Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od chill: „W bonusie dostajemy darmowe relokacje w ilości 2x ilość planet (po przeniesieniu na cmentarz + kolejne po migracji konta na uni docelowe) ” Chyba pójdę sobie na cmentarz. ” Pomysl nie glupi ale 2 miesiace w plecy z wydobycia to raczej srednio sie oplaca

  • Powrót

    I am back - - Zadawanie pytań

    Post

    Antymateria wlasnie jest teraz podstawa. Masz pelne pakiety surowcow do kupienia za anty. Nie musisz latac, farmic, zlomowac czy nawet odkladac z wydobycia. Masz kase, masz przyzwoite top na dowolnym uni.

  • Powrót

    I am back - - Zadawanie pytań

    Post

    Od wersji 7.0 jest juz tylko coraz gorzej z ta gra.

  • Cytat od Avinashi: „Po prostu zbieram należne daniny! ” Zeby to jeszcze bylo samemu zebrane a nie znalezione i ktos inny wyciagnal swoja droga, info po uni ladnie sie rozeszlo wiadomo z kim nie dyskutowac

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od powyginany drucik: „Ja też się śmieje bo jak Starrk dał swoje punkty to chcieli go zalizać i prosili o innych więc sobie sprawdziłam jak tam reszta ma. ” Wydaje mi sie, ze wlasnie nic nie weryfikowali z wyliczen starrka tylko gawiedzi (jak to stark lubi nazywac) pasowalo, ze jest nowy argument na pusherow.

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Ja sie tylko smieje Dagmara Starrk to Starrk. Co tu duzo tlumaczyc. Rozlicza innych z puszerstwa a sam by mogl w lustro spojrzec.

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od powyginany drucik: „On został wylizany a starałam się zrobić dokładnie jak on. Gdzie popełniłam błąd? ” Ty skorzystalas z programu. Starrk uzyl tylko kalkulatora

  • Cytat od AmstelL: „Nie lubi Avi, bo nie zadzwoniła jak zapomniał o pietruszce. ” Od razu nie lubi po prostu cos sie skonczylo i juz nie bedzie sentymentow

  • Wystarczy sledzic ten dzial Nowe Uniwersa

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od 19dawid45: „Co do banów: mam nadzieję że to permy a błędy i lewe konta zostaną wykasowane. ” Ja to bym chcial, by zniknely tez z wielu innych kont na innych uniach te punkciki, ktore sa wynikiem klonowania floty i surowcow. Wtedy by sie wyjasnilo kto tak rzeczywiscie gra w 100% fair. No moze nie do konca by sie wyjasnilo, bo zostaje jeszcze kwestia multikont wszelkiego rodzaju...

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od 19dawid45: „TY bo to na Virgo artyści polecieli z tym na całego nie patrząc na to że każdy widzi jak jest. I jeszcze bezczelnie się wypierają . Żeby tego było mało to się spinają do reszty jacy to są kozacy i co komu oni nie zrobią po fuzji a prawda jest taka że jak na Quantum grali to .... nic nie ugrali a czasami tylko uciekali ... gdyby nie bugi dalej by to robili tylko teraz mają sprzęt to kozaki... sprzęt robiony na wałach ” Nigdzie nie napisalem, ze nie jest tak jak TY to opisales…

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od el bosso siklent: „A teraz do uczciwie grajacych - kto z was ma tyle pkt na calym swoim koncie ktore prowadzi od poczatku to co niejakie scruple praktycznie po banie jest w stanie zrobic w miesiac?. ” Nikt z uczciwie grajacych nie osiagnie takiego wyniku. Co nie znaczy od razu, ze tylko na Virgo sa pushery. Trzesiecie sie nad tym Virgo, jakby komus los na loterii uciekl sprzed nosa.

  • Cytat od Ksanterio: „Prosił bym o info tutaj albo na priv jak będzie ankieta związana z nowym uni. ” Dostaniesz wiadomosc w grze. Tylko uwaznie patrz co puszczasz do kosza bys przypadkiem nie skasowal. Choc info o ankiecie z reguly jest do odczytania w odrebnej zakladce wiec ciezko chyba przeoczyc.

  • Mi też nikt nie płaci za cokolwiek związanego z ogame. Wnioskuje tylko po tym co mam u siebie na koncie z badaniami. Jedynie co astro mi się opłaca skracać za anty. Dlatego też zanim napisałem o swoich przemyśleniach, zapytałem zefira o jego zdanie.

  • @Apofis jeśli badanie trwające 100 dni, dzięki aktywnemu technokracie skróci się do 34 dni to raczej mało kto, kto ogarnia, będzie je skracać za anty. Skrócenie nie ma raczej sensu bo i tak przez ten miesiąc można spokojnie uzbierać sure na kolejne badanie. Reasumując, GF dostaje po kieszeni. Pomysł dobry ale dla graczy a nie dla włodarzy.

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od TakiOwaki: „czy to porządki przed fuzją uniwersów - oby oszuści już do gry nie wrócili. ” Przyjdzie ktos kto napisze, ze probuje cos napisac nie majac nic madrego do powiedzenia. Wiec prosze z dystansem Na moje rozumowanie to za gesto w zamknietym temacie sie zrobilo, za duzo padlo wyzwisk i stad te bany. Aby publika ucichla. I raczej nie ma to zwiazku z czystkami przed fuzja. Temat fuzji raczej jeszcze daleko w lesie. Problem maja z cmentarzyskiem wiec strach pomyslec co by sie stalo g…

  • push na banie

    I am back - - DiD Virgo

    Post

    Nie wydaje Wam sie, ze te bany to tylko tak celem uspokojenia "gawiedzi" ?

  • Pomoc dla jednego z nas

    I am back - - DiD Umbra

    Post

    Nie zycze zle, ale skoro ktos gra od 3 lat bez uzycia rak to chyba jest zdolny do pracy zdalnej?

  • Pomoc dla jednego z nas

    I am back - - DiD Umbra

    Post

    Cytat od smitty1: „Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich ponieważ was nie znam i możliwe że się mylę, ale ch... tam Uważam że chłopak zasługuję na pomoc, dla niektórych to mogą być grosze a dla niego ogromne wsparcie ” Takich potrzebujacych sa setki tysiecy, jak nie miliony. Wielkie koncerny samochodowe rozbijaja swoje warte miliony dolarow auta w testach bezpieczenstwa a bronic komus wydac hajs na gre bo trzeba innemu graczowi pomoc? Gwiazdy Hollywood wydaja setki milionow na wille z basenami…

  • @zefir jak Ci sie widzi ten pomysl?