Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 428.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/67/Superboyic6.PNG Co powiesz na to zdjęcie? :x jakieś wyjaśnienia? :x Chyba się należą wszystkim tu obecnym :o Dlaczego ktoś, kto pochodzi z planety Krypton boi się Kryptonitu i nazywa swojego psa Krypto? :x Brakuje ci pomysłów? Twój samochód też nazywa się Kryptowóz? :x I mieszkasz w Krypcie? :x I gdzie się podziewasz?

  • Vaizard- animowany modek

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    To walka w Las Noches to była regularna fabuła? :x ... To czemu do jasnego grzybka w panierce najświętszej przerwali to w połowie?... I dopiero teraz do tego wracają?.. Ktoś jeszcze w ogóle pamięta o co chodziło? .. eeeech... -.-' I właśnie dlatego nie mam już zamiaru tego oglądać.. Początek był świetny.. A potem nagle Ichiemu wyrosły skrzydła, nie wiadomo czemu, udziwniane na wszystkie strony drzewka banzai, jedno dziwniejsze od drugiego.. I nie wiadomo w czym miałyby pomóc w walce.. Pawianu to…

  • Vaizard- animowany modek

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    :x ech -.-' Nie ma dojścia =.= jej dom uprowadzili kosmici =.=' Z alpha Centauri =.=' Albo z Matplanety =.=' Zależy -.-' ech -.-' Pięć minut.. Bum :x Nie ma ech ^ ^" A zresztą.. Idź sobie do niej :x A miałeś pięc minut Pamiętaj o tym ech -.-' tank? ^ ^" Znaczy Battle City? ^ ^ Przechodzę to z bratem regularnie Tak samo jak Mappy Contrę czasem ^ ^" i wiele wiele innych ^ ^ ech ^ ^ To były czasy ^ ^ A nie siakieś Crysisy :x Dobra.. Oglądasz dalej Bleach? I dlaczego tak? -.- Ja się poddałem po tym,…

  • RE: Vaizard- animowany modek

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „vaizard napisał(a) Wyobraź sobie, że dowiedziałeś się, że w przeciągu najbliższych pięciu minut Ziemia eksploduje.. Co byś zrobił? ^ ^zadzwonił do Aśki, jeśli nie było by jej w pobliżu” A co na to 'twoja' Kobieta? ^ ^ Ten-Ten.. Hyh... Czytuję naruto regularnie.. A i tak musiałem sprawdzić która to :x to chyba o czymś świadczy Nawet zapomniałem, że takowa istnieje ^ ^" ech ^ ^" A tu popatrz ^ ^" ech.. To dobra ^ ^" a teraz tak poważnie :x 5 minut, świat, eksplozja :x linie telefoniczne ze…

  • RE: Vaizard- animowany modek

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „vaizard napisał(a) Zainteresowania: Japońska manga i anime, jak każdy facet piłka nożna i kobiety. ” ^ ^" A gdzie twoje priorytety? ^ ^ Jak możesz nawet dawać kobiety na samym końcu ^ ^ i z małej litery ^ ^ ech.. I po piłce nożnej.. -.-' No wiesz co? ^ ^ ech.. ^ ^" Masz swoją własną podręczną kobietę? ^ ^ Jeśli tak, to pozdrów ^ ^" ech ^ ^' To może w drugą stronę.. Jaką postać z anime/mangi uważasz za najgorszą? (najmniej dopracowaną, zbędną, irytującą etc.. wedle uznania..) Dlaczego Ich…

  • Vaizard- animowany modek

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    -a kto jest twoim niedoścignionym wzorem w modowaniu ? :x - które mangi i które anime? :x ale jak widze Bleacha w avku to ciężko być dobrej myśli bez urazy ^ ^ i wiesz co? ^ ^ opowiedz mi dowcip ^ ^

