Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 81.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tofi twardy zawodnik, na pewno sie podniesie gratulacje wlotu, Tofiemu oczywiscie SzO

  • smaczny kąsek, zwłaszcza na tym etapie uni gratulacje wlotu Panowie

  • Siema RW z lekkim opoznieniem i niestety tym razem bez histori, ze wzgledu na deficyt wolnego czasu ale może następnym razem coś sie ogarnie :)) Co do kulisów starcia, to 6ta fala zrobiła robotę: Od: dowódca floty Twoja flota z: Księżyc [X:XX:X] dotarła do księżyca planety Księżyc [X:XX:X]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej …

  • Siema :)) Dawno mnie tu nie było, brakło czasu i chęci, a raporty z nóg nie zwalały Jednak jako, że procent całkiem porządny, to jest i raport na forum w zestawie z opowiadaniem, dla wytrwałych :pp " Jaaak mi sie nie chcę! " pomyślał admirał Hate, siedząć od rana w swoim gabinecie, umiejscowionym na najwyższym piętrze kwatery głównej. Było to bardzo okazałe miejsce, ze szklanymi scianami, które w pilnych wypadkach pełniły również funkcje monitorów. Jednak od dłuższego czasu, pełniły wylącznie fu…

  • 05-11-2017 04:13:50 - Hate [Lemury] - 8469.62% Dnia 05-11-2017 04:13:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zolwik128 [W_P] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 500.052 Krążownik 30.000 Okręt wojenny 10.001 Bombowiec 1.140 Niszczyciel 1.013 Pancernik 50.004 _________________________________________ Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Mały transporter 160.839 Lekki myśliwiec 801.212 Ciężki myśliwiec 158 Krążownik 80.374 Okręt…

  • 18-10-2017 17:50:54 - Hate [Lemury] - 171.17% Dnia 18-10-2017 17:50:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Lekki myśliwiec 100.000 Krążownik 50 _________________________________________ Obrońca peszek29 ________________________________________________ Duży transporter 100 Recykler 7 Sonda szpiegowska 1 Satelita słoneczny 34 Niszczyciel 209 Wyrzutnia rakiet 9.058 Lekkie działo laserowe 15 Ciężkie działo…

  • 17-10-2017 00:00:27 - Hate [Lemury] - 56.83% Dnia 17-10-2017 00:00:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Pancernik 4.000 _________________________________________ Obrońca Raptor21 ________________________________________________ Duży transporter 40 Lekki myśliwiec 226 Ciężki myśliwiec 18 Krążownik 8 Okręt wojenny 132 Recykler 6 Niszczyciel 6 Pancernik 7 Wyrzutnia rakiet 2.827 Lekkie działo laserowe 116 Ciężkie działo lasero…

  • - Hate - Paru Złych Typów [PZT]) - GG dla drużyny, choć i tak bywam tam raz do roku :)) - 953.613 Flota: Lekkie Myśliwce 780 934 Ciężkie myśliwce: 160 Krążowniki: 80792 Okręty Wojenne: 8043 Bombowce: 2000 Niszczyciele: Gwiazdy Śmierci: 13 Pancerniki: 81671

  • część drugą, czyli jakiś farming do zestawu :)) Dnia 26-09-2017 14:35:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Pancernik 3.780 _________________________________________ Obrońca Robert40 [DOM] ________________________________________________ Mały transporter 102 Duży transporter 3.186 Lekki myśliwiec 103 Ciężki myśliwiec 102 Krążownik 168 Okręt wojenny 179 Sonda szpiegowska 109 Bombowiec 178 Satelita słoneczny 77 Niszczyciel 12…

  • Siema Niech będzie, że coś tam wrzucę Pozdrowienia dla całego PZT i wszystkich znajomych Dnia 25-09-2017 21:05:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Pancernik 5.381 _________________________________________ Obrońca DjKuba [D_D] ________________________________________________ Mały transporter 102 Duży transporter 14.476 Lekki myśliwiec 35 Okręt wojenny 277 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 530 Sonda szpiegowska 144 Pancernik …

  • Jak napisałem, dla mnie petarda wyszło lepiej, niż można by oczekiwać, a nawet udało się poprzedni wynik pobić, przy okazji rewanżując się za Ela ogromne gratulacje Panowie, kawał dobrej roboty Obrońcy oczywiście SzO

