Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 68.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ja pomimo propozycji obstawał bym przy zmianie. Bo nie ma dobrego rozwiązania o same zapisy. Dla mnie jak ktoś mnie atakuje to nie robiłbym fazy nawet jak kogoś nie lubie by dostał bana. Ja tu gram do samego grania i zabawy. Ale setki osób będzie chciało załatwić agresora. Co mi też nie jest na rękę bo też prawie zawsze jestem agresorem.

  • Taka zmiana jest to kwesta kodu. U mnie w firmie jak coś chcę zmienić prostego w kodzie to robią to w ciągu 1 dnia. To jest prosta zmiana, bynajmniej na taka wygląda. Jak ktoś robił ten kod to dla niego wyłączeni SS z przeliczania to max 1 dzień z czego pracy 40 minut.

  • Tak sobie pomyślałem, a nie można zrobić tak by RW z skanowania nie powodowało zawieszania ? Tylko RW z statków innych będzie powodowało lagi ? Myślę, że jest to do zrobienia i taka zmiana załatwi nam wszystko. Każda strona będzie zadowolona. Co najważniejsze nikt na tym nie ucierpi. Ogólnie każde RW powoduje w tym momencie przeliczenie floty ale samo RW z samego skanowania może być z tego wyłączone i mamy sprawę załatwioną. Co Wy o tym myślicie ?

  • Art podstawki? w moim przypadku PL1 był największą flotą a po 2 jak można podstawić atak w układzie ? No chyba, że ja czegoś nie wiem, nie mówię tu o ataku GŚ. Co do idealnego rozwiązania też uważam, że chyba takiego nie ma. Ale nie może być sytuacji takiej, że nie ma możliwości podniesienia floty. Tak jak już pisałem w innym wątku, same akcje szpieguj mi w żaden sposób nie przeszkadzają do momentu kiedy mogę podnieść flotę.

  • graty zysk kosmos, przetopu na nowe zabawki i kolejnych takich trafień. Obrońcy SzO

  • Cytat od cerm3r: „przyjacielu , czy ja to dobrze zrozumialem? puszczales farmingi gdy widziales na siebie atak? no sory ale tego to juz kompletnie nie rozumiem. wolales sfarmic idlera na 1kk zysku niz uciec flota ktora byla napewno wiecej warta niz te ataki? a pisales moze do atakujacego? zeby zawrocil? ja zawsze tak robie i czesto zawracaja . pozatym cos tu nie gra , jak mogles wysylas farminigi jak niby miales zablokowane podniesienie floty ? to wysylanie farmingow to juz nie podnoszenie floty…

  • Miałem na to 4 minuty z hakiem, na Q trochę szybciej wszystko działa. Akurat wysyłałem farmingi, zakończyłem została mi 1 minuta i tak na spokojnie chciałem podnieść flotę. Minuta to mnóstwo czasu. Nigdzie nie jest napisane, że jak widzę atak to od razu mam uciekać bo agresor ( znajomi agresora ) ma prawo zablokować wysłanie floty. Tak jak ktoś już tu napisał gra dla mnie nie działała bo nie mogłem wysłać floty. W takim przypadku albo automat powinien blokować starcie by nie dochodziło do RW.

  • Cytat od cerm3r: „hola hola przyjaciele czy tylko ja widze co jest w tym skrinie zamieszonym przez jak mniemam obronce? czy tylko ja widze tam zupelnie inne koordynaty? niz koordydynaty wlotu? ze tak powiem o co chodzi? co to za niespojnosc? ja tu widze ze atak jest na 1 419 a skan jest na 6 gali? o so chosi? co ma piernik do wiatraka ? ” Dokładnie tak jest ostatni skan na tego moon co był atak był 9 sekund przed dolotem i był zrobiony przez PL1. Kolejne były na inne kordy ale w jakiś sposób też…

  • skany Tak jak powiedziałem wstawiam. Ja nie ma nic do ukrycia.

  • graty też to widziałem i też taka ilość do przefarmienia była. Przetopu na zabawki zysk kosmos.

  • W zgłoszeniu wstawiłem skriny zarówno z skanowania jak i spamowania. Dziś nie chce mi się pc włączać jutro prześlę. Jak bym dał dupy ja to nie zrobiłby szopki tylko uznał wyższość atakiera.

  • Nawet nie sprawdzałem liczyłem, że 6 sekund przed dolotem podniosę flotę. Jak bym zaczął kombinować z TP to mógłbym nie zdążyć podnieść floty, cały czas myślałem, że podniosę bo będę miał 6 sekund czasu.

  • Skany miałem co 1 sekundę do samego starcia. Miałem już flotę ustawioną do wysyłki i przez 45 sekund od dolotu klikałem wyślij. Oczywiście przez wysyłanie skanów nie chciało mi wysłać floty. Atak widziałem i jeżeli w grze byłaby możliwość podniesienia floty nawet podczas intensywnego skanowania to nie ma nic przeciwko skanowaniu ale tu nie ma takiej możliwości.

  • Z racji tego, że starcie dotyczy mojej osoby to trochę przedstawię jak wyglądały kulisy. Whyski już od jakiegoś czasu jest w moim układzie i po wielu próbach ataku chyba straciła cierpliwość na normalne zezłomowanie mojej floty. PL1 wczoraj zaparkował swojego monna tam gdzie miałem główną flotę wysłał atak w układzie. Pierwszy oczywiście nie doleciał bo wbrew pozorom pilnuje swojej floty. Zapewne frustracja sięgnęła zenitu, poszedł kolejny atak i zostały wykorzystane błędy w grze. Zostałem zasyp…

  • Graty wlotu ładny zysk no i w końcu coś się zadziało. Przetopu a obrońcy SzO.

  • Takie rzeczy zwykle się nie zdarzają. Cały czas byłem aktywny widział główną flotę którą podstawiłem, też była aktywna ale leciał. SzO dla agresora, szacun za odwagę no i trafniejszych lotów w przyszłości. Dnia 16-07-2019 12:42:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Spryciarz [KGH] ________________________________________________ Duży transporter 4.882 Pancernik 12.500 _________________________________________ Obrońca mlody [LEGION_2] ________________________________________________ …

  • Graty starcia, ładne floty się spotkały cociaż już chyba za bardzo upasione. Przsetopu na kolejne obrazki.

  • Graty wlotu i wyklikania. Przetapiej na bunkier co byś na mnie nie latał.

  • Nieodebrany fs, to odebrałem. Zysk jakiś tam wyszedł to wstawiam. Dnia 28-05-2019 13:17:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mlody [LEGION_2] ________________________________________________ Mały transporter 240.000 Lekki myśliwiec 300.000 Krążownik 100.000 Pancernik 119.911 _________________________________________ Obrońca dada [CHAOS_1] ________________________________________________ Duży transporter 220.000 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 503 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet …

  • Z racji, że nikt nie dodaje ST to ja wrzucę mały farming. Ave legion. Dnia 09-05-2019 20:34:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mlody [LEGION_2] ________________________________________________ Mały transporter 60.000 Okręt wojenny 100.000 Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca Boy in the hood ________________________________________________ Duży transporter 37.527 Lekki myśliwiec 2.954 Recykler 127 Gwiazda Śmierci 50 Pancernik 844 Wyrzutnia rakiet 1.47…