  • kotek poszedł z powrotem do siostry :x miała drugiego i okazało się, że bez pierwszego nie wytrzyma :x więc go zabrała :( :( wnerwiający był.. i w ogóle... ych.. :( Nie mam wykształcenia :o ^^' nie mam zamiłowania do komputerów [; nie znam się na komponentach, nie potrafiłbym Ci złożyć komputera marzeń, nie znam wszystkich parametrów najnowszych kart graficznych :x Za to jak ktoś ma z czymś problem to idzie do mnie ^^ bo z reguły potrafię ów problem wrócić do normy ^^ bo moja wiedza ogranicza si…

  • Wojnownik Fireredsky :)

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    ne za krótka w związku z tym : - Co by było gdyby któs nie wpadł na myśl, że hydraulik biegający po łbach żółwi, wcinający grzybki i łażący po rurach może się sprzedać? (proponuję sprawdzić ile gier powstało na tej bazie.. to jest najbardziej dochodowy motyw w historii gier..naprawdę.. żadne final fantasy, żadne simsy, żadne Zeldy.. Tylko Pan Hydraulik :-x) - Dlaczego Sensible Soccer wciąga dalej nawet jeśli wszyscy twoi zawodnicy mają kontuzję, masz 10 miejsce w lidze i wszyscy są niezadowoleni…

  • Wojnownik Fireredsky :)

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    Jakie nikt inny nie chce :P masz dział aspołeczny, gdzie nawet nikt nie kojarzy ktuś ty :D to i masz ^^' to u mnie nikt nie chce :x W Neverwinter 2 mnie wkurzyły niezmiernie: -fakt że niosłem w jednym momencie kilkia mieczy DWURĘCZNYCH + Kilka DŁUGICH ŁUKÓW w PLECAKU.. O wadze to nawet nie wspominam.. w jedynce jakoś tego nie widziałem.. tam miecz, łuk, parę butelek, zwoje.. co prawda i tak za dużo jak na plecak, ale nie biegałem z 300 kilo na plecach =.= -Sztuczne dialogi.. Wręcz stereotypowe..…

  • Wojnownik Fireredsky :)

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    Bądź dobrej myśli :x Chociaż w sumie jak widzę kolejnego Diablo.. Następnego Gothica.. Co zrobili z Raymana =.= Jak wygląda Neverwinter Nights 2 =.= to może lepiej niech zostawią już gry w spokoju... =.= i zajmą się produkcją słodyczy ^^" Tylko Sid Meier robi swoje :D od lat :P Chociaż i tak najbardziej ucieszyła mnie premiera Duke Nukem 3D na Xboxa :D to nic, że nie mam Xboxa i nie będę miał :D Ale jest jeszcze ktoś kto chce w to grać :D mruuum ^^ Co do thiefa ^^ 258763843.jpg Stealth ^^ jeden …

  • Wojnownik Fireredsky :)

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    yhym ^^' powiadamiacza ^^' ... no cóż :P Polska nie jest zła w jedynce :D tylko problem z nią taki, że gra się za łatwo ^^ Nie lubimy łatwizny :x Pat a Mat? Kpisz sobie ze mnie? :P oczywiście że znam :P Ja jestem zgrzybiały stary pryk :x ja Sąsiadów mam tak oklepanych, że.. dziaaaaa ^^' Mój najmocniejszy argument :x A gdyby dziewcze nie miało złotego środka? :x ech, no dobra :P i tak wiem, że wybrałbyś prywatną elektrownie + komputer 2000W z 3 kartami graficznymi, 8 Giga Ramu i 4GHz procka :x i …

  • Wojnownik Fireredsky :)

    jeth - - Archiwum CT

    Post

    a jeśli nie ma takiej opcji? :-x jeśli jest tylko ładna i gupia / mądra, ale niezbyt cudnej urody? [; to co wtedy? :O Z jakiego państwa tworzysz z reguły Imperium w Medievalu? :P i czemu nie z Polski :P masz do polecenia jakiś dobry serial do obejrzenia? ^^ podpowiem - dobry nie znaczy popularny.. żadnych lostów, prison breaków etc.. coś ambitnego ^^ może być starsze ^^ coś co warto by obejrzeć zimnymi wieczorami po wyżyciu się na userkach :P ^^ Zaglądasz tu czasem? ^^'

