Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od ^Zaborca63^: „i kolejny młody talent zmarnowany ;d” Dlaczego od razu zmarnowany w Realu może się rozwinąć tak jak Robinho

  • Ja to tylko dwie części Harego .P przeczytałem Kamień Filozoficzny Komnata Tajemnic A tak Ogólnie to do czytania książek mnie nie ciągnie

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Benzema to fenomen i wszędzie będzie mistrzem. On ma dopiero 21 lat, w Realu taki przesyt, a to podobno jeszcze nie koniec. Młode chłopaki typu Benzema (nawet z tak ogromnym talentem) powinni po kolei pokonywać szczeble kariery. Myślę, że Real to trochę za wcześnie dla niego. Z drugiej jednak strony nie mam żadnych wątpliwości, że sobie poradzi. Witamy w rodzinie

  • Wyrzutnia Plazmy (wybudowano 15.000) - Kharnath - Uni 14 - pl.gif Rekordy universum 14

  • Wyrzutnia Plazmy (wybudowano 15.000) - Kharnath - Uni 14 Rekordy universum 14

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    No to tylko czekamy jeszcze na Arbeloe i obronę mamy kompletną: Ramos/Torres, Pepe/Metzelder, Albiol/Garay, Arbeloa/Marcelo... No chyba, że jeszcze kupią kogoś na lewą stronę oprócz Arbeloy

  • TS Wisła Kraków.

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Co za mecz, co za mecz ... Naprawdę od bardzo dawna takiego meczu nie widziałem. Wisła przeważała przez cały mecz, ale nie mogła znaleść sposobu na Lechie, dopiero później się to odwróciło ... Emocji co nie miara Jeszcze 1 pkt do mistrza

  • TS Wisła Kraków.

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    ŁKS jest słaby, owszem stać ich na dobre występy, ale sam nie wiem z czego to wynika, nie równi są... Boję się braku Boguskiego, bo kto tam będzie z przodu dzielił, może Paweł Brożek coś sam spróbuje lub też Jirsak wejdzie na drugiego napastnika, dobrze im się razem współpracowało, Jirsak też lubi kombinacje. Choć może powinniśmy zacząć z Pepe i Jirsakiem, wszak trzeba atakować od samego początku.

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Niestety dostaliśmy sroga lekcje piłki... cóż więcej mówić. Gratulacje dla Barcelony,w tym sezonie była lepsza no i powód do myślenia dla Realu i wyciągnięcia wniosków. Dziękuje chłopaki za walkę do samego końca, za te piękne chwile jak np mecz z Getafe. Dla mnie jesteście najlepsi. Jeszcze raz gratulacje dla Barcy bo już raczej mistrzostwo maja w kieszeni. Ciężka noc niestety się szykuje Hala Madrid!!! Już za tydzień Valencia:)

  • TS Wisła Kraków.

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Jestem zawiedziony...Przeważaliśmy cały mecz oni praktycznie stworzyli jedną dobrą okazję i ją wykorzystali.Goniliśmy wynik to się udało ale za mało było na zwycięstwo.Właśnie takiego meczu się niestety spodziewałem...Wszystko było w naszych rękach ale znów musimy liczyć na potknięcia innych.Nie oszukujmy się jutro Legia wygra w niedziele Lech ale to nie oznacza że nie pogubią punktów wkrótce!!!Za tydzień wygrywamy z Legia Śląsk ogrywa Lech i jesteśmy na czele!!!!Potem już tylko marsz po mistrza…

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) A co do osłabień to Real ma podobno wyjść bez dobrego zawodnika jakim jest Guti, który doznał kontuzji po zderzeniu z Dudkiem .” No to prawda Guti to duża strata dla Realu ale jest dość dobra wiadomość bo Robben prawdopodobnie jutro wystąp dzisiaj już trenował rehabilitacja szybko poszła :D. Cytat: „ Pełna lista powołanych: Bramkarze: Casillas i Dudek Obrońcy: Sergio Ramos, Metzelder, Cannavaro, Torres i Heinze Pomocnicy: Gago, Lass, Javi García, Faubert, Drenthe, …

  • Manchester United

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Koko napisał(a) no i 1-0... O'Shea Tu będzie pogrom chyba...” Hehe z tym pogromem to masz racje moim zdaniem będzie 3:0 Arsenal nie dojrzał jeszcze do tego żeby walczyć o Wielkie Puchary. O'Shea ale fuksiarz he

