Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie wiem patrzyłem w faq i pomocy ale nie znalazłem. Ile można mieć ostrzeżeń zanim dostane się bana i czy takie zablokowane konto można odbanować i czy da się pozbyć tych ostrzeżeń w międzyczasie? Chodzi o forum

  • A ja nie rozumiem tej idei spamowania ciągle o tym samym, że teraz tylko kasa się liczy, taki był zamiar na początku uzależnić potem jak już będziesz uzależniony będziesz zmuszony do kupienia antymaterii proste, bo żeby cokolwiek skrócić musisz kupić antymaterie.

  • Na fb jest facebook.com/notes/ogame/ogame…w-servers/793425874003008 Our universes are expanding again! BR -> (Normal Universe) CZ -> (Normal Universe) DE -> x2 economy, x1 fleet, 50% DF, 8 galaxies EN -> x2 economy, x1 fleet, DiDF ES -> x2 economy, x1 fleet FR -> x2 economy, x1 fleet GR -> x2, 7 galaxies IT -> x2, 50% DF, 7 galaxies, NO ACS, +25 fields MX -> x2 economy, x1 fleet, 50% DF NL -> x2, 50% DF PL -> (Normal Universe) RU -> (Normal Universe) TR -> x2, DiDF, 7 galaxies, +25 fields US -> …

  • Ja dostałem w grze wiadomość o nowym uni także reklama raczej jest.

  • Jeśli się grę traktuje jak coś ważnego a nie tylko dodatek do życia to tak później jest, że musimy wydawać masę pieniędzy na coś co nam tak naprawdę daje tylko chwilową przyjemność dlatego od pewnego czasu nie kupuje anty i choćbym miał za życia nie osiągnąć żadnego top to wolę sobie grać dla przyjemności niż dla rankingów. To tyle odnośnie antymaterii. Teraz sprawa agresji, czasem trzeba coś dosadnie powiedzieć, żeby ludzie zrozumieli tak naprawdę, że każde uni ma sens, bo są chętni na daną kon…

  • Tak sobie myślę, że chyba GF powróci do robienia uni co dwa miechy bo miech już dawno minął a wieści mało, może chcieli sprawdzić jak to się przekłada na zyski i specjalnie otwierali w cudzysłowie co chwilę uni. Jeżeli zrobią prędkość 0.5 to raczej nie zagram, za wolne dla mnie już i tak zazdroszczę trochę tym co grają na speedzie, że praktycznie jak mają wolny czas mogą farmić ile wlezie ale dla kogoś kto ma naukę czy pracę gra bez ufsa na takim speedzie raczej by nie miała sensu.

  • A ja bym pograł na x1, kiedyś jak pytałem o 0.5 to ludzie parskali śmiechem, że jak to możliwe grać na takiej prędkości, że nuda itd. a teraz nagle pełno wiary chce 0.5x. Jakoś jak ciągle te speedy były nie chcieliście normalnego uni to skąd nagle ta zmiana?

  • Gratki, to się nazywa ładne zapakowanie w recki, powodzenia i Szo obrońcy.

  • Dodatkowa anty w zasadzie by się przydała bo zawsze to ten handlarz czy dwa do przodu, zależy ile dadzą, a anty i tak ktoś kupi, żeby chociażby mieć chwilową przewagę na początku i kupić dopalacz, który jest i tak dość dobrym rozwiązaniem, nie mówiąc już o kupowaniu surowców, które na dłuższą metę drogo wychodzi. Teraz pozwolę sobie na mały offtop. Gra powinna być tak skonstruowana, że tylko małe dodatki nie zmieniające gry powinny być dostępne za prawdziwe pieniądzę, a tutaj można skrócić badan…

  • W sumie to nie byłby zły pomysł, ale już tak człowiek jest przyzwyczajony do x1, że nie wiem, czy byłoby łatwo przywyknąć do prędkości o połowę niższej. Art a czy będzie to klasyczne uni czy jakieś z dodatkowymi polami i anty?

  • Dobra z tym złomem z obrony to może i macie racje, ale zróbcie jedno uni x1 w końcu będzie można pograć, dawno nie było takiego uni.

  • Procent z obrony ma sens i dziwię się, że jeszcze nie został wprowadzony a jeśli jest już uni z procentem z obrony to mnie poprawcie. Generalnie takie uni z procentem z obrony świetnie nadaje się dla flociarzy, najepiej jeszcze z normalnym speedem i procentem, cud miód i orzeszki.

  • Niezła akcja, kosmiczny procent i zysk, gratulacje i powodzenia w kolejnych STarciach.

  • Powiem ci coś, pomyśl sobie w takich kategoriach, że nie cieszymy się tak naprawdę z tego co nam łatwo przychodzi tylko z tego co wywalczyliśmy ciężką żmudną pracą. Zagraj sobie w grę na kodach to zrozumiesz o co chodzi.

  • Art i jak postępy w powstawaniu nowego uni?

  • Zagadra jest ostatnim uni literkowym, ciekaw jestem w jaki sposób będą tworzone kolejne uni, czy powrót do cyferek czy może jakiś inny system.

  • Zgubiłem rachubę czy nowe uni są otwierane teraz co miesiąc czy dwa? Jeżeli co miesiąc to już powoli trzeba by było otwierać.

  • Powiem ci tak, rozumiem, że na początku to się farmi byle co każdego idlaka i w ogóle ale z czasem przestają być tak dochodowe żeby się opłacało na nie wciąż latać dlatego po prostu sądzę, że w końcu musiałyby się usunąć. Dążmy do aktywizacji uni, tak żeby było jak najwięcej aktywnych graczy. I właśnie po to są robione fuzje bo wtedy z tego co mi wiadomo idlerzy nie są przenoszeni i jest nieco odświeżenie rozgrywki. Zastanówcie się po co są tak oprócz kwestii finansowych otwierane nowe uni. Żeby…

  • Lepiej standardową, dawno takiego uni nie było także jestem za.

  • Mi się osobiście nie podoba utrzymywanie takich kont, zajmują miejsce, które ktoś mógłby wykorzystać do kolonizacji i nie dają już później takich profitów żeby się opłacało na nie lecieć. Usunąć konta idlerów po 35 niezależnie od posiadanej antymaterii i będzie super, ale marzenia to niestety tylko marzenia. Co do włączenia urlopu to dobry pomysł, jestem za.