Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Panowie - człowiek zaczyna od zera i takich rad potrzebuje. Ja nie mam zamiaru doradzać wam, bo wy i tak wszystko wiecie (pewnie i lepiej niż ja ). Zachowujecie się jak człowiek z flotą top1 świata, który radzi noobkowi bez floty na nowym uni "wiesz, warto wysłać 200 gsów na niszczenie, wtedy moon padnie". Rozróżniajcie poziomy wtajemniczenia i przydatność rad. Co z tego co napisałem nie jest prawdziwe? Konkretnie. I tak jak ktoś zacznie latać większymi flotami to będzie musiał zacząć sam kombin…

  • Cytat od Supreme: „Bez sensu, tylko dt + lm ” Ale ściemniają Opcji jest kilka - zależnie co posiadasz i jak często latasz. 1. przy eko - na już możesz wysyłać expy cywilne - czyli dt albo mt. (+1pionier). Jak chcesz mieć więcej expów dziennie - to mt szybsze będą. Jak expów nie odbierasz za każdym razem to wystarczą dt (mniej ich trzeba, więc mniejsza strata jak nie odbierzesz). wybierz sam 2. zaczynając od zera masz dwie opcje do wyboru - lmy + mt albo pance + mt. I teraz po kolei: a) lmy się d…

  • Cytat od BlackLatteCoffee: „Czy takie zasady weszły tylko w polsce ?? mam konta w innych krajach i takie wiadomości sie nie pokazały czy nasz team sobie to wymyślił ? czy może przyszło z niemiec ? ” Przecież to nic nie zmienia - push był zabroniony od zawsze, to jedynie jasne napisanie w objaśnieniach, że działanie takie jest zabronione. Plus - w innych społecznościach jest dużo mniej przekrętów niż w PL - bo większość graczy gra tylko rekreacyjnie. A w PL wyścigi na zawodowstwo

  • Wersja 7.x - dyskusja

    dexPL - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Leonidas: „15 lat. Tyle czasu zajęło wymyślenie słowa "obostrzenie" a podejrzewam że i tak ściągnięte od naszej partii rządzącej co to wyskakuje z nowymi "obostrzeniami" typu zakaz wstępu do lasu. Zakaz znowu napisany na kolanie dumnie wieszczący zakończenie walki z pandemią pusherów ” Zakończenie walki - przez poddanie się. Bo realnej walki nigdy nie było, a pusherów coraz więcej i więcej. Przy okazji wprowadzono poprawnie działający rynek (poprawnie = dobry dla pusherów), jakieś małe …

  • Cytat od Muniek: „Cytat od dexPL: „Wpływ ma - kwestia jak to ma się do topki. No właśnie - ma się tak, jak napisałem ja - topka dość szybko odskoczy i będzie bezpieczna. Pozostali wiadomo, że będą musieli lekko zmienić styl grania (np zbudowanie dwóch dużych bunkrów, aby pomiędzy tymi moonami latać na fsa czy ogólnie - zainwestowanie więcej w obronę). ” No i w koncu zrozumiałes ze brak acs ma znaczenie dla wszystkich W koncu udało Ci sie wyjasnic i to widzisz. ” Znaczenie ma (jak każdy parametr …

  • Cytat od Muniek: „Cytat od dexPL: „Ja napisałem, że brak acs to najlepszy prezent dla pusherów i oszustów - i ma znaczenie tak naprawde tylko dla top10 flot. ” Duuuuuży błąd kolego, brak Ci doswiadczenia w tym obszarze. Brak acs ma wpływ na kazdy etap statystyk, graczy grających flotami i jak i bunkrami. Równiez nie masz racji pisząc ze graczy grających obroną jest mało - jest ich dużo. Mylisz temat tej dyskusji pisząc w każdym poście o jakichs puszerach z top 5. Temat jest o acs a nie nieuczciw…