  • Chelsea Londyn

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Guus Hiddink powiedział, że ten mecz rozegrał w swojej głowie, a takie mecze jego drużyna na boisku wygrywa. Co prawda ogólnie odnosił on sie do wyniku dwumeczu, bo mówił to w kontekście dwumeczu, ale coś w tym jest ;) Hiddink Doskonale zdaje sobie sprawę, że Barcelona jest wspaniałą drużyną i prezentuje wyśmienity futbol w tym sezonie. Bierze pod uwagę opcje, że Blaugrana może Chelsea strzelić bramkę w tym meczu, ale... co istotne mówi o tym, że skoro tak to i jego drużyna bramkę zdobędzie. Wie…

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Ręce same składają się do braw 4-2 mimo kłopotów ze składem zdołaliśmy wygrać ciężki mecz na trudnym terenie w Sevilli z która to nie wygraliśmy już od pięciu lat !!! Świetna druga polowa w wykonaniu Królewskich !!! Oby za tydzień poszło równie dobrze z Burakami i będzie już tylko 1 punkt na 4 kolejki przed końcem. Hala Raúl !!! Hala Marcelo !!! Hala Madrid !!!

  • Manchester United

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) a tak z innej mańki : Cytat: „Rozgrywający Milanu i reprezentacji Brazylii, Kaka jest w kontakcie z władzami Manchesteru United i jego przenosiny na Old Trafford stają się coraz bardziej realne. Tak przynajmniej donosi angielski "The Sun".” ” Z tym kaka to sa jak zwykle plotki jak z Ronaldo A kaka interesuje się tez Real M. na wp.pl to pisali tez ze Menchester City oferuje ze kake 200.000.000 euro bajka bajka bajka :PP

  • Manchester United

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Ale MEniU poleciał w drugiej połowie tak sobie patrze na wyniki i patrze ze przegrywał 0:2 a tutaj już 5:2 A ciesze się podwójnie bo mam dzisiaj na nich obstawione... Ferguson to debeściak A teraz sobie oglądam jeszcze 10 minut do końca ciekawe czy jeszcze strzela No i koniec ]:-DBrawo Diabły]:-D

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    A ja powiem ze jak real będzie tak grał do końca meczu i to w każdym do końca sezonu to musi zdobyć Mistrzostwo ;D Ale bardziej zastanawia mnie co myśleć o brutalnym faulu Pepe co o tym myślicie. Moim zdaniem on się stremował i chciał wybyć piłkę jak najszybciej z pola karnego ale noga mu tak chyba sama zadziałała ze otarł korkiem po plecach zawodnika Getafe Na powtórce wyraźnie widać :)

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    recre09.jpg Powiem tyle Mogło być 3 , 4 ale cieszy kolejne 3 pkt ale też razi brak skuteczności . Barcelona wygrywa 0 - 1 to i Real też 0 - 1 Trzeba poprawić skuteczność Hala Madrid !!!

  • TS Wisła Kraków.

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Trzy pkt. są i to się liczy, każda ewentualna strata pkt. może nas kosztować mistrzostwo. Co do spotkania to szybko strzelona przez nas bramka ustawiła to spotkanie. Trzeba pamiętać że nasi w nogach mieli dwa spotkania z Lechem co pod koniec meczu było widoczne. Mecz wizualnie wydawał się wyrównany, jednak jeśli chodzi o sytuacje bramkowe to tutaj zdecydowana przewaga po naszej stronie. Jaga o ile dobrze pamiętam nie stworzyła sobie jakiejś 100% sytuacji i tutaj plus dla defensywy i bramkarza, a…

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Real Madrid 2:0 Valladolid Tak dalej być nie może. Ciesze się z wygranej, nawet bardzo, ale powoli mam dosyć pisania po każdym meczu: najważniejsze są 3 punkty... Być morze i tak jest, szczególnie, że jest końcówka sezonu, ale musimy odnosić wygrane w jakimś porządnym stylu. Dziś jak dla mnie dobrze zagrali Higuain oraz Lass...no momentami Robben. Nie możemy mieć problemów z Valladolidem Dobrze, że skończyło się to jak skończyło. Nadal 6 punktów straty... Hala Madrid!!!