  • Na wstępie, co by nie było, należą sie ogromne gratulacje, strzał konkretny. Domysłów myślę nie ma co snuć, nigdy to nie prowadzi do niczego dobrego

  • To moze i ja sobie pozwole zabrac glos. Niedziela tak jak pisza wszyscy ciekawa, fajnie sie działo, kwestia zlomu fart, STejk powinien byc u Nas, przynajmniej wedlug podgladu falangi, dofarm zawalony przez Nas Odnosnie wypowiedzi Farcika, mimo wszystko w duzej mierze podpisze sie pod nia, tyle ze w innej formie - oczywiscie, ze stanie w obronie sojuszu to cel, ale pytanie, czy chce sie meic w sojuszu taka osobe, ktora szarga jego dobre imie. Nie wazne, to juz sprawa Wasza, nie Nasza, my tylko ch…

  • arrr a gdy przeskanowałem przedwczoraj o17stej to jeszcze zalogowałeś ;pp szkoda Zonk, ze konczysz, mimo, że nie miałem okazji Cie jakoś bardziej poznać, zdajesz sie być na prawdę równym gościem Pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego w realu, no i kto wie - może się jeszcze spotkamy... może nawet po tej samej stronie barykady ;)) dzięki za grę i trzymaj się ciepło No i oczywiscie gratulace dla Żółwika i Flusika eleganckiego zysku

  • Siema cz. 3 :)) Obrońca to etatowy bywalec tego działu, niestety tym razem trampki były prawie, że puste, co akurat w tym wypadku to rzadkość, jednak przesmradzać nie mam zamiaru :)) Pozdrowienia dla wszystkich jeszcze żywych dusz na Merkurze, zwłaszcza do Wacha który do Nas wrócił po długim urlopie Meritum: Dnia 16-07-2017 11:22:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Pancernik 2.549 _________________________________________…

  • Siema cz. 2 Generalnie to był nędzny farming, który po dolocie okazało się że łapie się w próg ( co nie najlepiej o samym progu świadczy :pp ), ale jako że jest tak, a nie inaczej, to wrzucam żeby coś tutaj żyło Meritum: Dnia 15-07-2017 16:50:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Lekki myśliwiec 200.000 Krążownik 5.000 Okręt wojenny 3.000 _________________________________________ Obrońca massakill [D_…

  • Siema Cz. 1 :)) Udało mi się w końcu dorwać bardzo nieuchwytny cel, można powiedzieć wykorzystując do tego warunkowanie behawioralne aczkolwiek zakładam, że kac obrońcy też miał w tym swoją zasługę Hayabusie oczywiscie SzO, pogratulował po starciu Do tego szybko postawił antyrecki i pozbierał sporo złomu, gdyż w moje recki trafiło tylko 30 baniek ( raport już gdzieś przepadł, więc zaliczam złom na konto obrońcy, zresztą źle na tym wszystkim nie wyszedlem ) Pozdrowienia dla całego PZT i wszystkic…

  • Siema cz.2 Można powiedziec, ze ja tylko Omara dobiłem, bo znacznei grubiej dorwał go Flusik jakoś dwa tygodnie temu, ale cieszy ze weszło, zwłaszcza kiedy człowiek wydał troche paliwa... na lot przez gale :p w kazdym badz razie co najwazniejsze - sura sie zgadza Pozdrowienia dla wszystkich żywych duszyczek na Merkurym :)) Meritum: Dnia 10-07-2017 18:03:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Pancernik 20.034 ________________…

  • Siema cz.1 Taki tam farming z sympatycznym zyskiem Pozdrowienia dla calego PZT i wszystkich znajomych Dnia 10-07-2017 00:05:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Pancernik 4.363 _________________________________________ Obrońca Winii [BERK] ________________________________________________ Mały transporter 676 Duży transporter 18.848 Lekki myśliwiec 1.883 Ciężki myśliwiec 220 Krążownik 147 Okręt wojenny 36 Statek kolonizacyj…

  • Siema Taki tam farming po sąsiedzku :)) Obrońcy SzO, ładnie pogratulował po starciu :)) Pozdrowienia dla całego PZT i wszystkich znajomych :)) Meritum: Dnia 07-07-2017 11:39:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hate [PZT] ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca lucky [Emeryci] ________________________________________________ Mały transporter 244 Duży transporter 15.733 Lekki myśliwiec 900 Ciężki myśliwiec 5…