Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Prędkość badań x14!

    Revenine - - DiD Quantum

    Post

    Żeby jeszcze koszty astro zbili powyżej 20lvlu bo są chore

  • Miałem tak samo z astro, badanie trwało, miesiąc wyświetliło mi się zakończ i był akurat event zniżkowy, a ekspów anty była, kliknąłem, a tu mi skróciło 2 dni z 36...., bo tyle mi podobno brakowało do połowy czasu badania (mimo że gra wyświetlała wyraźnie opcja zakończ), zgłosiłem to jako bug do supportu, ale nic mi nie pomogli, bo nie mogą sprawdzić co mi się wyświetlało na ekranie, fajnie...

  • No szkoda, myślałem , że można to jakoś podejrzeć w bazie czy w kodzie, gdzie te obrazki mogą się znajdować. Bo robienie tego ręcznie przez nowe konta jest mega karkołomne i żmudne

  • @Zlomek_Mistrz, dzięki, ale mógłbyś zapisać same te grafiki i wrzucić je same, bez screena z podgładu (tzn prawym na obrazek zapisz jako i do niego link, tak byłby w pełnym rozmiarach) @Bearded właśnie też szukałem i nic w googlach, liczyłem, że gdzieś jest może jakieś zbiorcze pole gdzie mozna je podejrzęć, tak jak kiedyś szukałem innych grafik, ale nic z tego, a robienie tego ręcznie przez kolonizacje gdy darmowy komandor na nowym koncie jest tylko na 3 dni to bardzo żmudny proces może @ciap m…

  • Dzięki, właśnie jestem ciekaw jakie są pozostałe

  • Pytanie czy są gdzieś może zebrane grafiki z planetami z zakładki imperium? Sam nie mam komandora, ale widziałem na paru screenach w google że są większe niż te normalnie widoczne na koncie. Część z nich jest widoczna poniżej: s1.mmommorpg.com/media/sshots/…56x640_q70_crop-smart.jpg Czy gdzieś można podejrzeć wszystkie?

  • Szczególnie jest uciążliwe przy nowych koloniach, przed wersją 7 kończy ła się budowa i nastapiło jednokrotne odświeżanie strony i można było coś budować następnego. Teraz zakładka odświeża się po 4 czy 5 razy.

  • Na moim uni nikt w ogóle nie używa rynku, ceny są niewspółmierne do wartości, szczególnie to widać na przedmiotach.

  • 15tą już mam, ale że skupiam się na badaniach a nie flocie, to wole kryształ niż dex, ale widzę, że ten bonus i tak jest niewspółmierny do ilosci dexu z 15tki który można sprzedać za kryształ. Dzięki za odpowiedź

  • Wpadnie 290+ to zachowam

  • Cytat od dexPL: „Co do odkrywcy - wystarczy ustawić limit złomu (tak było przecież na Bermudzie - tam bodajże 40kk metalu i 40kk kr) - i cały problem rozwiązany. Przy limicie np 100kk na najstarszych uni (na młodszych odpowiednio mniej) jest to zyskowne - ale nie powoduje przegięcia. @Art @smoki pomyślcie nad tym - bo to chyba jest konfigurowane per uni, nie wymaga zmian. Tylko jak to zmienicie to ogłoście, a nie zmiana w tle i potem zdziwienie graczy. Do do bonusu - jak jest handlarz to ok 200%…

  • Ok u mnie 287, 288, 289 wiec trzeba kasować skoro mówcie że 300 da radę

  • Szybkie pytanie, w jakim zakresie może wypaść liczba pól na 8 pozycji dla uni ktore ma bonus +15 pól? Wg FAQ max 252, bonus uni +15 = 267 oraz + 10% od odkrywcy to będzie po zaokrągleniu 294, dobrze myślę?

  • Ktoś podpowie po nowych zmianach co lepsze planeta na 1szym slocie i max bonus dla krychy i prawie zero dexu, czy 3ka i mniejszy bonus dla krychy ale ciut wiecej dexu?

  • Czy ktoś już może poczynił obserwacje, którą z nich najlepiej skolonizować/przenieść? Czy lepsza jest 1 przy max bonusie dla kryształu i prawie zerowym dla dexu, czy może lepiej 3ka, gdzie jest mniejszy bonus dla kryształu, ale większy dla dexu?

  • 7,7k mi raz wpadło dziś

  • Gdy ktoś gra eko to brakuje mu kryształu, 1-3 sloty są puste bo planety są małe i nie mają żadnego wartościowego bonusu, produkcja krychy powinna być równa albo większa produkcji dexu na najzimniejszych tak żeby mozna było sobie wybrać czy idziemy w dex i przenosimy na 15, czy w kryształ i na 1. Dlaczego większa niż dex? Ano dlatego, że dex można po wyższym przeliczniku wymienić na kryształ, co wielu górników za pewne robi.

  • Napisałem ticketa, szkoda bo gdyby było wyświetlane skróć czas to bym tego nie używał tylko dalej sobie czekał, a anty przeznaczył na co innego

  • Odkrywca z każdym patchem jest co raz gorszy ponad to co napisał Czachor, nie ma już 3% szansy na duży event tylko 1%

  • W grze jest dzisiaj event na rabaty na zmniejsz czas o połowę i zakończ. Na zakładce podgląd poprawnie pojawiła się przekreślona cena, a ponieważ badam akurat bardzo długie badanie (około 6 tyg) a zebrałem, trochę anty z ekspedycji i akurat starczyło na cenę po rabacie, to postanowiłem je zakończyć kliknięciem. Na zakładce wyświetlała się informacja Zakończ koszty 108000 80.900 antymaterii, kliknąłem, widzę, że z badania ubyło niecałe 2 tygodnie, ale teraz ponownie wyświetla się Zakończ i te sam…