "403 forbidden"

  • Dziękuję, to już wiem jak miniaturki wyglądają. A można gdzieś też podejrzeć zakładki podgląd? Chodzi mi o te większe grafiki

  • To jak rozumiem miniaturki księżyców, a planety? Oraz pełne grafiki z podglądu? W tym drugim chodzi mi o te obrazki: imgur.com/a/1BsQCz1

  • Hej, mam pytanie czy jest gdzieś możliwość obejrzeć wszystkie możliwe grafiki jakie może mieć księżyc lub planeta? Chodzi mi o ten obrazek który się pojawia w zakładce podgląd. W podglądzie galaktyki widąc wiele różnych kolorów i typów planet.