Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 207.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zawieszanie Ogame

    Aramil - - Błędy w grze

    Post

    Potwierdzam - to samo u mnie, koło 8 wszystko zaczęło 'śmigać' Najwidoczniej to był jeden z nieistniejących błędów, rozwiązanych tak szybko że nawet oficjalnie nikt się tym nie zdążył zająć

  • @powyginany drucik nie dręcz go - nie da rady Ci odpisać Cyklicznym bym tego nawet nie nazwał - ledwo się ten poprzedni skończył... Aż kusi zapytać dlaczego nie zrobią od razu "perma event" w formule poniedziałek - niedziela Ciekawe czy i tym razem nagrody wywindują moje niedawno założone konto jeszcze bardziej niż ostatnio Brak skalowania wydaje się być dość słaby

  • Cytat od Apofis: „No u nas zero informacji na ten temat jak zwykle. ” I jest i info u nas

  • Zawieszanie Ogame

    Aramil - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Qwant-holon: „Problem nastał około godziny 2, myślałem, że przy resecie ustąpi ale niestety jest jak wyżej napisano. Może to cmentarzysko się przyczyniło? ” I coś z serwerem by przestało działać? @ad topic, Zasadniczo da radę grać ale wszystko działa zdecydowanie wolniej - kilku graczy z buddy miało podobne obserwacje. // korekta

  • Cokolwiek by ktokolwiek nie pisał, jeżeli wynik wygląda tak: agresor zyskał łącznie 3.540.646.370 jednostek. a nie: agresor zyskał łącznie 646.370 jednostek. to poleciałbym co by tam nie stało ps. oczywiście i drugi wynik dla niektórych jest satysfakcjonujący - cel posta jest stricte odpowiedzią na "zbudowanie samych satelit, trzymanie masy surowców i wielkiemu zdziwieniu, że ktoś się na to pokusił"

  • Zmiana warunków umowy z Technokratą

    Aramil - - Gra

    Post

    Gdzie się podpisać? Brzmi rzetelnie, gracze będą mieli lżej a GF nie straci - wręcz może tylko zyskać

  • żeby mieć faktycznie jakieś dane statystyczne należałoby w kilka osób przez pewien okres czasu wysyłać załóżmy jeden dzień same ekspedycje militarne, a następnie tylko cywilne - w momencie kiedy mieszasz trochę tego trochę tego - nie wydaje się to być nieco wiarygodne. Na 4 takie przypadki u mnie w ciągu ostatnich 2 tygodni - 2 razy była to flota "bojowa" i 2 razy cywilna. Wysyłam floty w proporcjach 3 do 1, ale wciąż to losowość w losowości + mamy tutaj z pewnym oczekiwaniem wobec wyniku, co su…

  • Raczej się tylko wydaje - odrzuciłbym wszelkie teorie spiskowe

  • Dok u Generala

    Aramil - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Pan S: „18k kr spada wiec powinno oddac chyba cos z pm wraca 64lm z grubych rw juz nic nie wraca ” Jak mniemam chodzi o starcie: #25 Smigol [LHiP] & Arsene Lupin [SHGV8] vs. Morfeusz [ZLOM] ~ 65289.22% jeżeli tak to na szybko podliczyłem wartość floty i 5% floty to 760189,9, a w Twoim wypadku straty wynosiły 700956. Z tego względu Dok nie zadziałał.

  • Cytat od Mummel: „[...] bo to ja na Sombrero nazywam się dla śmiechu, bo dla śmiechu, ale właśnie tak- Piraci. Wakat na Obcego wolny, także może ktoś sięgnie po to [...] ” duży plus za nazwę W pierwszej chwili byłem przekonany, że komuś trafiło się zacne starcie na ekspedycji. W drugiej chwili - po zauważeniu farmingu i zwróceniu uwagi na flotę wszystko stało się jasne. Niemniej - za nick masz plusik

  • Cytat od UNI 47: „Teraz odkrywca to jakas porażka przynajmniej u mnie bendąc odkrywcą od tygodnia ani jednego pirata nie ustrzelilem wysyłając floty bojowe na ekspy czy to możliwe??? ” Odkrywca ma -50% szans na spotkanie wrogich jednostek w ramach ekspedycji Jeżeli chodzi o samych piratów / obcych - miałem w tym tygodniu 4 takie przypadki, a nie latam jakoś dużo, także chyba kwestia szczęścia + wcześniej wymienionej "modyfikacji szans".

  • 1. Nick: Aramil 2. Liczba punktów: dynamiczna 3. Jaki sojusz mnie interesuje? (opis czego mniej-więcej szukasz - Sławy i chwały ) 4. Kontakt: Gra / forum 5. Inne: Brak 6. Aktualność propozycji: aktualna

  • UNI 38 OZIMEK, A Kyszz itp itd !?

    Aramil - - Wspominki

    Post

    Konto odzyskane Dziękuję @Ruda Jak ktoś rozważa powrót, to gramy na uni - Sombrero

  • 4 jest znaczy się czas na 5 z przodu Takie są skutki jak ktoś robi to co lubi

  • Oni tak mają, że po cudze pierwsi Musisz lepiej pilnować wszystkiego

  • Byku często po idlakach tak latał Czuwaj a dorwiesz jeszcze, jak przyzwyczajeń nie zmieni

  • Cytat od trampek: „Cytat od Makrela: „Dziki skład floty w Twoim wydaniu - zapewne telep zablokowany i poleciało co było Gratulacje zysku ” Zgadza sie a lmki to takie wystraszone wylecialy - chaos na bazie przed startem ” aż musiałem drugi raz sprawdzić czy mi się nie przewidział skład floty Gratki

  • Kiedyś w to celowałem, ba acsem leciałem... Owiec się rozmnożyło razy kilka i trafiły tam gdzie trafić powinny

  • Cytat od Krucjo: „Tylko te pancki i pancki a ciężkich myśliwców i bombowców to nikt nie chce robić Super zysk Obrońca powinien chyba zmienić nazwę gracza na IHaveTrouble xD ” pavciosz jeszcze owce spawa

  • tylko proszę, nie oddawaj innym