Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 669.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • /ame <rzuca kamieniem<> i co?

  • o jezu pomylily sie grubemu % zawsze na jego korzysc on to taki pechowy ze nawet bledy mu na korzysc wychodza jakos ani razy nie wyszlo ponizej 250%

  • Filu prawdziwy aktywista a nie jakis tam gruby podrabianiec

  • O nie wiec to przegladarka... IE forever!!!!!!! i nawet banda grubego sie zleciala jest kajak jest noskill jeszcze zyguni i dziunka brak haha

  • Jak dla mnie sprawiedliwe co edycja to jakies bany przeciez to jakas kpina jest taki drugi przypadek?

  • Cytat od KKS: „Ruda po pierwsze gdzie w regulaminie pisze o błędnym wstawieniu i dyskwalifikacji .? za błędy nie uznaje się stać a jakbyś robiła na bieżąco sprawdzanie nie musiała byś na koniec szukać ile starć pomyliłem dwa trzy <>? na trzysta >? a co do bana trwał tydzien i nie osłabiłem w niczym drożyny zrobiłem w niej 80% z calości ” biedny gruby wszyscy zli tylko on niewinny i pokrzywdzony

  • Panno Ruda teraz to mi zaiponowalas pozwalam zaprosic sie na randke

  • Cytat od 69DemoN69: „@Elmo[Wieiworak] ogółem proponuję napisać do właścicieli gry żeby usunęli GSy jak wejdzie nowa aktualizacja, z resztą wprowadzą 3 nowe jednostki więc co tam jedną mniej Ogółem jak na mój poświęcony czas na S&D to myślę że nie jest zły wynik i swoje dorzuciłem do drużyny a i wykręciłem więcej niż nie jeden z graczy... Ogółem jestem za tym żeby liczyć do S&D jakoś proporcjonalnie GSy ” 1: 2: nigdzie nie obnizalem wartosci Twoich RW to raczej inni probuja znalezc jakis problem …

  • 3,278 postow kazdy napisany bez interpunkcji i pl znakow Ci co chca zrozumieja

  • Demon udowodnil to ze gsami za 200kk zrobil mniej niz gracze z flotami mobilnymi co z zgloszeniach mieli wartosc flota mniejsza kilka razy oczywisice nie krytykuje Demona ale czesc osob chyba ma zbyt male IQ zeby wychwycic o co chodzi smiem Twierdzic ze Demon sam sie ze mna zgodzi ze wartosc bojowa a punktowa gsow a flot mobilnych jest inna zreszta nie mam pojecia dlaczego czesc graczy chce zrobic tu drame jak lubi ktos dramy to niech zrobi sobie baranka w sciane zawsze co do SD daje sensowne po…

  • akurat sposrod wielu wad ciap i tego ze Jej nie lubie za sprawe z Armedem to musze przyznac ze tabelki to Jej zaleta kazdy fan grandstrategy jak ja wie o co kaman

  • Ciap skoro lubisz tabelki to zrob prowannie aktywnych graczy powiedzmy powyzej 15 Rw albo powyzej 10k% i porownaj wartosci tych flot uwzgledniajac GSy oraz flote mobilna powiedz ile % ze wszystkich Rw zrobily GSy a ile flota moblina porownaj te rozbieznosc do rozbieznosci wartosci tych flot bardzo mnie ciekawi czy bedzie wartosc w % podobna do wartosci z wartosci floty w sensie floty mobline maja wartosc 1.5kkk Gsy 300kk wiec waertosc Rw powinna byc w stosunku 5:1 jesli wartosc ta bedzie duzo mn…

  • Gz GZ ladne ST z zyskiem edit jak czytam te komentarze ludzi ktorzy maja problem z mysleniem to mam ubaw nie pisalem ze nie robia tylkoz e jak na swoja wartosc to robia za maly dalej nie rozumiecie? to idzicie zobaczyc RW w SD i porownajcie ile % zrobily GS a ile flota mobilna smiem twierdzic ze nawet sam Demon przyzna racje Gsami za 200kk nie zrobi tyle % co flota moblilna za 200kk poswiecajac tyle samo czasu oraz majac umiejetnosci na tym samym poziomie kazdy kto ma odrobine oleju w glowie wie…

  • Cytat od Ruda: „W dniu jutrzejszym proszę spodziewać się podliczenia ” Brakuje paru kategorii: Ilosc osob ktore zrezygnowala ilosc graczy ktora zostala wyrzucona za lamanie zasad najlepszy zlomiarz na banie ilosc % z RW dzielona na godizny bana podczas edycji najlepszy aktywista na banie ilosc Rw dzielona na dni zbanowania moonslayer ilosc strocanych moonow na swoich pushowkach(licza sie tylko swoje a nie jakies idlaki) gdzie dalbym bonus za sciaganie ich we wlasnym ukladzie trzeba doceniac krea…

  • graty graty ladna ilosc gs wilku nie pisalem ze nie robia tylkoz e w porownaniu do swojej wartosci robia malo przez to ze sa tak wolne sam rpzyznasz ze zrobic flota za prawie 200kk pkt 2.5k % to szalu nie ma

  • jak to kolejny ja zrezygnowalem a ten typ chyba zostal wyrzucony a to roznica:D a wiadomo dlaczego? chodzi o te niszczenia moonow?to teraz jeszcze gruby i tradycji stanie sie zadosc

  • Rozmówki u68

    Elmo[Wieiworak] - - DiD U68

    Post

    a od kiedy te nowosci startuja?

  • Cytat od FILU: „Witam wszystkich członków drużyny Syrox , po składzie widzę że nie będzie pełnych ACS w najmocniejszym składzie ale z reszta mam nadzieję ze będziemy się świetnie bawić i wykonamy mnóstwo fajnych lotów w otoczeniu zabawy ,śmiechu i pogaduch . Do boju Syrox !!! ” z żygunia nie polecisz?XD ja przy pierwszej probie mialem dziunka teraz mam grubego wiec wole byc wykreslony niz z takim elementem byc w druzynie pYsY.szkoda ze nie wylosowalo tak ze komopuserzy w jednej a reszta rozdziel…

  • Mnie mozna usunac woallbym byc usuniety na moja prosbe ewentualnie jak sie nie da to polece na kogos z druzyny z grubym nie bede wole byc wykreslony

  • Cytat od Zatkao_Kakao: „@Elmo[Wieiworak] masz T-25 ?? ” Tak dokladnie A2 nazywa sie pedzacy grom