Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 91.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • z ankiety wyszło x1/ x5 wszystko w rękach Administratora Gry smoki więc czekamy

  • Cytat od FILU: „musi być wysokie eco by zachęcić do częstego logowania się i w coś tą surkę inwestować a zarazem czym szybciej ktos dąży do jakiegoś celu /badania statku/ilości statków to chce się grać a przy eco x1 to można logować sie raz w tygodniu na zwózki i przy takim wydobyciu nikomu sie nie będzie chciało do czegoś dążyć tak jest czym szybciej tym lepiej prędkość floty x1 bo trzeba mieć czas zapalić i górnik żeby bynajmniej się zorientował się że coś leci i zdążył zobaczyć migający trójk…

  • Cytat od Robert21: „Ankieta ankietą, ale ankieta nie powinna decydować jakie ma być kolejne Unii... Głosowanie nie jest dobrym wyznacznikiem.. ” - a niby co jest dobrą formułą ? - Team " widzi " rozwiązania z każdą kolejną ankietą. Cytat od Robert21: „p.s. Myślę, że wielu starszych graczy kiedyś powróci czy wraca ale muszą mieć do czego i widzieć sens... A moim zdaniem takie Draco to optymalne parametry, ale kto będzie zaczynał grę przy tak dużej dysproporcji??? ” - dla przypomnienia universum 6…

  • Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Atuliti - - Gra

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „1.A kto mu kaze robic codziennie FS.a ??? ” Sęk w tym że ta gra polega na tym aby FS-ów nie robić

  • szkoda że tak szybko jak zamykają temat na forum , niepotrafiąc wypełnić należycie swoich obowiązków . Moderator Dziuba twierdzi że nie robić tego na forum ? Oooo zgroza... Cofnijmy sie do czasów starożytności skoro obecne czasy są zbyt wymagające co dla nie których. Szanowny Panie Moderator Dziuba W czasach ateńskich -Gdzie występowała czysta demokracja? - Gdzie miały miejsce występy publiczne ? - Gdzie podejmowane były ważne decyzje ?? Otóż na ...FORUM ! Co do SGO kruszynka ...każdemu zdarzają…

  • Cytat od Poka Bydlaka: „I byłbyś tego świadom dopiero po ew. takim zachowaniu ? A ja miałem wrażenie,że od bardzo dawna tak już jest. ” - ....póki co nie wypowiadam się

  • Cytat od Poka Bydlaka: „Pewnie rozniósłbym klawiaturę i napisał 150 ticketów do supportu Temat na forum nic nie da,przyjdzie mod i wszystkich zglanuje. ” - taka sytuacja jest rownoznaczna z oddaniem moczu na wszystkich graczy ogame, mając ich głęboko w 4 literach

  • Cytat od Poka Bydlaka: „To wszystko przez to ,że kiedyś byłem takim funkcyjnym. Nie na ogame. Ścigałem takich łepków co niby niewinni,a ew. bugi wykorzystywali bez mrugnięcia okiem. Zawsze parskałem śmiechem jak ktoś mówił "a to jest bug,nie wiedziałem o nim.korzystałem z niego? nieświadomie,więc ban mi się nie należy.Może tylko upomnienie",a czarno na białym było widać,że raz na jakiś czas kliknął,tu,kliknął tam i oto się coś rozmnożyło. Pożyjemy,zobaczymy co z tego wyniknie. Nie jesteś rodzynk…

  • Cytat od .pl1..: „to ze nie jest wspomniane - nie znaczy ze jest niezmienione z tego co sie orientuje - kiedys wlasnie tak bylo ” ...jak już otworzyli takie universum flota x6 / eko x6, typowo dla " flotowców " to raczej powinni dać te 50 % spalania deuteru dla mnie powinniście takie dostać przynajmniej będziecie mieć frajdę

  • Cytat od Vendetta: „Tak warunki zbierania kukurydzy by żyło się lepiej........, znaczy nie można powiedzieć że wszyscy w teamie są stuknięci maja ała na głowie, i śpią w pufach nie nie . 99.99 % to ludzie mający pociśnięte w to co się dzieje, o pardone Kruszynka SGO jak dotąd ilekroć razy z nią rozmawiałem zawsze dostawałem sensowna odp a jej hmmmm sposób rozmowy był najbardziej przyjemny z tych wszystkich dzbanów którzy tam siedzą na tym ircu. I nie mowie tego złośliwie tylko mówię jak jest, do…

  • ...a może skoro nie ma informacji dotyczącej konfiguracji nowego uni u nas nasz Team negocjuje warunki ?

  • Cytat od profanum: „A może tak by zrobic uni klasyczne bez księżyca ... to by byla zabawa ” To też nie było śmieszne...

  • Cytat od falku: „Nie rozumieją i nie zrozumieją, tego się nie leczy. Ale dr falku wyjaśni: theartur wyobraź sobie, że ja też nie mam czasu na grę, praca dziecko żona, przez co tym bardziej nie mam czasu na nowe uni. Czaisz? ” dr falku jednak kilka spraw potrafię zrozumieć, grasz na UNI z 100% spalaniem deuteru ? - trzeba było przemyśleć że będziesz spalał znacznie więcej przy większej ilości Flot - nie pasuje Ci ? - to stwórz kolejne kopalnie deuteru. bo póki co to zachowujesz się jak rozpieszcz…

  • Cytat od falku: „Cytat od john malkowitz007: „Witam I znowu niezadowoleni , czego wy wlasciwie chcecie ??? , gwiazdki z nieba ??? Bardzo dobre parametry , mozna pograc Normalne Uni dla gornikow i flociarzy Mozna spokojnie grac , wyspac sie , a nie stale pilnowac konta , by nie dostac zloma lub byc farmiony Piekny prezent Swiateczny Wielkie dzieki Pozdrawiam ” hehe a myślałem że jesteś taki pro elo Czego chcemy? Żeby spalanie było o połowę mniejsze na flotowych uniach. Tak to trudno pojąć? Ale pr…

  • śrubki z floty po całym universum dryfowały obrońcy odbudowy a wam gratulację kolejnego Starcia Tytanów

  • Cytat od Gonzo99: „Jak dla mnie, najlepsza unia to byłaby taka, na której nie byłoby antymaterii, wtedy liczyłaby się umiejętność gracza, a nie zasobność portfela.” ...a która gra nie posiada w swoich zasobach "antymaterii" ? - Plemiona ? - Grepolis ? - Stronghold kingdoms ? - World of Tanks ? - Eve online ? Cytat od sorro03: „a wracajac do tematu to pograł bym na x1 flota x5 eko ” fajnie jakby takie uni powstało :-]

  • najlepszym się zdarza jak to już pisali niejednokrotnie: " Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka " gratulacje panowie top 1 ACS uni ganimed a Ty iMarcin odbuduj się i graj dalej

  • Cytat od DLuGi xD: „Dobrze, że skusiłem sie na Libre :E” ja tak samo na Libra ...ale na serwerach niemieckich OGame.de

  • nooo WujO grubo przetapiaj i morduj dalej

  • WujO [HUS] vs. klos ~ 64

    Atuliti - - Starcia Libra

    Post

    gratulacje kolejnego Starcia przetapiaj i złomuj dalej