Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od edes: „zaś będzie larmo na 10 stron ” Domena naiwnych ludzi, myslacych, ze w ogame wszystkiego musi byc po rowno dla kazdego.

  • Cytat od Apofis: „Jak to po fuzji zabrali pakiety surowców wygrane z eventu? serio? ” Jak widac, serio serio. Wszystko wyraznie opisane. Komus zabrali i czego tu jeszcze nie mozna zrozumiec? Takie bledy co sie zdarzaja przy fuzji albo cos ginie albo gra sie sypie, ze grac sie nie da

  • Cytat od Bad.Whisky: „Jakoś nie korzystamy ” Wojna przez 3 miechy ( ), komus sie znudzi pilnowanie notoryczne konta i mozecie smialo korzystac

  • Cytat od Bad.Whisky: „błyszcze i bez tego ” Glupota w wymyslaniu walki z gornikami to na pewno blyszczysz. @^Turysta^ dobrze chyba to okreslil, ze ta wojna to tylko pretekst by bezkarnie latac sobie po gornikach bez ryzykowania bana za bash

  • @litek. moze to przypadek, ze po moim ST zrobiles swoje ST ale pewnie podzialalo motywujaco wiec wstawiam w ramach motywacji dla Ciebie Kamil [MAFIA] vs. Constantin [LEG-XX] ~ 687.06% Dnia 28-02-2021 13:56:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil [MAFIA] ________________________________________________ Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca Constantin [LEG-XX] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.360 Okręt wojenny 848 Sond…

  • Cytat od Strzelec84: „a kto nie jest zadowolony niech posypie się brokatem ” Nie ma to jak stracic 125k % do wojny whisky juz brokatem sypie od dawna w sygnaturze

  • Cytat od Hahohe: „Gościu, weź mi przestań odpisywać, bo już ci mówiłem, że z takim przychlastem jak ty dyskutować nie będę. ” Hahahah marudzicie jak male dzieci i tyle. Ty do mnie sie sapiesz kiedy tylko chcesz a ja mam nic nie pisac wiec sam pomysl zanim cokolwiek do mnie napiszesz

  • Cytat od Hahohe: „Naprawdę mógłby być wybór, czy chcę iść na szybsze, czy na wolniejsze, nawet jeśli w zakresie +-1. ” Ogame idzie do przodu i coraz to bardziej przyspiesza. Kiedys bylem przeciwny eko x7 grajac na eko x2. Teraz nie wyobrazam sobie zmniejszenia eko. Do wszystkiego wiec mozna sie przyzwyczaic. Do floty x3, x4 tez bym sie dopasowal grajac teraz na x2. Na wiekszym speed floty grac czy bym dal rade to juz nie wiem. Tak wiec, jak ktos chce grac to musi przywyknac do zmian lub odpuscic…

  • Cytat od Apofis: „Nie wiem ile się teraz zbiera sondami. ” Niby jestes wszedzie na forum a nie czytales postow buleona na temat farmienia sondami? Ucz sie od innych, nie tylko na wlasnych probach i bledach.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od I am back: „ak samo kiedys porownywalem standardowe farmienie po idlakach do farmienia sondam ” Jak masz szybkość flot x2 to masz ok 30 % więcej sury, tak myślę, że tyle albo i więcej. ” A na uni z ladownoscia sond w 2-3 godziny farmia miliardy z idlakow. Taka to logika.

  • Cytat od Apofis: „Ale szybkość flot masz x2 a ja x1 ” Tak samo kiedys porownywalem standardowe farmienie po idlakach do farmienia sondami

  • Cytat od Apofis: „Cytat od I am back: „Mi na Librze wychodzi 20kk mety, 8kk krisu i kolo 2kk dexu kiedy koncze farmic obszar 200 ukladow wiec nie wiem jak Ty latasz, ze masz takie slabe zyski ” Jak mało jak mam 2 razy tyle co Ty. ” Cytat od I am back: „kiedy koncze farmic ” Zwykle mam conajmniej 50kk na start. Dzienny farming jak mam w miare wolnego czasu ponizej 200kk nie schodzi. Cytat od ^Turysta^: „A wracajac do eventu , jak wam idzie? Wszystkie misje zalicza ” Zalicza. Jedno konto @Starrka …