  • kasai - mala wredota :P

    jeth - - Członkowie Teamu

    Post

    jeszcze nie śpie.. jeth nigdy nie śpi.. =.= Kaszai, znasz jakiś dobry dowcip? :O Dlaczego wszyscy śpią jak jethy pracują? :O A czemu jethy śpi.... wypoczywają jak wszyscy się uczą? :O plum? ^^' Czemu tak bardzo nienawidzisz CSa? ^^' i wiele innych :O ale to nie dziś :P i znaleźć [; bo znalazł [; a nie znalasł :P dobranoc ^^

  • Nac Mac Feegle, na gg mrugałem bo męczyłem się z jego odpowiednikiem dostępnym na stronie gg.. Odpalanym przez przeglądarkę.. Męczyłem się z listą kontaktów.. a i tak na koniec wyszło, że po imporcie do Pidgina.. mam tylko derola =.= Mogłeś się odezwać -.- a mruganie spowodowane było ciągłymi utratami połączenia -.- tak własnie działa mój net... Opiekę nad sesją przejąłem dzień przed zamknięciem tego forum, niestety nie nacieszyłem się nią.. Kal-El, nie mam :/ nie chce mi się czekać 2 godziny aż…

  • ech.. Ooooooooo.. PW ^^ patrz ^^ raptem dwa dni temu ^^ w kolejce razem z PW sprzed 4 dni ^^' oo.. i tydzień temu ktoś pisał ^^' ty popatrz popatrz jakie to sprytne urządzenie ^^

  • Cytat: „Hellgirl napisał(a) A tak wyszło jakoś, że mi się jeszcze położyć nie chce ^^ Hym, hym, ciężka sprawa z tymi wadami i zaletami - ja tu nie widzę wad o_o Ojej, chyba najdłuższego buziaka dostałam właśnie ^^, mru ;*** I pytanka, co bym nie musiała sama siebie upominać xF 1. Ulubiona potrawa? 2. Jak masz na imię Dżeciku ^^? Starczy ^^” :( Ja nie jestem starczy :( stary :( ani nic ;( pfffffff ;( i tam są same wady ^^' PyFy ^^' 1. Nie wiadomo, nie spotkana :P co dają to jem :P 2. -.-' w pierw…

  • ech.. już wierzę.. dopadło Cię.. biedak... stroke.gif Heluś, co tak późno? ^^ 1. czasem.. Czasem jeszcze stoi wczorajsza sesja... 2. loguję sie? ^^' aktualizuję mój temat w KGI jak mi się chce.. 3. gryzę, mam nadmiar energii, mało śpię, nie wychodzę z łóżka przez pół dnia, trochę gotuje, ciężko mnie upić... a które to wady a które zalety - zdecyduj sama [; wedle upodobań [; 4. Mineły mi bezbolesnie i niezauważenie... nawet nie pamiętam kiedy się zaczęły.. wielkiej róznicy nie odczułem.. 5.. Jesz…

  • nie piłem, nie paliłem, nic nie brałem -.-' chyba że kawa się zalicza -.-' ale to nieistotne -.-' SKS?.. ech?.. a co to?.. mnie nic nie dopadło.. wczoraj akurat miałem dobry dzień..

  • -.-' nie ma mnie -.-' Cytat: „ładnie to tak...” ładnie Cytat: „pomijać cześć pytań...” Dokładnie ^^ Cytat: „i odpowiadać tak odrazu...” Przykładnie? ^^' Cytat: „i ja wiem ze ty wiesz ze wiesz ze ja wiem i O!” A wiem :( Cytat: „i i zreszta przytulali ze sie potem odnich odganiales” nikt mnie nie przytulał :( no pokaż mi, gdzie mnie przytulali? ;( nikt mnie nie tulił :( Cytat: „chyba ze klamales... bedzie foch wtedy...” Taki z ciebie kumpel :( Cytat: „i jak mowisz zeby nie pytac to pytam jakie zno…

  • ^^' była dawno temu :( i nikt nie przytulił :( wszyscy sobie poszli :( no! :( i bright side of life to jest własnie to na co patrzę -.-' się o dark side nie pytaj -.-'