Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 381-390 z 390.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Poszukuję filmu. Starszy horror. Podobny do Red Rose. Motyw zamku, motyw śladu dziecięcych stópek ( chyba były tam zabijane ) i kobiety odkrywającej tajemnicę owych...

  • Nowe Filmy

    pijany elf - - Muzyka i Film

    Post

    Kołysanka. "I szczęśliwie w czasach desantu amerykańskiego kina wampirycznego (nie tylko ostatniej sagi „Zmierzchu” o zakochanych wampirach -nastolatkach, ale także kina akcji z „Underworld” i „Blade” na czele) Machulskiemu udaje się z dystansem i typowo polskim humorem, stworzyć swoistą odtrutkę na te zachodnie produkcje, przedstawiając po raz pierwszy wartą uwagi historię o wampirach made in Poland." Byłam nastawiona bardzo sceptycznie... ale się nie zawiodłam. Świeże to to, oryginalne, zręczn…

  • Nowe Filmy

    pijany elf - - Muzyka i Film

    Post

    Magius... Nie daj zginąć temu wątkowi P.S. O tak, Ledger rewelacyjny

  • buleon

    pijany elf - - Archiwum CT

    Post

    Cześć Gdzie jesteś jak Cię nie ma? Jak samopoczucie przed pierwszą w życiu sesją? ( Ja mam ósmą a się boję jak nigdy ). Jesteś konsekwentny w swoich postanowieniach? Jesteś introwertykiem, czy ekstrawertykiem? Lepiej czujesz się w towarzystwie kobiet szalonych i żywiołowych czy spokojnych i zrównoważonych? Nie pocisnęłam zbyt osobistych pytań? /me życzy dobrej nocy, gdziekolwiek jesteś

  • Nowe Filmy

    pijany elf - - Muzyka i Film

    Post

    Parnassus. Sama nie wiem. Na pewno niepowtarzalny klimat, świetna jak dla mnie obsada, dobre teksty, wiele przeciekawych scen, ale... pani obok mnie chrapała, ktoś inny "żałował wydanych pieniędzy" a ja do nie końca kumam Przemyślę i... obejrzę jeszcze raz. Polecam, ale nie każdemu.

  • Nowe Filmy

    pijany elf - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od Złosiej: „hmm.. wybieram się na Zombieland. zakładam że będzie bardzo głupi ale licze tez na to że choć odrobinę śmieszny. czy ktoś już widział ten film i ma ochote podzielić się wrażeniami?” Kupa straszna. Nie polecam. Nie dość, że nieśmieszny ( no, może na siłę miał momenty) to schematyczny i paskudnie nudny. Generalnie strata czasu.

  • Chemiczny

    pijany elf - - Nauka

    Post

    E: shrekov zawstydził pijanego elfa

  • Nowe Filmy

    pijany elf - - Muzyka i Film

    Post

    Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet. Długi, bez bólu można się od niego oderwać, przewidywalny, ale... to dobra robota, obejrzałam z przyjemnością. Żałuję, że nie przeczytałam książki. Zdecydowanie polecam.

  • Cytat od Lucru: „Szukam piosenki, ostatnio często leci w radiu, w refrenia coś tam say, I cry, cry, cry. Szukam też fajnych kawałków green daya, może ktoś coś poleci?” Może Oceana Cry Cry? Edytka: doczytałam, nie ma say ani I, więc raczej nie to

  • Lot nad kukułczym gniazdem Zielona mila