  • Cytat od Apofis: „Ja tyle mam z całego dnia. mniej więcej na uni x1 prędkość czasem więcej ” Mi na Librze wychodzi 20kk mety, 8kk krisu i kolo 2kk dexu kiedy koncze farmic obszar 200 ukladow wiec nie wiem jak Ty latasz, ze masz takie slabe zyski

  • Cytat od Apofis: „Z idlaków można liczyć średnio na dzień około 50 mln mety, 20 mln krychy i kilka ok 5 mln dexu. ” Chyba z dwoch tur po 20 pare slotow

  • Cytat od Starrk: „gdzie z dobrej farmy wyciągniesz 1,5-2kk. ” O Librze piszesz? Przeciez ta ilosc na Librze to juz ochlapy gdzie budza sie do farmienia tacy wlasnie flociarze jak Ty czy ciamajdek i dofarmiaja jedynie to co zostalo, czatujac na falandze kto lata w okolicy

  • Cytat od Hahohe: „Jeśli ty nie trollujesz, to jednak jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. ” Nie trolluje. Wasze wywody swiadcza o tym, ze tylko anty sie liczy. Nic wiecej. Cytat od ^Turysta^: „wiesz przeskanowalem około 50 planet idlakow na uni 68, stednia ilosc surki na planetavh to 1,5-2kk z czego przy ataku zgarne 75% czyli sredbi zysk nie wychodzi 3kk jak ty zakładasz. W dodatku mowisz o 100 lotach, chce tylko przypomniec ze sztab daje 1 dodatkowy slot, wiec nie mozesz liczyc zysku ze 100 a…

  • Cytat od Starrk: „E: Tak, jedyny pakiet, który w tej grze ma sens kupowania to metal, a następnie zmielenie to na kryształ lub deuter wg potrzeb ” Reasumujac, tylko anty, anty i jeszcze raz anty kup pakiety za kupiona badz znaleziona antymaterie by pozniej znowu przetopic za antymaterie kupiona badz znaleziona na potrzebny surowiec. Wiec wydawanie anty dwukrotnie. Na pakiety i na wymiany gdzie ja wydam raz na sztab i pozniej mam reszte z wydobycia i wymienie badz nie wymienie. Czepiacie sie a sa…

  • Cytat od I am back: „Cytat od Hahohe: „Już kilka osób udowodniło, że sztab nijak się nie opłaca w porównaniu do kilku paczek metalu, ale ty oczywiście swoje, mimo że matematyka nie kłamie. I bonus ze zbieracza nie jest zależny od sztabu i generalnie jego uwzględnienie nic nie zmieni, skoro w obu przypadkach wartość będzie powiększona o identyczny %. No ale że z ciebie myśliciel nie jest, to wiemy nie od dziś. ” Jesli ktos kupuje dopalki i surowce za anty to zawsze wyjdzie na jego korzysc kupic p…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od powyginany drucik: „speed floty dlatego że ten parametr najbardziej wp ” Dla niektórych ważna jest prędkość flot.Jak ktoś całe życie gra i chce grać na x1 to nie można go przenosić na siłę na większą prędkość. Niech ma wybór. Cytat od powyginany drucik: „Powiedz mi co się liczy jeszcze poza suchymi faktami? ” Cytat od powyginany drucik: „Powiedz mi co jeszcze wpływa na serwer? Czego osoba z boku nie jest w stanie ogarnać? ” Przykład z obecnej fuzji. Ludzie z Himalii by…

  • Cytat od Hahohe: „Już kilka osób udowodniło, że sztab nijak się nie opłaca w porównaniu do kilku paczek metalu, ale ty oczywiście swoje, mimo że matematyka nie kłamie. I bonus ze zbieracza nie jest zależny od sztabu i generalnie jego uwzględnienie nic nie zmieni, skoro w obu przypadkach wartość będzie powiększona o identyczny %. No ale że z ciebie myśliciel nie jest, to wiemy nie od dziś. ” Jesli ktos kupuje dopalki i surowce za anty to zawsze wyjdzie na jego korzysc kupic pakiety sury. Ja pisze…