Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 71.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Congratzz Lucky! Widać ewidentnie nie próżnujesz i oby tak dalej! Ciesz się, ze kolega nie miał na 3:1 ustawione... Jest Fun, jest zysk, milego przetopu zatem. Pozdro

  • Graty mroczny. Rozchulałeś się, aż miło

  • Do góry po szczeblach Cytrynowy, tam gdzie Twoje miejsce!.. Graty

  • Graty Andy, dałeś mu solidnie popalić Przetapiaj

  • @Adik Wygodna kanapa, to się [ciach] Moderator Miikuu:pseudowulgaryzm

  • # 10 SNK! Obserwacje poprzedniej nocy i moje przeczucia podpowiadały mi, że flota "Tajemniczej Dziurki" ( ) wyląduje ok 3:40 i liczyłem na to, że jej nie odbierze.Tej nocy na czuja/na ślepo puściłem to co miałem na jego moona domyślnie na 3:43 cały czas spowalniając lot... przeczucia mnie nie myliły. Flota wylądowała ok 3:48 a kolega po raz kolejny jej nie odebrał. Niestety jak zwykle J-E rzucił się trochę jak z motyką na słońce bez wystarczającej ilości recków i floty, w dodatku pojawiło się u …

  • # 9 Kolega wcześniej usiłował mnie farmić, to też nie pozostałem dłużny... Lot dłuuugi, bo aż 200 układów, kolega przy-afk-ował, a rekiny jak to rekiny, wpadły za późno o ok 5minut... Pozdrawiam złodziejaszka, który chapnął 7mln za free, dzięki czemu ja wyszedłem na 0..(czego się nie robi dla sportu ) Życie. SNK! Dnia 11-04-2019 00:04:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [SNK] ________________________________________________ Mały transporter 168 Lekki myśliwiec 653 Krążown…

  • # 8 SNK! Dnia 10-04-2019 15:42:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [SNK] ________________________________________________ Krążownik 280 _________________________________________ Obrońca spolaryzowany14 ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 29 Ciężki myśliwiec 8 Krążownik 50 Recykler 2 Sonda szpiegowska 54 Satelita słoneczny 6 Wyrzutnia rakiet 200 Lekkie działo laserowe 100 Ciężkie działo laserowe 120 Działo Gaussa 5 Mała powł…

  • # 7 SNK! Dnia 09-04-2019 04:33:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [SNK] ________________________________________________ Mały transporter 331 Lekki myśliwiec 742 Krążownik 133 Okręt wojenny 5 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Technocrat Halo [Hybryda] ________________________________________________ Mały transporter 9 Duży transporter 27 Lekki myśliwiec 25 Krążownik 86 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 38 Sonda szpiegowska 6 Satelita sło…

  • Gratulacje Leo, więcej takich nieodbierających FS Ci życzę Pozdro

  • Graty Frua, zacny zysk! Jedziesz dalej z tym koksem

  • # 6 Planeta > PZ > Planeta > Bang. SNK! Dnia 08-04-2019 07:41:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [SNK] ________________________________________________ Mały transporter 430 Lekki myśliwiec 1.110 Krążownik 128 Okręt wojenny 5 Recykler 1 _________________________________________ Obrońca Pysiak [DELETE] ________________________________________________ Mały transporter 50 Lekki myśliwiec 60 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 40 Okręt wojenny 10 Recykler 5 Sonda szpiegowska 22 Sate…

  • #5 Servus, Ziomuś nie odebrał "stacjonuj" i wywiosłował ostatecznie niecałe 300k. Flota niewłaściwa, to też strat sporo. Finalnie wyszedłem 3,2kk na + wiec nie ma co beceć Obrońcy Gratuluję moona. Podro dla sojuszniczej Ekipy - SNK! Dnia 07-04-2019 15:56:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [SNK] ________________________________________________ Mały transporter 606 Lekki myśliwiec 2.156 Krążownik 117 Okręt wojenny 5 _________________________________________ Obrońca ROZRABI…

  • #4Witam. Tym razem już w nowych barwach... SNK, SNK, SNK, SNK! Oczywiście brakło mi trochę recków (40) 900k mety wyparowało dość szybko, standard Ostatecznie 2,4kk na +, więc przeżyję. Dzięki mroczny za chęci z reckami! Obrońca po wszystkim zawinął się na urlop, mimo wszystko pożytku z ofiarowanej kulki życzę. Pozdro NOOBki. Dnia 06-04-2019 00:25:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [SNK] ________________________________________________ Mały transporter 157 Lekki myśliwiec…

  • # 3 Siema, troszku lameriada, ale nie chciało mi się na kolegę czekać, by mnie w acs'ie wspomógł, a z cierpliwością to u mnie od zawsze był problem .. co jak co, ważne, że niecałe 0,9kk na + .. zawsze cos elo, i może do naSTępnego Obrońcy graty Kulki. Pozdro NOOB ! Dnia 05-04-2019 05:01:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [NOOB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 430 Krążownik 110 Okręt wojenny 5 _________________________________________ Obr…

  • #2 Pozdro NOOBki, Obroncy pociechy z ofiarowanej Qlki Dnia 04-04-2019 03:56:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [NOOB] ________________________________________________ Mały transporter 80 Lekki myśliwiec 179 Krążownik 114 _________________________________________ Obrońca Vactraj [DELETE] ________________________________________________ Mały transporter 12 Lekki myśliwiec 171 Krążownik 30 Wyrzutnia rakiet 188 Lekkie działo laserowe 124 Mała powłoka ochronna 1 _____________…

  • Siema Galareta! Debiutancki #1 Pozdro NOOBy Dnia 02-04-2019 08:20:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jay-eaZy [NOOB] ________________________________________________ Krążownik 70 _________________________________________ Obrońca Chancellor Mimas [Hybryda] ________________________________________________ Mały transporter 35 Lekki myśliwiec 187 Sonda szpiegowska 8 Wyrzutnia rakiet 47 Lekkie działo laserowe 32 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Jay-eaZy […

  • Gratzz Frua. Miałeś na obrońcę oko Yebło fajnie, przetapiaj na latawce pozdro

  • Rozkręcasz to Uni. Nadajesz tempo... i tak trzymać! Gratsy @Nada

  • Graty Komisarzu Ryba Na Twoim miejscu cieszyłbym się podwójnie ze "zrobienia " forumowej Królowej Trolli Nie wiem czy była droga, czy w normie... Nie wnikam Banan od ucha do ucha jak to zobaczyłem. Pociechy z przetopu każdej jednostki sura życzę! [ciach] Peace Moderator Neferet:Prowokacja