  • Cytat od Muniek: „@dexPL oczywiscie że piszemy o bunkrach, brak acs to dla ludzi z obroną baaaardzo wielki plus. Takich graczy jest cała masa na kazdym i dla nich brak acs to kolosalna zmiana. Dlaczego mamy nie pisac o bunkrach w dyskusji na temat tego jakie zmiany wprowadza brak acs ? Zartujesz prawda ? Powtarzam - nie znam statsów na innych uni. Jak chcesz powklejam Ci baaaardzo duzo ST i sprawdzisz sobie statsy. Czy równiez uwazasz że te wszystkie ST ACS nie swiadczą o tym jak wazny jest to c…

  • @buleon Jak grałem - to zdarzyło mi się zaorać kilka bunkrów - ot tak. Spytaj np rudej (choć jej bunkierem był raczej anty-farming). Zysku z tego zero. Jakiś bunkier większy niż 1kkk także orałem rakietami. Co do znalezienia ST - Muniek sam napisał, że to jest standardem - a z tego co obserwuję ST - to jednak standardem nie jest. Więc poprosiłem go o przykłady takich standardowych ataków - jak widać - nie znalazł póki co ... Co do możliwości obrony - jasne, że jakieś możliwości są (mniejsze, czy…

  • Cytat od Muniek: „Nie moge wkleic takich st bo nie mam pojecia kto ma jaki top na roznych uni. Nie myslisz chyba że bede wyszukiwał takich rzeczy ? Przykłady z bunkrami podano powyzej ale rozumiem że te sie nie liczą ? Moge Ci wkleic tu mase st acs, codziennie nowe jezeli chcesz - ale rozumiem że do nich też napiszesz że "nie ma znaczenia że to acs bo solo dało sie ich spakowac" ? ” Sam pisałeś, że to jest powszechne - więc jak to - nie masz pojęcia kto ma jakie top (wiadomo, wystarczy przybliże…

  • Cytat od Muniek: „Brdzo sie myslisz pisząc że jest nieutralny. Gracze (czyli Ci co grają) przy kazdym nowym uni pisali w temacie że nie chcą acs. Tu masz najdokładniejszy obraz sytuacji, sporo chce tak pograć i tylko to sie liczy. Zarówno eko ma korzyści jak i flociarze, hierarchia na uni jest jasna. Co do puszerów o których piszesz - ja nie podporządkowuje gry i ustawien serwera pod to co może lub nie moze wtedy puszer. Takie podejscie to porażka. Rozumiem że Twoja opinia nie jest obiektywna bo…

  • Cytat od Muniek: „Nie bede sie klocił bez sensu bo nie grasz w ogame i umiesz tylko powiedziec "dla oszustów jest łatwiej tak i tak" a jak ci ktos mówi jak jest to kazesz wyszukiwac linków bo inaczej nie uwierzysz...cóż nie musisz wierzyc. Ja pograłbym na uni bez acs bo gra na takim wygląda caaaaałkiem inaczej niz z acs na kazdym etapie gry. Moze masz mało doswiadczenia i wydaje ci sie że przeciez wszystko jedno. Nie jest wszystko jedno. ” 1. Czy gram, czy nie gram - znaczenia nie ma - bo zasady…

  • Cytat od buleon: „Cytat od dexPL: „Bo chyba nie myślisz o bunkrze ... raz, że to raptem kilku graczy na uni, a dwa - każdy bunkier da się zaorać - kwestia tylko i wyłącznie chęci. I nie potrzeba do tego ACS (nawet floty nie potrzeba - wystarczą rakiety). ” Generalnie jest więcej bunkrów niż flot na niektórych uniach. Bez ACS one są nie do zaorania z zyskiem. Nieważne czy użyjesz rakiet (abstrahując od faktu, że te większe będziesz orał godzinami) czy floty. W ACS bunkry padają. Przykłady ostatni…

  • No patrzcie - kolejny co się pushuje na tym koncie. Czubek już był na banie - a mareczek się przyznał, że to jego kolega siedzi. Chłopie, nie kompromituj się wrzucając tutaj takie ST.

