Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 990.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • youtube.com/watch?v=Ym3LB0lOJ0o Zaginiona dziewczyna (Gone girl) czyli nowe dziecko Davida Finchera jest bardzo bardzo bardzo dobrym filmem. Obejrzałem go w dość przypadkowych okolicznościach ale po raz pierwszy od lat po jakimś seansie miałem tak ogromną ochotę zapalić szluga z wrażenia - a nie palę już wiele lat. Zaczyna się banalnie, na zwykłej amerykańskiej prowincji zwykły amerykański dupkowaty mąż (bezbłędny w takiej roli Affleck) stwierdza że zaginęła jego żona. Ruszają poszukiwania, jedn…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Kar(L)ik: „hamas hamas :)” ...Juden auf den Gas. Piosenka na miarę Twojego rozwoju umysłowego Karliku. Legia jest w pewnym sensie przeklęta; co by Boguś nie zrobił to i tak przyjdą Karliki, zburzą, nasrają i zawyją "Legia to my". Pewnego poziomu nie przeskoczymy, oni muszą po prostu z czasem wymrzeć jak neandertalczycy.

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    - pamiętam sapanie "ekspertów" latem, gdzieś w okolicach przegranego superpucharu że trzeba Berga jak najszybciej zwolnić bo nie rozumie realiów i zatrudnić Polską Myśl Szkoleniową. Gdzie oni wszyscy się podziali? - pewnie w ogólnej euforii to umknęło ale Orlando w pierwszej połowie dwa razy strzelał na pustaka i dwa razy przyładował dokładnie w obrońcę (że za drugim razem skończyło się dobrze to inna bajka). Druga brameczka cud-miód ale mi się w tym meczu średnio jego gra podobała. Jakoś te pił…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    EL Aalborg (Dania) Celtic Glasgow (Szkocja) Dnipro Dniepropietrowsk (Ukraina) Guingamp (Francja) PSV Eindhoven (Holandia) Sevilla (Hiszpania) Torino (Włochy) Tottenham (Anglia) Villarreal (Hiszpania) Wolfsburg (Niemcy) Young Boys Berno (Szwajcaria). LM Ajax Amsterdam (Holandia) Anderlecht Bruksela (Belgia) AS Roma (Włochy) Liverpool (Anglia) Jest bardzo mocno. Ogólnie KAŻDY z tych klubów ma większy budżet i jest mocniejszy. Legia jest Liechtensteinem, wszyscy chcą ją wylosować. W marzeniach życz…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Bagin :D: „No to puchary w tym sezonie juz sie skonczyly w Warszawie, moje kondolencje Thorgoth” Poczekamy, zobaczymy. Boli bardzo ten mecz bez kibiców w 1/16 ale nie wiadomo czy on będzie ostatnim. Mi chyba nikt nie zarzuci prawicowego odchyłu więc trochę tych kiboli i całą Legię wezmę w obronę. 1. Karanie klubu ma sens wtedy gdy klub ma jakikolwiek wpływ na to co się wydarzyło lub może temu zapobiec w przyszłości. Nie widzę co jeszcze mógłby zrobić Boguś. Dla mnie to jest trochę zasto…

  • Cytat od Mati: „Martwi brak drugiego wartościowego defensywnego pomocnika. Bo o ile Krychowiak to już przyzwoity poziom to Mączyński czy Jodłowiec odstają i to sporo. Pytanie tylko kto lepszy” Mam bardzo podobne przemyślenia. Baardzo brakuje jakości w środku, na skrzydłach zresztą też, bo mimo całej mojej legijnej sympatii do Rybusa i Grosika to jednak są zawodnicy w skali europejskiej bardzo ciency. Jodła nie jest zresztą taki zły jako zmiennik Krychowiaka i gość od kasowania ataków - jest siln…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Obaj grają na prawej ale Broź jest bardziej elastyczny.

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Ważne żeby teraz nie było rozprężenia i żeby wyjść z pierwszego miejsca, bo dzięki temu trafimy na zespół z drugiego miejsca. Chociaż coś mi mówi że Trabzon wcale nie będzie miał łatwo z Metalistem, a strata punktów przez Turasów oznacza dla nas pierwsze miejsce w grupie. Trochę nie ogarniam dlaczego Berg wystawia na lewej obronie Pinto, zamiast ogrywać młodych lub nawet Lewczuka (ewentualnie Lewczuka na prawej a Brozia wtedy na lewą). Ta jego awersja do zmian też jest dla mnie dziwna.

  • Nowe Filmy

    Thorgoth - - Muzyka i Film

    Post

    Był ktoś na nowym Nolanie? Ja tak trochę jak córka młynarza - i chciałbym, i się boję. Są ludzie którym nie przeszkadzają debilizmy naukowe w filmach fabularnych. Mi przeszkadzają bardzo, dlatego się waham.

  • Śmieszne fotosy 8D

    Thorgoth - - Humor

    Post

    97u2o5.jpg

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    Yes, Twoja kolej.

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    O, a to ciekawe, nie wiedziałem. Podpowiedź: razem z mistrzem i wicemistrzem olimpijskim zginęła wtedy osoba która dwukrotnie była P.O. prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    Nie. Komar nie był wicemistrzem olimpijskim i nic mi nie wiadomo na temat pochowania go z kimś innym we wspólnej mogile. Chodzi o czasy nieco wcześniejsze.

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    Mistrz oraz wicemistrz olimpijski razem zginęli i spoczęli w jednej mogile. Jako że mistrz był postacią dużo bardziej sławną poproszę o nazwisko wicemistrza.

  • Sportowy

    Thorgoth - - Sport

    Post

    Robert Korzeniowski

  • Śmieszne fotosy 8D

    Thorgoth - - Humor

    Post

    B1EReiZCcAA2Y3a.jpg Krzyż, brzoza, cichodajki i fotoradar - mój kraj w pigułce

  • Śmieszne fotosy 8D

    Thorgoth - - Humor

    Post

    9598deb048c76eb0ecdb11a8f4d93c9b8441.jpg

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Kar(L)ik: „Hurra kolejne punkty do rankingu !!” Jawohl, hurra. Nadchodzący awans do ligi mistrzów zaczyna się dziś. Wczoraj w knajpie cały mecz na stojąco oglądałem, co mi się dawno nie zdarzyło. Sporo emocji, dobrze że z happy-endem. - Legia w tym sezonie jest naprawde mocna tylko nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Dopóki grali swoje to drużyna budowana za dziesiątki milionów ojro nie mogła im nic zrobić. Potem jakby stwierdzili że nie wypada i się niepotrzebnie cofnęli - nie rozu…

  • Znani i lubiani ludzie

    Thorgoth - - Nauka

    Post

    Oczywiście. Zadajesz

  • Znani i lubiani ludzie

    Thorgoth - - Nauka

    Post

    Nie ale w pewnym sensie blisko. Pierwszy z 2 najpopularniejszych seriali Duchovnego miał premierę w tym samym roku w którym zakończyła się produkcja pierwszego serialu bohatera zagadki, mimo iż bohater zagadki jest o kilkanaście lat młodszy od Davida. No i Duchovny w czymś oprócz X-Fi oraz C jednak grał, choćby w genialnej Kalifornii z '93. Bohater zagadki oprócz swoich seriali grał drugorzędne role w trzeciorzędnych produkcjach. Jego kreacja z nowszego serialu jest często inspiracją dla memów i…