Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 218.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • xD teraz uważaj KILER GENERAŁ xD uuhahaha xD Gratki starcia

  • bardzo ładna akcja panowie ogólnie przy spadaku wiele przypadkowych musi sie zgadzać a najważniejsze z nich to : Atakujacy musi być idiotą co w tym wypadku widać a organizatorzy muszą być dobrze zgrani za co gratki !

  • przecież każdy normalny gracz wie że agresor [ciach] .... takie coś jak akta jest mu obca... gratki zezlomowania najlepszej farmy jaką widziałem w tej grze Moderator Neferet:Obraza

  • widze że dalej coś tam działasz gratki starcia Tereth

  • gość zmienił nick dzisiaj na "oddam" ale MAM to w dupie ! miałbyć moon killing to ułatwił mi zadanie na bfs kiedys sciagnałem mu moona na 5 gali ale okazało sie ze pudło ... lubie takie soczyste zyski wróciłem z urlopu ... parę ludzi odczuje moją aktywność pozdrawiam sojusz i wielkie sorry ze przez 2 tyg tak zaniedbalem og Dnia 16-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon ODDAM [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 453.880 ____________…

  • siema mordo dlaczego na Quasar urlopujesz? a tu grasz? dziwnym trafem z u schodzisz jak ja urlopuje a jak wróciłem to nagle urlop ? czegoś sie boisz ? obawiasz ? czy coś ? ja nic ci nie zarzucam .. jesteś przecież prosem ... Gratki starcia Finezja jakich mało

  • dobij do 30kk floty chociaz to moze sie zainteresuje pozdro z wakacji

  • kontra bardzo rzadka akcja ... gratki !!

  • w-c widze nadal w formie gratki !

  • Cytat od Burori: „Pytanie czy był klikany tp ?? Jeżeli tak to akcja lamerska w chuj A jeśli nie to graty ” a co to ma do rzeczy rozumiem że miałem leciec 2 galaktyki ? jak on cwaniaczył własnie i sie chował przed demną jak pies a na forum kozaka strugał : ) zreszta chyba sam widziałeś co robił i jakie zagrywki stosował z tą swoja babą ja może i dużo gadam ale tez i wszystkim co obiecałem sprzedałem złoma twoje byłe konto też zezłomowałem spójrz na dół 170k%

  • Cytat od Master Chief: „Jakby nie patrzeć to Agresorek Zło dostał już drugiego zloma na tym uni. Pierwsze z początku, po którym to załączył urlop. To konto, które teraz zostało zezlomowane na powalający procent zapewne zostało kupione, przejęte etc. więc tylko się cieszyć z tego starcia. Ergon napisałbyś chociaż trochę szczegółów o locie czy brak fsa czy cokolwiek innego? ” agresor siedział w sumie dość aktywnie ale raz na jakiś czas miał przerwy takie na 1h-2h on dawno byłby zezłomowany cwaniac…

  • co ja moge powedzieć ?? że agresor kozaczył z tym swoim babsztylem ? cwaniakowali śmiali się zaczepiali ... akcja planowana bardzo długo przed. ponad tydzień czasu latałem dzień w dzień mu w układy budowałem flotę pod niego w między czasie farmiąc go na moonach uświadamiał mnie że to zwykła lama .. . która jak zawsze dużo szczekała ... agresorku mógłbyś chociaż napisać to ciebie zezłomowałem czy twoja babe ? tak wiem nie mam skila pozdrawiam cały sojusz tak jak mówiłem dopne swego i go rozjade z…

  • takie tam 5,5 mld zysku obrońcy szo bardzo dobrze się pilnował nawet moony sciągałem i nie dało rady AGRESOR idziesz po swoje p.s kupie DEX place wiecej jak TOALETY mozliwosc stałej wspolpracy przy wiekszej ilosci mozliwy pakt Dnia 26-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 248.308 _________________________________________ Obrońca Lamb of God ________________________________________________ Mały …

  • tak jakw temacie kupie DEX

    Ergon - - Handel Quasar

    Post

    Witam kupie Dex Przy dogadaniu się i stałych dostawach deu oferuje Nieagresje poszukuje maksymalnie 2 stalych takich dostawcow pisac w grze Ergon

  • no nic kolega miał paść na weekendzie ale zapodał urlop.. wczoraj go ściągnął poskanowałem .. i dostałem takie PW koniec z ogame24.08.2020 16:26:49 szuk aj dalej no to znalałem kolega jak zobaczył że sie pozbył moona zmienił nick pogratulował .. itp itd ... mnie się nie podpuszcza hehe Dnia 25-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Duży transporter 1 Krążownik 488.341 Okręt wojenny 22.999 Pancernik 249.51…

  • obrońca przysnął ... wiec poleciałęm pogratulował więcej takich życze Szo co do ostatnich wydarzeń DEX KUPIE(Anarki) ZłODZIEJ prosiłbym by ludzie którzy mają zasady przestali współpracować z tym fra.... z takimi ludżmi myślę że mało kto chce mieć do czynienia pozdro Dnia 23-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Kristo RS [REPS] _________…

  • DEX KUPIE(Anarki) ZłODZIEJ

    Ergon - - DiD Quasar

    Post

    Cytat od Majs: „ciekawe kiedy go Ergon wciągniesz w recki żałosne to juz jest jak go pojedziesz i nie bedzie ze push to wątpię w prace GO ” narazie mam inne piorytety wszystko w swoim czasie ale fakt jest w planach i zdradze ci szczegół to nie bedzie pusz tak jak sadzisz ja nie jestem Z W C a tutaj mały dowód jak chcecei wystwie ss z rozmowy - Ergon23.08.2020 16:34:23tak tak polecialy zglsozenia .. jak nie dostaniesz bana to cie dojade w tej gierce wiesz ze to zrobie bo gracz to z ciebie zaden p…

  • DEX KUPIE(Anarki) ZłODZIEJ

    Ergon - - DiD Quasar

    Post

    Cytat od marcinysa: „a co ja Ci pisalem kilka tygodni temu? widze dopiero teraz przejrzales na oczy ” wiem .. nie wierzyłem ... ale teraz już wiem że to parówa jest totalna nawet swoich okrada .. na dramat jak można być takim człowiekiem .. mówiłeś mi ja nie wierzyłęm z wiadomych względów tak to jest jak cholera na innych się jedzie a swoich się nie sprawdza i to był błąd ... teraz typek ładnie spuchnie po tych miliardach z puszu .. bo po 1 banie on jest ostrożniejszy Wątpie że popełni bład ale …

  • fajny zysk z tego ci wyszedł ... teraz przynajmniej o złom sie martwić nie trzeba nikt z "swoich" go nie pierdyknie

  • DEX KUPIE(Anarki) ZłODZIEJ

    Ergon - - DiD Quasar

    Post

    do tego ludzie to jest nie pojęte tej nocy połknął konta o nazwie Xys a teraz popołudniu konto alucard