Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 157.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OKA: Dzień 13

    magneto_one - - Pytania

    Post

    Pole wrakowe pojawi się, jeżeli przynajmniej 5% floty w walce i ponad 150.000 surowców- punktów zostanie straconych

  • Karta - ulubione

    magneto_one - - Zadawanie pytań

    Post

    Dzień dobry 1. Jaki jest limit w karcie ulubione ? 2. Czy można go zwiększyć do wybranej wartości gracza ? Pozdrawiam Magneto

  • OKA: Dzień 12

    magneto_one - - Pytania

    Post

    7

  • Kolejny dzień zmagań 10/14 1. Zbuduj coś w stoczni: 100 x Recykler 2. Rozpocznij budowę budynku: 1 x Depozyt sojuszniczy 3. Przetransportuj surowce do innego gracza: 1000 x Deuter 4. Rozpocznij budowę budynku: 1 x Elektrownia fuzyjna 5. Zniszcz jednostki (1000) w walce przeciwko graczowi Jutro jak nic się nie wydarzy typu 4 x badania powinienem odebrać komplet nagród Pozostanie niedosyt mogłoby to potrwać do końca roku. event extra, byle częściej takie akcje coś się dzieje pozytywnego. Pozdrawia…

  • Kristo - gratki starcia pozdrowienia dla sojuszników

  • Wataha - gratki starcia pozdrowienia dla sojuszników

  • OKA: Dzień 11

    magneto_one - - Pytania

    Post

    Dzień dobry Z=poziom2−1 (Z – Zasięg falangi w układach) 9^9-1 = 81-1 = 80 * 20% = 96 US 2:50:6 START LEWA: 2:146 PRAWA: 1:453 Pozdrawiam Magneto

  • Kolejny dzień zmagań 9/14 1. Zbuduj coś w stoczni: 50 x Ciężki myśliwiec 2. Zniszcz jednostki (100 x Lekkie działo laserowe) w walce przeciwko graczowi 3. Zniszcz jednostki (100 x Sonda szpiegowska) w walce przeciwko graczowi 4. Ukończ natychmiast zlecenie budowy szybko i treściwie cztery punkty tylko. Coraz bardziej podoba mi się ten event mam nadzieje że jego częstotliwość będzie wysoka. a nie że będziemy czekać rok i pojawi się znów przed świętami. Pozdrawiam Magneto

  • OKA: Dzień 10

    magneto_one - - Pytania

    Post

    107

  • kolejny dzień 8/14 1. Otwórz dowolne drzewko technologii 2. Zbuduj coś w stoczni: 200 x Mały transporter 3. Zbuduj coś w stoczni 4. Rozpocznij budowę budynku: 1 x Magazyn metalu 5. Rozpocznij badanie: 1 x Technologia komputerowa 6. Zniszcz jednostki (1 x Duża powłoka ochronna) w walce przeciwko graczowi Z tymi badaniami to trzeba poczekać do końca eventu bo co coś rozpocznę to w nowym dniu musze przerywać Pozdrawiam Magneto

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    magneto_one - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=si7Np5U0Y5M

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    magneto_one - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=6EA-MIYY1bg

  • OKA: Dzień 9

    magneto_one - - Pytania

    Post

    2008

  • 7/14 1. Odbierz przedmiot z importu/eksportu 2. Zbuduj coś w stoczni: 100 x Sonda szpiegowska 3. Rozpocznij badanie: 1 x Technologia komputerowa 4. Rozpocznij projekt badawczy 5. Rozpocznij badanie: 1 x Technologia plazmowa 6. Przetransportuj surowce do innego gracza: 1000 x Deuter niestety pojawia się pierwszy pkt. którego nie dam rady zrealizować nr.5 plazmówka już u mnie wysoko i nie uzbieram surowców na kolejne badanie szkoda

  • OKA: Dzień 8

    magneto_one - - Pytania

    Post

    Art

  • Cześć mnie często też tak blokuje i "udaję" że nie zniszczyło. wtedy w obronie buduję 1 WR i problem rozwiązany Pozdrawiam Magneto

  • 6/14 1. Zbuduj coś w obronie: 20 x Działo jonowe 2. Zbuduj coś w stoczni: 200 x Mały transporter 3. Kup coś w Kantynie 4. Zalicytuj przedmiot u Licytatora 5. Ukończ zlecenia floty z misją: zatrzymaj na łącznie 2 h 6. Wyszpieguj planety (10) takie coś na dziś 5. trzeba poczekać jak wróci zobaczę czy zaliczy z te misji. Pozdrawiam Maegneto

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    magneto_one - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=ncH60S2udAw . youtube.com/watch?v=sHQ_aTjXObs . youtube.com/watch?v=cgJH42D4084

  • OKA: Dzień 7

    magneto_one - - Pytania

    Post

    Pancernik

  • Ważne info Po wybraniu MSBN z nagród dodaję się ono od razu do badań bez względu na to że ma się puszczone jakieś badania MSBN nie ląduję w ekwipunku niestety a tak liczyłem na takie rozwiązanie chciałem sobie wymaksować sam o +3lvl wyżej a później użyć tej nagrody z ekwipunku wtedy kiedy było by droższe w budowie. No cóż niestety tak nie jest. Pozdrawiam MAgneto