Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • FC Cebulowego Ogra :>

    Cezarcfc - - Spam

    Post

    Cóż za wspaniała wreszcie na wielce śmierdzący przyjaciel został uhonorowany tak jak od dawna na to zasługwał! Niechaj cebula zawsze wam śmierdzi!

  • Harry Potter

    Cezarcfc - - Rozrywka i hobby

    Post

    Byłem święcie przekonany że tu potwierdziłem.... tak o Instytut Czarownic z Salem chodzi. @Crion NIe wiem czemu odbierasz to jako zmiany pod siebie... po prostu ja mam na quiz pogląd, iż skoro pytamy o wszytko co związane ze światem Harrego Poterra (a takie pytania tutaj zawsze były, nie tylko z książek ale też z pottermore, wypowiedzi autorki itp) to i filmu dostarczającego wielu informacji na ten temat nie wypada lekceważyć.

  • Harry Potter

    Cezarcfc - - Rozrywka i hobby

    Post

    Nie o MACUSA pytałem chodzi o domniemaną amerykańską szkołę. I w samej książce Fantastyczne Zwierzeta i jak je znaleźć o obskurusach nic nie ma - ale fakt "wydana została wydawnictwa Książnica Obskurus" więc nazwa wymyślona została wcześniej. @Crion Myślę ze nie ma się co uciekać do takiego puryzmu. Te Filmy ( w sumie ma być ich 5) stanowią integralną część tego świata mimo że nie ejst bezpośrednio o nim i to co jest w nich przedstawiane stanowi kanoniczną "prawdę". Pierwszy post powstał zanim w…

  • Harry Potter

    Cezarcfc - - Rozrywka i hobby

    Post

    Raczej w czasie pisania HP Rowling nie wymyśliła jeszcze obscurusa jako takiego natomiast zgodziłbym się że na podstawie opisu można przypuszczać że była Obskurodziciel. Poza tym sama jej śmierć nie jest wyjaśniona - nie jest powiedziane wprost że zgineła od zaklęcia któregoś z 3 walczących - mogła zginąć w skutek wielkiego zburzenia zabita przez obscurusa. Pytanie: Była kiedyś teoria mówiąca o istnieniu pewnej organizacji czarodziejów w Ameryce, okazała się jednak jedynie żartem z pewnej istnie…

  • Migotka

    Cezarcfc - - Archiwum CT

    Post

    Mogę odpowiedzieć za nią! 1. Zostać modem. 2. Odejść z pomarańczy. 3. Zamienić te paskudne konta flotowe na paskudnym uni x5 na uczciwe konto eko na speed x1. 4. Przestać męczyć biednych ludzi! 5. Przemalować sobie pokój na zielono (i włosy na dokładkę). Pięknie będzie prawda?

  • Harry Potter

    Cezarcfc - - Rozrywka i hobby

    Post

    Obskurodziciel - lub w oryginale Obscurial (jakoś dziwnie to brzmi po polsku) Czyli zaczynam zabawę z Fantastycznymi Zwierzętami?

  • Gra o Tron

    Cezarcfc - - Rozrywka i hobby

    Post

    Wielki obszar w świecie PLiO (największy?) z tylko jednym miastem a w zasadzie ruinami miasta..

  • Biologiczny

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Sroka, zadawaj

  • Geograficzny!

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Wietnam.

  • Biologiczny

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Ptak średniej wielkości, o biało czarnym upierzeniu i dlugim ogonnie, dość pospolity na terenach Polskich. Występuje w pasie od zachodnich krańców Europy po wschodnie krańce Azji z zahaczeniem o północną Afrykę. Generalnie nizinny, na obszarze Polski nie dolatuje wyżej niż 800 m n.p.m. za to uwielbiający tereny miejskie.

  • Biologiczny

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Gazela czarnoogonowa

  • Znani i lubiani ludzie

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Cytat od pułkownik: „Billy Crystal ” Dokładnie on. Zadawaj

  • Geograficzny!

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Czajnik twój.

  • Geograficzny!

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Park Narodowy otwarty przez Elżbietę II w latach 80 na jednej z wysp karaibskich, na którego terenie zachowała się XVIII w czasach świetności odgrywająca kluczową rolę w wlkach Brytyjczyków z Francuzami.

  • Znani i lubiani ludzie

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Nie o niego pytam. 2 gale to trochę mało, osoba z zagadki prowadziła ją zdecydowanie więcej razy.

  • Geograficzny!

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Mniej niż 10 czyli strzelamy w dół ze 9? A poważnie angielska wiki podaje że zgodnie ze w 2011 zmieniono na 9 stref czasowych ale już w 2014 było znowu 11 stref i taki jest chybha stan obecny....

  • II wojna światowa

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    To w takim razie Kercz?

  • Znani i lubiani ludzie

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    Urodezony niemal 3 lat po pewnej wojnie, amerykański komik, aktor, pisarz i producent filmowy żydowskiego pochodzenia. Wielokrotny gospodarz gali rozdania oscarów.

  • Gra o Tron

    Cezarcfc - - Rozrywka i hobby

    Post

    Smocza Skała

  • Astronomiczny

    Cezarcfc - - Nauka

    Post

    A no nikt Zadawaj cebula.