Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-86 z 86.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Feniu

    Feniu - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Komputer = wróg ?” Komputer = narzędzie pracy, dostarcza rozrywki, i służy jako duża mp3 :DCytat od Shax: „Grasz w og czy brak chęci,czasu ?” Kiedyś grałem dużo, teraz mam konto na gemini, które zamierzam oddać z braku czasu.Cytat od Shax: „Co robisz w wolnych chwilach ?” Czasem siedzę przed komputerem (ostatnio coraz rzadziej), czytam, spaceruje (najlepiej jesienią w mgliste wieczory) Niestety obecnie wolnych chwil jak na lekarstwo, jak nie praca to obowiązki innego rodzaju.Cyta…

  • Feniu

    Feniu - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od sisko: „Musisz na nowo przekonać się do Poznania. To zdecydowanie jedno z lepszych miejsc w Polsce ;)” Wiesz mieszkając tak blisko Poznania i tak będę zmuszony w nim bywać, no i mam tam rodzinę. Cytat od sisko: „ Pytania te w XIX wieku krążyły wśród bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust, kwestionariusz nazwany więc został jego imieniem. Moja dewiza: Jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło Główna cecha mojego charakteru: posiadam zalety i wady Cechy, …

  • Feniu

    Feniu - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od sisko: „Podoba Ci się ta robota?” Która robota ? Jako tGO dużo nowej pracy, W projektowaniu jestem dopiero od 2 lat więc za dużego doświadczenia jako takiego nie mam jednak robota jest ciężka. Czasem jadąc do ludzi na uzgodnienia czuje się jak akwizytor i to mi się nie podoba, za to satysfakcja jest jak już wybudują coś co się zaprojektowało. Cytat od sisko: „Które z trzech miast, wpisanych w profil, lubisz najbardziej? ” Leszno lubię ze względu, że spędziłem tam 25 lat życia Poznań kie…

  • Feniu

    Feniu - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ciap: „ A jak z Tobą nie grałam to mnie nie pozdrawiasz? :fsad:” Jasne że pozdrowie też Ciebie

  • Robis - działacz!

    Feniu - - Archiwum CT

    Post

    Twoja ulubiona potrawa: Czy jesz przed komputerem:

  • Feniu

    Feniu - - Archiwum CT

    Post

    Imię: Łukasz Rocznik: 1984 Miejsce zamieszkania: obecnie Leszno (wielkopolska) od 01.09.2010 - Kalisz (wielkopolska) Wykształcenie: wyższe Pracuję jako: asystent projektanta w biurze projektów elektroenergetycznych Stan cywilny: kawaler ale po słowie Co lubie: Muzyka (breakbeat) Książki (fantasy) Czego nie lubię: komputera bo zabiera zbyt dużo czasu i oczy się psują Pozdrawiam wszystkich którzy kiedyś ze mną grali w ogame (szczególnie ludzi z Uni11 z czasów 2005 - 2007) oraz oczywiście całe OGTe…