Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 484.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @bobro to tylko tak chwilowo muszę mieć kilka dobrych wlotów żeby nadrobić trochę budowę stateczków a ostatecznie zamierzam zrobić lot kamikadze z grubej rury liczę tu na twoją pomoc i przy okazji innych ale póki co kiepsko idzie a tu się dowiaduje że będę miał przerypane z @BlackLatteCoffee jak mu tylko podłączą stały internet... więc oby do czasu aż tego czego chce zrobić nie miał stałego łącza (bez obrazy latte)

  • heeejo miło was znowu zobaczyć serdeczne pozdrowienia dla sojuszu jak i osób z buddy lot w sumie skan lot bum.... a miał być kolega wyliczony ale mi się zapomniało... z czego niestety nie wszystko udało mi się pozbierać bo kolega na chybcika szybko budował DT żeby co kolwiek pozbierać z tego co pozostało po pierwszym wlocie a ja z przykrością muszę poinformować że efekt taki a nie lepszy był z powodu nie zgrania mi się floty bo wszystko na chybcika było robionę ... miał być jeszcze jeden dofarm …

  • @Sobieski czy ja wiem czy za darno... jak by zmniejszyli uni to ci co kupują anty bardziej by się musieli zmobilizować żeby nie poszło wszystko na marne... ujął bym to tak, chcąc utrzymać różnicę "poziomów" musieli by nie tylko bardziej się pilnować to w dodatku więcej anty by musieli kupować bo jak ktoś by się znalazł ktoś kto potrafi "męczyć" atakami w normalny sposób by tego nie utrzymali...

  • jedziesz dalej tankuj tanku ile wlezie trzeba nadrabiać straty

  • @BlackLatteCoffee czyżbyś coś planował i mnie dopiero teraz informujesz? jak wrócisz daj znać po której stronie mam być bo jak po złej to ja wole włączyć sobie od razu U

  • widzę że kolega jeszcze lata fajnie wiedzieć gratki wlotu jak i nie najgorszego zysku życzę dalszych przyjemnych lotów, oby następnym razem było więcej emocji niż zwykłe skan lot bum

  • @TaurekGary co do bycia flociarzem nigdy nim nie byłem... to że mam kilka RW w dziale ST to jeszcze nic nie zmienia... z paliwem nie jest biednie... wystarczy się trochę wysilić... nie wiem jak ty ale ja nie zamierzam wydawać kasy na anty.... (dla mnie to jest chore żeby wydawać kasę na jakąś popieprzoną anty i uważam że tego nie powinno być) sprawa uni Taurus jest sprawą graczy uTaurus więc proszę cię nie wpieprzaj się jak na nim nie grasz... to jest tylko propozycja do zmiany nie koniecznie tr…

  • Póki co nie obiło mi się o uszy jakie kolwiek UF.. co do zmniejszenia nie koniecznie trzeba tak bardzo zmniejszać to uni, choć fajnie by było bo i tak połowa gal jest pusta... można na przykłąd zmniejszyć samą ilość gal co i tak by ułatwiło np do 7 galaktyk i układy zamiast 499 to np do 399 (uważam że taka zmiana nawet poprawi grę tym osobom co już grają) a miejsca i tak będzie wystarczająco dużo by zmieścić jeszcze jedno takie samo Uni... @Kasia321 ale raczej jest możliwość zgłoszenia do GF że …

  • prosta sprawa każdy by miał możliwość przeniesienia np 5 planet (zależne od ilości planet w danych galach w tym przypadku od 6-9) lub zrobić coś na wzór jak by się przenosiło graczy jak podczas UF

  • witka, jak w temacie, może czas coś zmienić bo ilość graczy z miesiąca na miesiąc spada a nie zapowiada się na zmiany. osobiście proponuje taką zmianę... zamiast 9 gal i 499 układów proponuje dać 5 gal i 300 układów.

  • bry... zwykły skan lot bum lot dla zabawy z małym rozwaleniem małego bunkra [url]https://www.youtube.com/watch?v=F_qwwk55ycA[/url] serdeczne pozdrowienia dla sojuszu i osób z buddy Dnia 08-08-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Krążownik 53.881 Okręt wojenny 52.652 Pancernik 8.397 Bombowiec 33.484 Niszczyciel 8.107 Reaper 16.939 _________________________________________ Obrońca mychaty _________…

  • ehh dziki złom za złomem jak ci się nie chce grać to daj info, poćwiczyłbym na kimś latanie bo iglaki mnie już nudzą dla latte gratki wyczajenia i zgrania tylko ciekawi mnie ta 1 ss od della czyżbyś chciał mieć pancerne sondy jak niegdyś Kayto?

  • witka, chciałem się tylko przywitać serdeczne pozdrowienia dla sojuszu i osób z buddy [url]https://www.youtube.com/w…[/url][spoiler][/spoiler] Dnia 15-07-2020 19:36:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Bombowiec 33.311 Reaper 16.968 Ciężki myśliwiec 17.829 Pancernik 8.524 Lekki myśliwiec 45.884 Krążownik 53.931 Okręt wojenny 52.642 _________________________________________ Obrońca wittorio [OGN] ___________…

  • witka, przyszedłem wpaść zobaczyć co i jak serdeczne pozdrowienia dla sojuszu jak i osób z buddy zysku w metalu i kryształu nie ma ale za to tankowanie było tanie na czym mi bardziej zależało po dłuższym U youtube.com/watch?v=8wl0itQB05o Dnia 03-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Bombowiec 31.693 Reaper 17.055 Pancernik 8.961 Niszczyciel 6.566 Okręt wojenny 55.587 Lekki myśliwiec 38.757 Cięż…

  • heeeeeeeeee..... byłem 3 tygodnie na U i co widzę dziki wszedł i poszedł... nawet nie przywitał się na priv... Oooo agresorowi gratki a obrońcy BSZO ciekawe czy będzie wielki powrót

  • witka, RW stawiam bo kolega poprosił Dnia 31-05-2020 02:49:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Spawacz1984 [RoG] ________________________________________________ Krążownik 15.000 Mały transporter 73.337 _________________________________________ Obrońca cukierkowy [witam] ________________________________________________ Duży transporter 28.789 Recykler 3 Wyrzutnia rakiet 692 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Spawacz1984 [RoG] ___________________________…

  • witka... robię tylko małe małe porządki bo widzę że nikt tu nic nowego nie daje a cała reszta stoi zakurzona serdeczne pozdrowienia dla sojuszu i osób z buddy RW dla zgrania się i przypomnienia sobie co poniektórych rzeczy oraz dla przećwiczenia sobie wspólnych lotów... lot nie dla zysku a dla zabawy i może jako zachęta do dalszych lotów youtube.com/watch?v=FQBuNe5UDUA Dnia 27-05-2020 22:12:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Spawacz1984 [RoG] _____________________________________…

  • gratki latte no widzę że talent ci dopisał % naprawdę fajny a i zysk niezły p.s. dziki mniej kombinowania i kłamania (np mnie bo wiesz że cię rozgryzłem przy pierwszej rozmowie na priv) a więcej nauki od samego latte może ci jakąś pomoże, choć w to wątpię

  • o widzę że nie skończyłeś jeszcze grać a nie mówiłem że coś wykombinujesz gratki wlotu i zysku... p.s. dobrze że go wcześniej zjechałem

  • a cóz tak? nie wierzę w to za bardzo że czegoś nie wymyśliłeś dawaj dawaj i rób rozpiedziel na tym uni