Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 250.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AKTUALIZACJA

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Wersja 7.1.1 r już w poniedziałek, 27 stycznia przeprowadzimy aktualizację gry do nowej wersji. O godzinie 10:00 aktualizacja zostanie przeprowadzona na OGame UK o 10:00. Pozostałe kraje, w tym Polska otrzyma aktualizację ok. godziny 13:00 Lista zmian - [Nowość] Bonus do produkcji kryształu dla planet na pozycjach 1/2/3 w układzie galaktyki - Poz.1 +15% - Poz. 2 +10% - Poz. 3 +7,5% Zamysłem tej nowości jest wsparcie niedoboru kryształu na serwerach po wyłączeniu handlarza Chcemy poznać Waszą opi…

  • Nowy przywódca nam wyrasta Widzę że pani szaleje i fajnie ! oby tak dalej ! dziekuje Za dedy

  • Cytat od KungFuPanda: „Cytat od tereth2: „Cytat od bobiczeq: „Cytat od tereth2: „JAKIEGO OBROŃCE? Przepraszaj NOE to jego pusz konto kupił je przecież i skupił polowe statków już Oczyiwście gość w pw się wypiera ale spadku pkt i przyrostu noe w tych samym czasie nie oszukasz ! gratki ” Jasne, że Noe nie kupił tego konta. On przecież przez tydzień wydawał surkę nastukaną na bugu i się nawet z tym nie krył i stąd przyrosty. A zdziwiłbyś się kto jest właścicielem tego konta ” Przecież wszyscy widzi…

  • Cytat od bobiczeq: „Cytat od tereth2: „JAKIEGO OBROŃCE? Przepraszaj NOE to jego pusz konto kupił je przecież i skupił polowe statków już Oczyiwście gość w pw się wypiera ale spadku pkt i przyrostu noe w tych samym czasie nie oszukasz ! gratki ” Jasne, że Noe nie kupił tego konta. On przecież przez tydzień wydawał surkę nastukaną na bugu i się nawet z tym nie krył i stąd przyrosty. A zdziwiłbyś się kto jest właścicielem tego konta xD ” Przecież wszyscy widzieliśmy jak zostały skupione statki z te…

  • Cytat od Water: „Marco przekazuje 22.01.2020 10:18:51 Darowałem mu ten atak bo to już jego 5-ty, czy 6-sty lot i znowu miał by na pusto, zalogowałem 25 sek. przed - mój fart, a @Water doskonale o tym wie więc niech się tak nie chwali:)))) ” hahahaha jaka ściema przecież on był farmiony już 3 czy 4 noce z rzędu był nasza sojuszową Farmą możemy mase raportów tutaj przedstawić co za typ ... hahaha gratki starcia

  • JAKIEGO OBROŃCE? Przepraszaj NOE to jego pusz konto kupił je przecież i skupił polowe statków już Oczyiwście gość w pw się wypiera ale spadku pkt i przyrostu noe w tych samym czasie nie oszukasz ! gratki

  • Cytat od Arash: „dobra szkopka, pozdrawiam chlopaczki ” zamknij jadaczkę farmo jak chcesz się zmierzyć zapraszam ... wszyscy tylko w gębie mocni na forum jesteście a w grze zwykle szaraczki płaczące ... st jest czysto zrobione mogę posłać zaraz screena z discord bo mam od imo i przestań gadać takie głupoty co za typ co do st gratki Szkoda że na byłym moim sojuszu ale no taka jest gra ja mam kaluzę nie latam na nich ale nie mogę bronić innych p.s znowu straty przeogromne ... jak ty nadążasz się o…

  • Jedna ręka czyścić dywan a druga kontrolować ogame... Mistrz ha ha ha Trochę żałuję że recki Webbera wpadły pierwsze... Ale co zrobić... Tak dobrze i tak dobrze by było :))). Gratki starcia

  • Heh kurde znowu sporo pc w plecy... Ty masz jeszcze czym latać?? Gratki

  • Tak tak noe na bocie i na sklonowanej surze juz nie mówię o kupnie King fu bo to Pikuś leci aż chuczy wszyscy o tym wiedzą tylko go ma zamknięte oczy Ale jak nie wiadomo o co cho.. To wiadomo o co cho. $$$. Graty stracia myślałem że się pilnuje dlatego nie skanowałem a tu taka niespodzianka

  • co by tu napisac? -178 pc... co tak dużo .. chyba techy słabe ... do poprawy ... pamiętaj Urząd skarbowy się przygląda

  • dziki- hipokryta kolejny ban ;)

    tereth2 - - DiD Taurus

    Post

    ale to jest wiadome że się puszuję to jest zwykłe Zero ... gość bazuje na pusz kontach robi z siebie PRO ELO ... a na innych uniwerasach pozłomowany uciekł z podkulonym ogonem ... tyle w temacie trzeba mieć temperament by co chwile po banach siedzieć i nadal udawać że on jest Legal Player

  • widzisz z ciebie też generał ! gratki !

  • poprostu pojawiasz się i znikasz... często zastanawiam się po jakim czasie obrońcy kapują co się stało ?? ha ha ha Gratki !

  • chciałbym pozdrowić sithów którzy niestety lecąc z fali nie złapali go ... pech chciał że serwer się zadławił ... po czym kolega wyniósł się daleko od wszystkich do 9 gali ale w sumie to mi pod nos Dnia 20-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth [RONIN] ________________________________________________ Pancernik 6.000 _________________________________________ Obrońca tomek0210 [DeJa] ________________________________________________ Mały transporter 2.780 Duży trans…

  • historia dość zabawna ... ale zostawię to dla siebie .. tak w skrócie ... współpraca w sojuszu ... lepiej być nie może aż chce się grać ... pomimo tego że codziennie Klnę brzydko na paru pusz graczy z topki ... urlopy z chodzą pusz urlop i tak na około ... ale spokojnie przyjdzie czas na was Wszystkich ! co do obrońcy po ataku puściłem doframy ... kolega chciał mnie nabrać na anty obronę ale ja czułem to ... leciałem by ugrać więcej czasu na zbiórke recków miałem 35 minut do dolotu i wyszło złom…

  • Cytat od Switek: „To mówisz że jednak się nie skasowałeś i przed odejściem wróciłeś do nałogu:) Graty trafienia . ” Tak.. zostałem tylko po to by Wintera pokazać gdzie ich miejsce... To sami uciekli lub się sprzedali... Masakra...

  • Cytat od bobiczeq: „Trzeci raz go już złomujesz, daj chłopakowi pograć ” Niee tego z 2 x dużo podobnych nickow na tym uni

  • hmm byłem dzisiaj w sumie nie aktywny bo miałem parę spraw na głowie ... chłopaki coś tam po farmili dzisiaj ... i tak stwierdziłem a co ja mam być gorszy ??? pozdro dla sojuszu ! Dnia 16-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth [RONIN] ________________________________________________ Bombowiec 1.777 Mały transporter 200 Lekki myśliwiec 112.598 Ciężki myśliwiec 10.036 Krążownik 15.461 Pancernik 12.117 _________________________________________ Obrońca comitamco ____…

  • Psy trance Zawsze w modzie ! Props ! gratki starcia