Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czyli jak będę miał aktywnego geologa to też zostanie to przeniesione na nowe uni?

  • koniec forum

    Apofis - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Qnick: „ak samo jak Ty nie chwalisz się nickiem tak są tacy, którzy nie chwalą się ST. Jeśli uważasz ze akcja lewa, pisz ticketa ” Może jestem naiwny ale nie wierze, że ktoś się nie pochwalił a to była duża flota, więc raczej ktoś z czołówki to rozbił. A czołówka zawsze wstawia.

  • koniec forum

    Apofis - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Qnick: „Nie jest to starcie widmo, jeśli ani atakujący ani obrońca nie wstawili to pozostają ci domysły. ” Domysły, lewa akcja hehe tylko tyle, bo wątpię, że ktoś by się tym normlanie nie pochwalił.

  • koniec forum

    Apofis - - DiD Nekkar

    Post

    Ponieważ forum może zostać zamknięte lada moment. A miałem czekać regulaminowe 72 h na wstawienie raportu, to jedynie z tego powodu zapytam czy będzie raport z gracza szajka1? Został 1 dzień ale może dziś zostać forum zamknięte. Pytam czy to kolejne starcie widmo czy raport się szykuje i czy zdąży ujrzeć światło dzienne. Dziękuje.

  • graty ile pancków brawo

  • Cytat od Aurora Borealis: „Piciu, zapraszam do publikowania memów na nowym forum ” Czyli gdzie? nie ma jeszcze linka do forum.

  • Cytat od Art: „zależy od tego jak szybko i sprawnie przebiegnie obecny plan. ” Okaże się, że w kwietniu.

  • Cytat od kasai: „Prawdopodobnie już dziś nowe forum zostanie udostepnione do pisania. Na starym forum zostaną ZAMKNIETE wszystkie dzialy, procz tych ktore dotyka unifusion. Uniwersa które jeszcze nie biorą udziału w UF beda nadal otwarte. Te, ktore sie połączą będą miały swoje miejsce na nowym forum. Bedziemy Was informować na bieżąco. ” Czyli trzeba będzie mieć nowe konto. Zarejestrować i będzie nowe forum całkiem puste? I to już dziś. Jakie zmiany

  • Staram się nie popełniać błędów ale chyba to moja specjalność. Promotor miał ciężko

  • Trzymając się tego nazewnictwa nie stać nas ani na węglowe te mylnie atomowe ani na jądrowe. Nie precyzyjnie się wypowiedziałem w pierwszym poście. Czasami się zdarza ale to w jednym poście. Ale dla ludzi jest to bez znaczenia. Cytat od Starrk: „akieś czasopismo", "jakieś badania", "w pierwszej dekadzie XXI wieku" - no niestety osobiście nie uznam autorytetu takiej informacji, wybacz ” Ja już tego nie pamiętam i nie zajmuje się tym. wampek oczywiście ma racje jeśli chodzi o nazewnictwo.

  • Cytat od wampek: „aki z Ciebie doktor fizyki, a mieszasz elektrownie atomowe z jądrowymi... to nie jest to samo. Elektrownią atomową jest np. zwykła elektrownia węglowa. ” Atomowa, czyli atom w ryzach. Pod tym względem w przenośni pisząc. Cytat od Starrk: „le skąd Twoje spostrzeżenie, jakoby Hiroszima była kojarzona akurat z tematem elektrowni atomowej? Bo wspólny mianownik, jakim jest atom? Może masz namiar na zródło, które rzetelnie przeprowadziło ankietę? ” Było jakieś czasopismo, które robił…

  • Cytat od wampek: „Dziwne pytanie... w Polsce mamy aktualnie około 20 dużych elektrowni atomowych. ” Gdzie? Elektrownie jądrowe chyba w planach?

  • Cytat od Starrk: „Chyba miałeś na myśli Fukushimę i Czarnobyl ” Ludzie kojarzą zarówno Czarnobyl jak i Hiroszimę. Podobno statystycznie Hiroszima jest na pierwszym miejscu, potem skażenie, promieniowanie Czarnobylu, mutacje i zgony ludzi.

  • Nawiązując do tematu postu, największym problemem jest brak wiedzy na temat tego źródła energii. Ludziom elektrownia jądrowa kojarzy się z promieniowaniem i zagrożeniem jak w Hiroszimie. Każdy się boi mieć w swoim sąsiedztwie taką elektrownie atomową. Faktycznie kiedyś u nas powstanie taka elektrownia bo będzie to tańsza alternatywa. Musi być to nowa wersja elektrowni jądrowej, która ma zabezpieczenia. Innowacyjna wersja elektrowni ma wiele systemów aby zapobiec katastrofie.

  • Cytat od sheaker: „Cytat od Art: „Cytat od sheaker: „Art, ostatnio udało się wywalczyć, w bólach, sztab i 2 relokacje na docelowych, nie da rady się gdzieś uśmiechnąć ? ” Fuzje w zeszłym roku nie miały takiej opcji, teraz też nie wydaje się, żeby to przeszło. Zapytałem. Czekam na potwierdzenie. ” Ok. Dzięki i czekamy na info. ” Jasne, że jeśli jest taka szansa żeby dostać na docelowym relokacje to jak najbardziej ja jestem za. Bo dlaczego nie heh To prosimy załatwić.

  • Cytat od sheaker: „Przy ostatniej dali, więc przestań robić ferment człowieku. ” Darmową relokację dostałem jak się przenosiłem na docelowe. Nie zauważyłem żeby u mnie były dodatkowe, ale skoro tak twierdzisz to ok..

  • Jeśli jestem uni docelowym to relokacja darmowa nie jest potrzebna bo pozycje planety nam się nie zmieniają. GF tego nie da. Mnie to pasuje jak planety mi zostaną to nie potrzebna mi relokacja. W tej kwestii gracze nie powinni narzekać. Ta relokacja nam się nie należy. Tak było wcześniej i teraz też tak jest. Natomiast darmowe bonusy i sztab uważam, że to powinien dostać każdy, nawet uni docelowe. Bo dlaczego mają być poszkodowani.

  • Sportowy

    Apofis - - Sport

    Post

    Tak, to takie nie typowe pytanie ale chodzi o mięśnie i ruch wykonywany.

  • Historyczny

    Apofis - - Nauka

    Post

    Nie.

  • A surowce lecące ginęły?