Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Darkstar: „@edes "sedesie" drogi,taki ogame. Maja hajs,nie maja na co wydawac ,to prosze bardzo. Prawdopodobnie "Largo " czy jak sie wabi ten gracz, w iles dni zrobil 3kkk pkt na Tucana. Kogo stac ten wali. Pisz list z zazaleniem do Gameforge,ze zrobili gre pay-to-win i Ty nie wygrywasz. Mozesz tez przestac grac.... ” nie kazdy. Nie ktorzy kupuja anty anuluja platnosci a anty wydaja . Wiec oszukuja

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    ^Turysta^ - - Spam

    Post

    youtu.be/fn3KWM1kuAw

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    ^Turysta^ - - Spam

    Post

    youtu.be/-inXsH8dPmE

  • grudnia?

  • Cytat od Aurora Borealis: „Cytat od CzarnyPan: „Malutka, takie to ja wyrzcucam ” Mając nawet 300 wystarczy. Różnica jest taka, że maks jest dla popatrzenia sobie "o, jaką dużą mam planetę", a trochę niżej jest niemniej praktyczna. I taka, że na maksa trzeba więcej czasu do znalezienia takiej, a do tamtej już nie. No ale to jest oczywiste. Jak się chce to robić tylko po to żeby sobie popatrzeć na cyferki, to spoko, tylko po co... ” nie koniecznie, przy eko x7 zabudowac 300 pól to nie problem , ow…

  • dobrze ze nie brales ze soba Demona bo bys sie nie przebil , graty Obroncy szo

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    ^Turysta^ - - Spam

    Post

    youtu.be/2ed9b5fBWuM youtu.be/XXYlFuWEuKI youtu.be/1ErTyW8CkXs youtu.be/2SAYgfZNlA4

  • Zwracam honor

  • Cytat od nowynick: „Moze to wynika po prostu z uczciwości. Wiem, że mentalność jest różna, ale jednak gdy znajdujesz portfel sąsiada ktorego nie lubisz, to mu go oddajesz prawda? (chyba, że jestes zlodziejem oczywiście)A nie - łoooo Pjoter ale siem okazja trafiła! ” nie no oczywiscie. Ja nie wykorzystuje bugow i do nich nie zachecam, poprostu nie lubie jak ktos krytykuje innych bo ktoś "nie chce płacić zlodziejowi "

  • Cytat od Ten Keyra: „Czy Ty się czasem zastanowiłeś, że możliwość darmowych przenosin na inne uni to efekt uboczny (i niepożądany) mechanizmu cmentarza? Kibicujesz producentowi gry, żeby dopracował lepiej coś, co pozwoli Ci przenieść się za darmoszkę, pomimo normalnie wymaganej opłaty (przedmiot przenosin)? Ehh, Polaki-Cebulaki jak zawsze... ” a może to ty jestes cebulakiem? Stac cie to płać!!! Nie każdego stać. Nie raz, unifusion nie dawało szans wyboru uni i gracz trafiał mimo chęcibz dwoma ko…

  • tu niema młodych

  • Cytat od edes: „Zastanawiam się co trzeba mieć w bani żeby zdemontować flote i kupić za to dok ” a co trzeba mieć w bani żeby komuś zaglądać za "płot" masz swoje zabawki to ich pilnuj

  • Nagrody a Osiągnięcia

    ^Turysta^ - - Gra

    Post

    Sory ale ja tego nie widze Wydac 42k zeby zdobyc kilkanascie k anty? Jakos nie widze tu oplacalnosci. Skoro myk z odpaleniem sztabu na koniec dziala i mozna odebrac wszystkie nagrody bez problemu to wtedy jest tylko kilka k trytu( bylo by kilka k anty wedlug twojego pomyslu) roznicy ktore mozna zebrac wiecej uzywajac sztabu. Wiec na koniec bylo by cos w ten desen Nie wydajac nic na sztab masz wszystkie nagrody Wydajac 42k na sztab masz jakies 3k anty gratis wiec kompletnie nie oplacalne.

  • oczywiscie jesli bedzie jeszcze trwal ten event

  • no wiadome, bo ktory lvl mieli by tobie dac? to nie zaden błąd.

  • to ja tobie przypomne, wstawaj!!! Poniedzialek!!, do roboty!!!

  • Cytat od I am back: „Cytat od I am back: „Patrzac na historie eventow, to dwa razy wiecej anty przy zakupie (25% i 30%) i po kazdym evencie zakupu anty w promocji, 3 eventy by szybko ta zakupiona anty wydac. Jesli ida zgodnie z ostatnim harmonogramem to teraz obstawiam swiateczny event na 50% wiecej anty przy zakupie i pozniej dwa eventy w jednym czasie. Tak by szybko wydac i przy okazji uzyskac cashback. ” 6 czlowiekow na minus hahaha pozdro dla napinaczy z eventem na swieta jak widac trafilem …

  • ojojoj

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    ^Turysta^ - - Spam

    Post

    youtu.be/KcJEY-w-RII

  • a idz z ta maseczka!. Ja tam nie nosze