Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 295.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Harry Potter

    DUDEUSZ - - Rozrywka i hobby

    Post

    W pewnym momencie na kilka miesięcy zajęcia z Wróżbiarstwa przestały odbywać się w Wieży Astronomicznej. Gdzie przeniesiono te zajęcia i dlaczego?

  • Harry Potter

    DUDEUSZ - - Rozrywka i hobby

    Post

    Bertha Jorkins.

  • Harry Potter

    DUDEUSZ - - Rozrywka i hobby

    Post

    Dokładnie od piwa kremowego. Twoja kolej

  • Harry Potter

    DUDEUSZ - - Rozrywka i hobby

    Post

    Istota, nie będąca człowiekiem, która obecna była na MŚ w Quidditcha w 4 części. Jest od czegoś uzależniona. O kogo chodzi?

  • Harry Potter

    DUDEUSZ - - Rozrywka i hobby

    Post

    Pochodziły od nazw słodyczy. Jak kolejne wersje Androida.

  • Cytat od WWL: „leszcze latają po satelitach :), niestety wojna na tym nie polega ” Nie moje uni, nie moja sprawa, wywalone mam, ale nigdy nie rozumialem tego podejścia. Osobiście najchętniej dawalbym progi typu 1% wojna to wojna, chodzi o to żeby zniszczyć przeciwnika, utrudnić mu życie jak najbardziej. Na prawdziwej wojnie jedna strona też wyjdzie i powie " no jest was za mało panowie, nie chce nam się z wami walczyć" ? Każde, choć drobne zgnojenie przeciwnika jest dobre. Nawet na minus się lat…

  • Witamy. Złapane na fali, obrońca wyszedł z sojuszu i zmienił nick na "koniec", więc to pewnie koniec na uni xD Pozdro dla soja. Dnia 04-09-2019 18:53:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Orkan [PiS] ________________________________________________ Mały transporter 1.001 Okręt wojenny 350 Pancernik 400 _________________________________________ Agresor Versace [PiS] ________________________________________________ Mały transporter 472 Duży transporter 155 Lekki myśliwiec 131 Ciężki m…

  • Dnia 04-09-2019 00:25:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Versace [PiS] ________________________________________________ Krążownik 98 Pancernik 156 Okręt wojenny 239 Sonda szpiegowska 6 _________________________________________ Obrońca Procurator Wasat [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 221 Okręt wojenny 3 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 330 Sonda szpiegowska 5.105 Wyrzutnia rakiet 15 Mała powłoka ochronna 1 ______________________________…

  • Nauczony doświadczeniami z wprowadzania wersji 6.0, i tym, jakiego bubla nam zaserwował GF, mniemam że będzie podobnie. Nie mogę się doczekać shitstormu na forum

  • Osama w reckach, cóż za niespodzianka Graty mordeczki

  • Jest to stały bonus do wylosowanej ilości pól. Szansa na wylosowanie planety 230 pól na uni z bonusem 30, jest taka sama jak szansa na wylosowanie 200 pól na uni bez żadnych bonusów. Bonus jest nakładany dopiero po losowaniu, a nie przed Cytat: „Absurdalnie zaniżyli szansę na wylosowanie planety 250+, grając na uni z +30 polami czuje się jakbym grał na uni bez tych +30pól dla planet. Na około 30 prób trafi się 250+. Wątpię, że nawet kilku graczy na Janice ma planety powyżej 270 pól. Największą j…

  • Tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie.

  • No realne, na 6/7/8/9, ale w sumie dokładnych procentowych szans nikt nie zna, więc Ci nikt nie powie Sam najwięcej trafiłem 260 na 7ce :p

  • Cytat od ciap: „Cytat od DUDEUSZ: „W sumie to akurat na x6 to nic nie zmieni -> co za różnica czy gonga dostaniesz w 5 minut czy w 4, nie ma Cię przy kompie to i tak dostajesz .... ” Jeszcze jest opcja że w trakcie robienia FS dostaną złoma :P:P ” No raczej zrobienie fsa nie zajmuje więcej niż jakieś 20 sekund - wybieramy wszystkie statki, surę, stacjonuj, potem tylko zawrócić, elo

  • Cytat od Ruda: „Cytat od DUDEUSZ: „Cytat od Bigot: „Nie prościej wprowadzić przycisk doleć od razu. 500 000 anty i jest git Jeśli wprowadzicie większą szybkość statków na x1 speed flot to połowa graczy odejdzie ” Przeciez to nie będzie nagłe +100% do prędkości statków Co do wyboru: szybsze recki to jednak szybsze recki, chociaż bardziej przydałby się bonus do ich pojemnosci ” Bonus już jest w badaniu, które niedawno zmodyfikowano. ” A bonus do prędkości badań czy wydobycia jest już w sztabie, kt…

  • Cytat od Bigot: „Nie prościej wprowadzić przycisk doleć od razu. 500 000 anty i jest git Jeśli wprowadzicie większą szybkość statków na x1 speed flot to połowa graczy odejdzie ” Przeciez to nie będzie nagłe +100% do prędkości statków Co do wyboru: szybsze recki to jednak szybsze recki, chociaż bardziej przydałby się bonus do ich pojemnosci

  • KLASA W OGEJMIE TO TYLKO KONSTRUKT SPOŁECZNY !!1!1!oneone!!

  • @Nabuchodonozor z anty też Ci nie szło xD

  • Cytat od Mari: „Na pewno coś zrobią z teleporterem tak jak zapowiedzieli, że będzie można przenosić surowce. ” No akurat mistrzami spełniania obietnic to GF nie jest, więc nie wiem czy takie "na pewno" Co niektórych tu pogrzało z jakimiś magicznymi lotniskowcami, statkami siedzącymi na orbicie i innymi pierdołami. Ludzie, oni przez kilka lat wprowadzali zapowiadany bonus do nadprzestrzennej. Z laserową nic nie zrobili, a było hucznie zapowiadane, to samo z grawitami ( to jeszcze lepsza historia)…

  • Bo kiedyś przeliczniki musiały mieścić się w zakresie 2:1:1 - 3:2:1 Obecnie minimal przesunięto na 2.5:1.5:1 - więc dawanie 2.5:1.5:1 to obecnie sprzedaż po minimalu. Zaproponowane tu 2.75:1.75:1 jest obecnie odpowiednikiem starego 2.5:1.5:1 - kursem znajdującym się dokładnie w połowie widełek. Też mnie to boli, ale nic z tym nie zrobisz :X