  • "Musisz wziąć pod uwagę że top 30 może zostać zezłomowany przez top 45 + top 50 w acs, takie st to standard, gdybyś grał to byś był tego świadomy. " @Muniek Skoro standard - to poproszę o taki przykład. Z ostatnich 2 tygodni - aby nie bawić się w mocne gdybanie na temat miejsc. top45 flot + top50 flot w acs, atakuje kogoś ok 30 miejsca flot. Skoro to taki standard to bez problemu rzucisz ze trzy przykłady Jak sam zobaczysz - to nie jest standard. Ja wiem, że jakaś minimalna różnica jest, dla gra…

  • Jak pisałem - zagrożenie dla floty top30 jest i tak od flot 1-15 - a nie od dołu. Jako zadanie - proste - podanie przykładów takich acs kont niżej w rankingu - no właśnie, mało ich (na poczatkowym uni - a potem - jeszcze mniej). Dlatego piszę - mając konto top30 zagrożenie mojej floty jest praktycznie takie samo - czy jest ACS, czy nie ma (praktycznie - jak różnica między 8 a 9% - a nie zwykłe liczenie liczby kont, które mogą ci zrobić wlot). A mając konto top3 floty - już jest duża różnica. Sko…

  • Cytat od Muniek: „Brak acs to plus i minus na kazdym szczeblu statystyk - czy gracz jest w top 50, 100, 200, 300. Kazdy taki gracz może byc zezłomowany przez mocniejszego ale nie może przez słabszego. Jezeli acs jest aktywny to ta zasada nie obowiazuje. Jezeli przykładowo bez acs zagraza Ci 30 graczy to z acs zagraza Ci np: 300 graczy przez połączenie flot. Pisanie wiec ze acs jest korzystny tylko dla top 5-10 flot na uni to bzdura. ” Niby jasne - tyle, że to nic nie zmienia. Będąc top50 - nie m…

  • Cytat od Muniek: „Cytat od dexPL: „Cytat od Muniek: „Nie uwazasz że liczy sie to co chcą gracze a nie oszusci ? ” Brak ACS jest korzystny tylko i wyłącznie dla top5-10 flot ” duuuuży błąd ” Ooooo, jakaś nowa teoria. To słucham Pana. Jaką korzyść z braku ACS mają gracze słabsi flotowo? Bo chyba nie myślisz o bunkrze ... raz, że to raptem kilku graczy na uni, a dwa - każdy bunkier da się zaorać - kwestia tylko i wyłącznie chęci. I nie potrzeba do tego ACS (nawet floty nie potrzeba - wystarczą raki…

  • Cytat od Muniek: „Czemu ty tylko o oszustach myslisz ? Nie uwazasz że liczy sie to co chcą gracze a nie oszusci ? ” Brak ACS jest korzystny tylko i wyłącznie dla top5-10 flot - dzięki temu tylko niektórzy mogą zaatakować ich flotę (i np nie muszą się bać kontry, flota może stać długo itp. W efekcie - zyskują oszuści i pusherzy - raz zdobytej floty (w sposób mało uczciwy) nie mogą już stracić. A tracą uczciwi gracze - bo nie decydują umiejętności/szczęście/myślenie - tylko wielkość posiadanej flo…

  • Cytat od Dewey89: „zachecam do glosowania bez acs xd. ” Tak, lepszego prezentu oszustom i kanciarzom zrobić się nie da. Wtedy wystarczy na początku kupić kilka flot - i jesteś już nietykalny

  • @Czarny Pan To co napisałeś jest nierealne z dwóch powodów: - konfiguracyjny - GF nie panuje nawet nad najprostszymi rzeczami (po części tu także może być wina supportu PL - jak choćby brak info o promocji ostatniej) - a ty wymagasz od nich mechanizmu stopniowego zmiany parametrów uni - gracze - graczom nie zależy na stopniowym odkrywaniu co i jak - każdy chce mieć to jak najszybciej i zrobić topkę. Dlatego 80% topki zaczyna od kupienia anty i 3-5 kont wspomagających (czyli pushujących). Eko x7 …