Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 374.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Powrót

    Aurora Borealis - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od nowynick: „Zawsze możesz założyć konto na jednym ze starych uni, ktore są po fuzji, jest na nich więcej aktywnych graczy. Przy aktywnej grze po paru miesiacach nie bedziesz bardzo odstawać. ” Zgadzam się poniekąd, bo tu akurat mam porównanie u68 i Quasar. Jeśli ktoś (grając uczciwie ofkors) nie ma parcia na ścisłą topkę, może podejść pod top20-30-50 po (proporcjonalnie wg. wieku tych uni) nie aż tak długim czasie. To brzmi trochę ogólnikowo, ale myślę, że wiesz o co mi chodzi (nie chce …

  • Powrót

    Aurora Borealis - - Zadawanie pytań

    Post

    #fuzje

  • Może dlatego, że przepadł Ci bonus pojemności statków i wysyłasz ich też dodatkowo więcej. Nie wiem... To dotyczy spalania jednostki, czy ogólnie? Jak wiesz, że ewidentnie bug, to na pewno nie ten dział, dlatego podpytuję.

  • Stosunkowo dużo lajków i kilka rzeczowych postów aprobujących dany pomysł. Holon lajków ma 7. Ani to mało, ani też specjalnie dużo. W wątku powinna ruszyć dyskusja inaczej sprawa umrze śmiercią naturalną. Generalnie najwięcej zależy od kaprysu GF, bo czasem wolą zrobić coś co znacząco ułatwia grę, a jest proste do zrobienia w skrypcie. Na to też trzeba brać poprawkę.

  • Btw. temat jest na głównym boardzie i tam dokładnie widać, że póki co, temat ma szanse na pozytywne rozpatrzenie. U nas można sobie ponarzekać, ale teraz Holon sam widzi jaka jest różnica między naszym bleblaniem, a realnym lobbowaniem tematu.

  • Jest takie powiedzenie: po co sprzątać? wystarczy zgasić światło. To samo można odnieść do arkoholu Można też iść na kompromis (tak jak magiczny kociołek Panoramixa, do którego wlewa się wszystko). Jak sugeruje Moczar, można też zrobić wino rushoffe! o!

  • Cytat od ^BrzydaI^: „ja klikłem ale trzeba coś akceptować to się bałem i wyszedłem ” Adopcja online Nie pytaj tylko polewaj oba

  • Z jednej się wychyla, z drugiej się wypina. Kto wypina, temu wina!

  • To jest król Moczar. Jego majestat mądrości, blask tego, o czym my, małe zwykłe człowieki pojęcia mieć nie możemy! I za to warto wychylić, o!

  • cd15a25f904ee541ab98cd914f95ebc7.gif

  • Najważniejsze: ciekawe czy będzie dok. Anyway, znowu porównując ogeja do topowej gry z czołgami - tego rodzaju event mógłby zostać na stałe. Codziennie etap (7 zamiast 5 cykli zadań) i podsumowanie w niedziele. Serio, przy tak skąpym traktowaniu ludzi grających bez anty mogliby dać choć to. No chyba że zostanie tak, że będą króciutkie przerwy między nimi i każdy się przyzwyczai, że czasem nic się nie zadzieje. W sumie temat rzeka, bo będą na pewno pomysły jak udoskonalić to co jest, bo (jak pisa…

  • youtube.com/watch?v=_0n5MTS4DA8

  • Zawieszanie Ogame

    Aurora Borealis - - Błędy w grze

    Post

    Vodafone, Irlandia. Threting z hujałeja.

  • @Qwant-holon, nadmienię tylko że przy pakietowaniu metalu, tak jak w przypadku wrzucania Technokraty na tydzień do badań (jeśli się nie ma), wypada wrzucić 7-dniowe dopałki mety - wszędzie. Banał, ale ważny.

  • Zawieszanie Ogame

    Aurora Borealis - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od HK433: „Na Quasar to samo, nic nie idzie zrobić tak zamula, od wczoraj wieczorem ” U mnie śmiga normalnie.

  • Dobrze że zawiesili zamiast porzucić. Widocznie im zależy, żeby działało. Pandemia trochę jeszcze potrwa. Wielu ludzi musi kojfnąć dla słusznej sprawy.

  • @wampek, ustosunkowałem się do sprawy z punktu widzenia GF. Bez względu na to jak ten pomysł nie byłby dobry, bardziej prawdopodobne jest to, że pola dalej nie będą się sumowały. Mogłem zapomnieć o tym i o terraformowaniu, jednak mój jedyny i główny argument to zniesienie relokacji z 8-mek. Póki nikt nie napisze posta na forum .en, a tamci tego nie przyklepią, możemy sobie tylko gdybać. Edit: ja się zgadzam z tym, że mój argument faworyzuje tylko konta nowe, ale jak to ktoś wspomniał, można zaws…

  • Możliwe. Póki co, jest jak jest.

  • Ja się dalej nie wypowiem, bo nie widzę sensu brnąć w dywagacje. Myślę, że Ardnas sam lepiej rozumie o co mi chodzi.