Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 361-374 z 374.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ulepszmy Zbieracza!

    Aurora Borealis - - Gra

    Post

    Pac, podaj wyniki. Tam już na pewno ustalono, że klasa dostanie nerfa

  • Ulepszmy Zbieracza!

    Aurora Borealis - - Gra

    Post

    Zamienić podstawową ładowność Mt/Dt na 25k/50k!

  • Jest dużo zależności. Nie ma ścisłego planu, który uwzględni wszystkie. Zawsze możesz zrobić semibunkry i zwozić na 30/40%. Twój argument jest ok, ale jak napisał TheJoker: Cytat: „There's a lot more variables than just this analysis covered, such as officer use or resource boosters. Additionally, based on the slot you are located in, you might want different ratios of mines to account for the increased production and how long it will take to recoup the construction cost (also known as amortizat…

  • Jest dużo zależności. Nie ma ścisłego planu, który uwzględni wszystkie. Zawsze możesz zrobić semibunkry i zwozić na 30/40%. Twój argument jest ok, ale jak napisał TheJoker: Cytat: „There's a lot more variables than just this analysis covered, such as officer use or resource boosters. Additionally, based on the slot you are located in, you might want different ratios of mines to account for the increased production and how long it will take to recoup the construction cost (also known as amortizat…

  • Z racji tego, że takie linki muszą być akceptowane przez moderujących, trochę wyszedł kapiszon, ale już jest - link na poprzedniej stronie, niemal zaraz po zagadnieniu buleona. Może post kolegi na zagramanicznym forum nie jest wyrocznią, ale uwzględnił w niej dwa dość istotne czynniki. IMO, faktycznie metal zyskał boosta, ale i tak każdy robi eko na różnych poziomach. Fuzje można ustawiać na 80/90% żeby oszczędzać dex, Tn windować żeby oszczędzać dex, zwózkę robić co 2-3 dni na niższym speedzie …

  • board.en.ogame.gameforge.com/i…ostID=7124366#post7124366

  • Powiem tak... Zrobienie fuzyjnej 23 + energetycznej 23 wychodzi sporo szybciej niż na x7. A to daje spokój z energią na eko 46/40/42 z pełzaczami 150%. Dopałki to insza inszość, pakiety tym bardziej. Jak ktoś rozkmini jak to wykorzystać, będzie miał srogie przyrosty po roku, dwóch. Bez żadnych śmiesznych satelit, wszystko na piętnastkach. U mnie rokowania wychodzą dobrze. Nawet bardzo dobrze i teraz jest jeszcze ten moment, w którym można wejść, żeby dogonić ścisłą topkę, bo ta się jeszcze nie p…

  • Quasar chyba wyludnia się przez %PZ, nie wiem. Ja zawitałem dwa miesiące temu, zaraz po tym jak przywrócili handlarza i za chwilkę wejdę na top100. Połowa uni ma NP, farmy jakieś tam już są. Można spróbować.

  • handel

    Aurora Borealis - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od bobro: „U handlarza wyjdzie nie więcej niż 1, a nie wiem, ile jest najmniej. ” Metal na Kryształ Wysokie od 1,8 do 2 Średnie od 1,6 do 1,78 Niskie od 1,4 do 1,59 Metal na Deuter Wysokie od 0,9 do 1 Średnie od 0,8 do 0,89 Niskie od 0,70 do 0,79 ___________________________ Kryształ na Metal Wysokie od 2,67 do 3 Średnie od 2,34 do 2,55 Niskie od 2,1 do 2,33 Kryształ na Deuter Wysokie od 0,9 do 1 Średnie od 0,8 do 0,89 Niskie od 0,7 do 0,79 ___________________________ Deuter na Metal Wysoki…

  • Budynki eko na księżycu

    Aurora Borealis - - Gra

    Post

    Też racja. Dla "funu" i urozmaicenia mamy mnogie logouty

  • Budynki eko na księżycu

    Aurora Borealis - - Gra

    Post

    Szybciej byłbym skłonny do stworzenia budynku CPN na planetach i księżycach, które pobierają wahę z planet, podobnie jak fuzyjna. Połączyłbym kilka zaistniałych mechanizmów: 1) zastąpienie transportu trampkami slotem widmowym jak miało to miejsce z rynkiem dopóki się nie zapełnią, 2) Rozbudowa pojemności zbiorników tak jak to miało miejsce z ukrytymi zbiornikami jakiś czas temu. Dodatkowo a) niemożliwość użycia dexu do czegokolwiek innego niż ruchy flot, b) w zakładce ustawień surowców warto był…

  • Mnie się zdarzyło kiedyś przetopić kilka kkk obrony i wrzucić somsiadowi na [ I ] w układzie, pożegnalnie gdy opuszczałem jedno ze starych uni. Co prawda, był to tylko epizod, ale w tym przypadku chyba chodzi o coś więcej niż tylko push. Kiedyś moderowałem czat na jednym ze znanych portali społecznościowych i tam również zdarzały się nagonki na co niektórych opów. Było w tym sporo złośliwości, ale pomijając samą złośliwość, po prostu obyczajowo znikąd się nie wzięła. W każdej bzdurze jest ziaren…

  • Uogólniłem, bo sądzę, że przy wzroście dynamiki gry na nowych uni, warto znieść ogół starych, zbędnych blokad. Ty dotyczących badań i nanitów przede wszystkim.

  • No, nie można. Nie miałbym nic przeciwko temu aby Stocznie i Nanity można było budować w trakcie aktywnej kolejki. Tak samo rozwój napędów nie ma wpływu na aktywne floty po ich ukończeniu, więc zastosowałbym tą samą zasadę przy pudowaniu budynków, flot i obrony, po ich ukończeniu - jak i przy Lb po ukończeniu badania. Opisałem to dość pokrętnie, ale myślę, że nawet z grubsza wiadomo o co chodzi. Mój argument jest taki, że dynamika całego OGame bardzo przyspieszyła i ewidentnie gracze powinni lob…