Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 990.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • środa, 5 sieprnia 20:15 FC Basel - Lech_Poznań 2:0 czwartek, 6 sierpnia 21:00 Legia Warszawa - FK - Kukesi 2:0 1 kolejka Premier League sobota, 8 sierpnia 13:45 Manchester_United - Tottenham 2:1 16:00 Norwich - Crystal_Palace 1:1 16:00 Leicester - Sunderland 0:0 16:00 Bournemouth - Aston_Villa 0:1 16:00 Everton - Watford 2:0 18:30 Chelsea - Swansea 2:0 niedziela, 9 sierpnia 14:30 Newcastle - Southampton 2:1 14:30 Arsenal - West_Ham 1:0 17:00 Stoke - Liverpool 0:1 poniedziałek, 10 sieprnia 21:00 …

  • Dlaczego analogia jest zła? Czyżby dla forumowego samca beta wyraz "dobrowolnie" był zbyt trudny?

  • A cóż w tym dziwnego że wykluczają z organizacji jeśli nie chcesz przestrzegać jej reguł? Kościół jest świetną analogią, oni też wykluczają jak przyłączasz się do konkurencji i olewasz reguły.

  • Z drugiej trony UEFA jest dobrowolnym zrzeszeniem. Zasady mają jakie mają, jak się komuś nie podoba to zawsze można założyć własną federacje i organizować własne rozgrywki. Akces do UEFA i bóldupienie na FARE jest jak chodzenie na mszę i bóldupienie że nie wyświęca się kobiet na księży. Można, niektórzy nawet tak robią. Tyko po co?

  • No moim zdaniem łatwiej wygrać u siebie ze zdemobilizowanym MC niż na wyjeździe z poważnie grającym Basel.

  • Cytat od Kakarotto: „Lech na szczęście jest taką drużyną, że możemy się po nich spodziewać wygranej nad drużynami wyżej notowanymi (Manchester City).” Drużyna która ograła MC i obecny Lech to dwie różne drużyny. Besides, skala trudności jest teraz większa, w Basel nikt tego meczu nie zlekceważy.

  • Liga typerów - dyskusje

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Legia od meczu z Celtikiem odwoływała się do trybunału w Lozannie i ten trybunał mógł zmienić wynik meczu nawet 7 miesięcy po jego rozegraniu (że nie zmienił to inna sprawa). Najlepsza stała zasada będzie brzmiała "jeśli mecz został przerwany i jego wynik w późniejszym terminie będzie ustalany przy zielonym stoliku to w lidze typerów jest uznany za niebyły".

  • Liga typerów - dyskusje

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Spójrz na to bez spinki, obiektywnie; uznanie jakiegokolwiek wyniku w momencie gdy ten mecz nie został dokończony nie byłoby fair. Poza tym UEFA ma instancję odwoławczą, teoretycznie jest możliwe że w poniedziałek uznają 3:0 a za 5 miesięcy przywrócą wynik z murawy. Będziesz wtedy weryfikował wyniki? Najbardziej neutralnie jest uznać mecz za niebyły.

  • Liga typerów - dyskusje

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Ratownik999: „Ja wytypowałem 3-0 dla Legi i jeśli to bedzie oficjalny wynik meczu powinien być uznany.” ... moja racja jest najmojsza bo akurat typowałem taki wynik. Dobrze jest jak jest, mecz nie powinien być brany pod uwagę.

  • 20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-3 czwartek, 30 lipca 20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2 3 kolejka Ekstraklasy piątek, 31 lipca 18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1 20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1-0 sobota, 1 sierpnia 18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-2 niedziela, 2 sierpnia 15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-1 15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3-1 18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0-1 poniedziałek, 3 sierpnia 18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 0-1 Mecze…

  • Ja chyba nie jestem na czasie, ale nie ogarniam tych fifowskich koszyków i rankingów. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Walia jest wyżej niż Hiszpania? Albo dlaczego Albania jest wyżej niż Serbia czy Turcja? Losowanie niezłe ale pompowanie balona hurr durr wygraliśmy grupę naprawdę jest nie na miejscu. Polską reprezentacje stać na to żeby wyłapać kilka solidnych oklepów nawet od tych rywali na których trafiliśmy.

  • piątek, 24 lipca 18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1:1 20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 2:0 sobota, 25 lipca 18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 2:0 niedziela, 26 lipca 15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 2:0 15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2:0 18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 1:0 poniedziałek, 27 lipca 18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 2:1 Mecze specjalne - punktacja x2 sobota, 25 lipca 20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1:1

  • Wasze ulubione seriale

    Thorgoth - - Muzyka i Film

    Post

    Potwierdzam, True Detective ma potencjał. Tylko nie wolno tego serialu gwałcić lektorem, tylko oryginał, w ostateczności napisy.

  • Liga typerów - dyskusje

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Wielkie dzięki Cezar za prowadzenie tej edycji. Wszystko było mega pro. Dziękuje też wszystkim współuczestnikom za świetną zabawę. Przepraszam za troszkę mniejsze zaangażowanie na ostatnim etapie, wolny czas niestety nie jest ostatnio tym czego mam najwięcej. No i wielkie gratulacje dla zwycięzcy, Mati był zdecydowanie najlepszym typerem.

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „„Z obecnej drużyny Górnika nikt nigdy nie będzie naszym zawodnikiem” - zakomunikował Bogusław Leśnodorski. ” Takie wypowiedzi wieją straszną prowincją. Z punktu widzenia mistrza polski Legii to czy w jakimkolwiek meczu jakiś Górnik (z całym szacunkiem) wystawia Madeja, Pierdzieja czy juniora powinno być kompletnie bez znaczenia. Winnych przerąbania mistrzostwa należy szukać w Warszawie, nie w Zabrzu. Tak więc brać się do roboty a nie bóldupić.

  • W pierwszej połowie grali bardzo ładnie, na dużej intensywności i było 0:0. W drugiej zaczęli człapać, jakość gry dużo gorsza... i 4:0. Nie ogarniam.

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od ackra: „nie zrosumiałeś do końca” Wątpie by ktokolwiek "zrosumiał". Próbujesz kręcić gównoburzę stawiając tezy o tym jaka to Legia była zła korzystając ze swoich resortowych przywilejów. Teza jest głupia, bo każdy klub korzystał na miarę swoich możliwości z przywilejów swojego komunistycznego protektora, chyba że go nie miał, ale wtedy raczej błąkał się po niższych ligach. Z mojej strony EOT bo czuje zapach nadciągających rzygowin ad personam.

  • Śmieszne fotosy 8D

    Thorgoth - - Humor

    Post

    10633616_424686231047343_4322998006837969096_o.png

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Poor trolling is poor. Jeśli mnie pamięć nie myli to nie pierwszy raz ten typek próbuje rozkręcić gównoburzę. Za PRL wszystkie czołowe kluby były resortowe. Serio, nie widzę różnicy jakościowej między klubem wojskowym, milicyjnym, kolejowym czy górniczym. Legia powoływała do wojska (na 2 lata i to nie zawsze skutecznie), przykładowo taki Górnik dawał po 5 etatów w kopalni, mieszkanie, talony na samochód i do tego miał protekcje genseka Gierka. Legia za komuny zdobyła 4 mistrzostwa (słownie: czte…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Kar(L)ik: „bo nie bylo tam magnezu jakim jest Legia” Mistrz