Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 323.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Opłaca się kupować tylko metal i dex. Chyba że ktoś ma Kk wywalone w kosmos + wszędzie dopałki po 40%. Ja 1/3 tych deksowych paczek wymienię na krychę właśnie, ale to w swoim czasie :)))

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie ma za co. Dzięki mnie gracie za frajer.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Narypałem 60 pakietów deksu za 6.120k anty (bez -15% 7,2kk), póki za 120k. A smoczyca napisała "od 26 października zmianie uległy ceny paczek zasobów". Uh, uh, trochę obsrałem zbroję czytając to, bo po gwiazdce chciałem kupić 43 pakiety po 102k. Także tego - spieszcie się kochać anty, tak szybko odchodzi

  • A, dobra. Pobierznie zrozumiałem, że ilość surowca też się zmieni. Dzięki chopaki Edi: Ufff... Poszło, póki taniej i -15% index.php

  • Zmiana cen paczek zasobów 26.10.2020 Cytat od smoki: „zmianie ulegną ceny paczek pozostałych zasobów, które zostały dostosowane wg przelicznika 3:2:1 Metal: 60.000 Antymaterii Deuter: 180.000 Antymaterii ” Można to przetłumaczyć na chłopski rozum co będzie kupione? Jak to przeliczać? Co w stosunku do czego? Przy nadwyżce pełzaczy też nie do końca wiadomo było o co chodzi, a tak rzucona informacja niewiele mówi.

  • A mję się nudzi i se pykam statystyki przeliczników u handlarza nudzimusie.png

  • A'la sam kupiłę? Zawsze chętnie! Z zielonym tabasco!

  • Zmiana klasy

    Damaon - - Gra

    Post

    Cytat od zefir: „Bonusy Technokraty, Odkrywcy i Eventu się nie sumują, a kumulują szeregowo. ” A ja sądziłem, że każdy bazuje osobno na czasie podstawowym badania i osobno odejmuje po 25%. No nic... Nie skupiam się na badaniach jak Ty, więc nie zauważyłem na pierwszy rzut oka, bo czas nie bazuje na liczbach dziesiętnych. Dziękuję Ci, że wyjaśniłeś sprawę. Cytat od Ruda: „Prawdopodobnie kupując item kliknąłeś w kup i aktywuj. ” No akurat wtedy wiedziałem co robię. Możliwe że był jakiś bug, bo wte…

  • b746c6400c2d91663b8758a23ae00e11.gif

  • Zmiana klasy

    Damaon - - Gra

    Post

    Propozycja jest taka, żeby kupywać zmianę klasy jako item zapasowy. Pewnego razu uroiłem sobie, że tak to właśnie działa i chciałem kupić klasę na późniejszą wymianę + drugą, powrotną. Niestety okazało się, że straciłem w ten sposób milion anty. Dla GF profit z tego byłby taki, że podczas cashbacku gracze kupywaliby nieco wincyj, a dla graczy taki, że budując strategię, mogliby wliczyć rabat w łączny koszt większych projektów. Ma to o tyle wielkie znaczenie, że chcąc robić badania - karkołomnie …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od PacSzaman: „Duża ilość graczy narzeka na niego i często na forum pojawiała się prośba o dodanie do niego +2 poziomów technologii plazmowej czy planujecie coś w tym kierunku? ” Pierwsze słyszę Ogólnie to +2 zmienia tyle co nic. Po wejściu 7.X, połowę roboty robią jednak pełzacze i plazmowa raczej zostaje tylko kosmetycznym procentem do wydobycia. Cytat od PacSzaman: „5-czy planujecie użyć technologii laserowej do czegoś jeszcze? Zefir by się ucieszył ma ja na poziomie 26 ja sam mam na na…

  • Napijemy się wódeczki, potem wpadną dupeczki - ...albo odwrotnie

  • Przeczytałem "jest gorzałką", hahahah!

  • Bezkofeinowa @kawa z mlekiem Trzeba dbać o serduszko. Przyznać się, kto pije sypaną przez słomkę?

  • dex, ale ty masz łeb kwadratowy... 1.Kolejny 2.Truck 3.Driver Wypowiadasz się w każdym wątku, w którym można wciskać prawdy objawione. Ja nie wiem czy ty cierpisz na jakieś zaburzenia kompulsyjno-obsesyjne, czy co, ale zluzuj czasem i zejdź na ziemię. Niedawno ci Ruda z Artem zjebki dali, że ferment zasiewać Ci się zdarza, a ty dalej swoje. Serio, czasem czytaj więcej, a mniej pisz.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od buleon: „Nierealne, żeby zrobili cokolwiek więcej. ” Ja mam tylko nadzieję, że mi Brzydal pomoże lobbować na .en pomysł zmiany budowy jednostek czas/sztuka na sztuk/czas w parametrach sięgających minimalną 1s./sztuka. Reszta mnie nie interere (no, może zmiana podstawowej pojemności cargo na x2 iks de). Nie no, spokojnie. Wiem o co Ci chodzi. Teraz to czyba grać, a nie mamrotać

  • Można się przyzwyczaić. Cukier to najbardziej niszcząca siła we Wszechświecie, więc ograniczam. Mój znajomy wali kawę z minimum trzema łyżkami, ja nieraz nasypię nieco ponad pół i mi za dużo

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Odkrywca jako klasa miałaby sens, gdyby dostała szczątkowe granty eko i floty, a skupiałaby się na samych badaniach. Zgadzam się z @Apofis, że expy powinny być urozmaiceniem, a nie fasadą gry.

  • Używam tarcz ściernych i szczotek drucianych. Z osłoną właśnie bywa gorzej, bo tyle zakamarków jest, że może właśnie wywalić gdy się zaklinuje. Generalnie lajtowo idzie bez niej i nawet jeśli by we mnie uderzyło, to raczej nic nie zrobi. Przemyślałem to. A właśnie, że okurarki są. Wszystko jest! Nawet maseczka chroniąca przed rudowirusem... IMG-20201023-124522.jpg I redbull bez cukru też jest!

  • Przywitanie z Uniwersum QUASAR

    Damaon - - DiD Quasar

    Post

    Mówiłem. Nie dbał o stylometrię pisowni. Przesadnie używał u otwartego i udawał, że używa interpunkcji. Tak robią tylko słabe trolle. Było fajnie patrzeć jak dex bierze typa na serio. Kto następny?