Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 964.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Muniek: „Cytat od kasai: „Cytat od Muniek: „Najwiecej bagna w ST było ale tam mozna było liczyc stronami (po 30 tematow na strone). ” U mnie 50 tematow na strone Liczył się tamaty z całego forum, również te, z działów niedostępnych dla userów. ” hmmm a czy te dzialy wogole sa widoczne jako niedostepne ?bo ja moge wejsc we wszystkie ktore widze ” Tych tematów w ogóle nie powinieneś widziec. Nie wiem gdzie nie możesz wejsc, mozesz podac jakies linki?

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Muniek: „Najwiecej bagna w ST było ale tam mozna było liczyc stronami (po 30 tematow na strone). ” U mnie 50 tematow na strone Liczył się tamaty z całego forum, również te, z działów niedostępnych dla userów.

  • OKA: Dzień 21

    kasai - - Pytania

    Post

    A8VuZX9.jpeg Pytanie nr 21: Ile małych transporterów potrzebuje Generał by przewieźć 120.000.000 metalu? Gracz posiada 18 poziom technologii nadprzestrzennej. Zadanie jest warte 2 pkt.

  • OKA: Dzień 20

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: 12 797

  • OKA: Dzień 20

    kasai - - Pytania

    Post

    A8VuZX9.jpeg Pytanie nr 20: Ile nowych tematów zostało założonych na forum OGame.pl w 2019 roku? Osoba której odpowiedź będzie najbardziej zbliżona do poprawnej otrzyma 3 pkt, następna 2 pkt, a kolejna 1 pkt.

  • OKA: Dzień 19

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: Flota cywilna nie jest brana pod uwagę w przeliczaniu wartości floty (w tym wypadku DT) Licząc z DT: 2000 + 120 + 900 = 3020 Licząc poprawnie: 2900 Zasady S&D mówią: "Aby wziąć udział w programie wystarczy posiadać flotę bojową o wartości CO NAJMNIEJ 3 tysięcy pkt" W związku z powyższym zgłoszenie nie może zostać zaakceptowane przez Opiekuna S&D.

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Conradus Ars Humana: „Gdzie wy macie te wyniki, że wiecie co dostajecie? ” W zadaniu punktowane były 3 najbliższe odpowiedzi. Znając odpowiedź prowadzących oraz odpowiedzi innych graczy jesteś w stanie obliczyć kto był najbliżej Analogicznie wiedząc, że odp była 595, a wampek wytypował 500, to był on najbliżej i zgarnął 3pkt

  • Event "Nagrody"

    kasai - - Błędy w grze

    Post

    Odpowiedzi jaką udało nam się uzyskać: "niedługo pojawią się nieaktywni gracze" max 1200 trytu na nowych uniwersach powinien pomóc gdyby ktoś musiał ominąć jakieś zadanie. Edit: ptaszki ćwierkają, że idlaki już się pojawiły

  • Cytat od Freon: „Cytat od Virus: „Taki urok komandora. ” i tu moje pytanie czy jest jakaś wtyczka ???? ” Żadna legalna (dopuszczona przez GF) wtyczka nie może zastępować funkcji dostępnych jedynie przez dodatki premium. Poniżej lista tych dostępnych: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

  • OKA: Dzień 19

    kasai - - Pytania

    Post

    A8VuZX9.jpeg Pytanie nr 19: Podczas trwających w tym roku zapisów do projektu S&D na forum OGame.pl zostaje zgłoszona następująca ilość statków przez gracza: - Lekkie Myśliwce: 500 - Duże Transportery: 10 - Okręty Wojenne: 15 Jaka jest wartość punktowa floty liczona na podstawie Zasad S&D? Czy takie zgłoszenie zostanie przyjęte przez Opiekuna S&D? Zadanie jest warte 2 pkt, aby je uzyskać należy odpowiedzieć poprawnie na oba pytania. Nie ma punktowania połowicznego (1pkt za jedno pytanie).

  • OKA: Dzień 18

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: 595 podań Jako ciekawostka dodam, iż w 2019r. zostało rozpatrzone 11 podań.

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od cichah2o: „Cytat od kasai: „Cytat od kasai: „Aktualne 3 najwyższe wyniki: 24 pkt - 1 osoba 21 pkt - 12 osób 20 pkt - 2 osoby Jeszcze wszystko się może zdarzyć. Przed nami jeszcze kilka pytań Edit: do zdobycia było dotychczas 27 punktów. ” Dodałam w poście ile wynosił aktualny max ” Możesz podać ile osób bierze udział? Ciekawy jestem jaka jest szansa na wylosowanie nagrody ” Aby wziac udzial w losowaniu nalezy odpowiedziec na 12 pytan, u niektorych osob jest wiec jeszcze szansa dobic do …

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Qnick: „Czyli, że jak napisałem 49 w lewo i 49 w prawo to źle? @kasai Podobnie jak Ciap, jako że zadanie za 2 pkt myślałem, że odpowiedź powinna być "pełniejsza" ” Zostalo to Tobie zaliczone. Ciap rowniez.

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od kasai: „Aktualne 3 najwyższe wyniki: 24 pkt - 1 osoba 21 pkt - 12 osób 20 pkt - 2 osoby Jeszcze wszystko się może zdarzyć. Przed nami jeszcze kilka pytań Edit: do zdobycia było dotychczas 27 punktów. ” Dodałam w poście ile wynosił aktualny max

  • OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    kasai - - Forum

    Post

    Aktualne 3 najwyższe wyniki: 24 pkt - 1 osoba 21 pkt - 12 osób 20 pkt - 2 osoby Jeszcze wszystko się może zdarzyć. Przed nami jeszcze kilka pytań Edit: do zdobycia było dotychczas 27 punktów.

  • OKA: Dzień 18

    kasai - - Pytania

    Post

    A8VuZX9.jpeg Pytanie nr 18: Ile podań na moderatora forum zaakceptowano bądź odrzucono (łącznie) w 2009 roku? Osoba której odpowiedź będzie najbardziej zbliżona do poprawnej otrzyma 3 pkt, następna 2 pkt, a kolejna 1 pkt.

  • OKA: Dzień 17

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: 49

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Weekend Warrior: „@kasai będzie jakieś podsumowanie po 17 dniach zmagań? ” Tak. Planuje dac dzisiaj

  • Cytat od john malkowitz007: „@ Kasai Przeczytaj Regulamin , ktory ustalil Team , potem Sprawdz kto udziela prawidlowych odpowiedzi , i wszystko bedzie jasne Nagrody juz zostaly rozdane Ps Czy mam wyjasnic to dokladnie ??? Ps Jezeli to wyjasnie , post na pewno zostanie usuniety ,a ja dostanie bana na Forum A byc moze nie wiadomo z jakiej przyczyny bana w grze z powazaniem john malkowitz007 ” Chetnie poslucham kolejnych teori spiskowych. Powinnam chyba zaczac je spisywac Obiecuje nie usunac posta,…

  • Gracze vs. Team - edycja VI

    kasai - - Spam

    Post

    282