Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 478.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ale cios antynazista: „probójcie moze i fajnego buga sie wylapie xd ” GF i bug ? Chyba się mylisz kolego A ja się zastanawiałem czemu od dwóch dni wszyscy na rynku LMy sprzedają na potęgę Będzie tak, że teraz wszyscy wrócą do klas Zwieracz/Generał, potem poprawią odkrywce i zaś tam się wszyscy przesiądą Anty się bedzie zgadzała - można zmieniać co pół roku A wszyscy mówią, że ten niemiec taki głupi Pozdrawiam Wisior

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie o takie ogame nic nie robiłem Ale fajnie się składa, szkoda, że 9 miesiecy za późno Zawsze powtarzałem - jak Wisior zmieni klasę na odkrywcę to go znerfią, albo wpadnie w 8 czarnych dziur w jednej fali expów Odkrywcę już znerfili, teraz czekać na 8 czarnych dziur Pozdrawiam Wisior

  • - tyle bym tylko napisał, że pewnie zaraz by przyskoczyła @Ruda i post by poleciał Najpierw Art nam pluje w twarz i mówi, że nie da wyników ankiety bo nie i prośby kilkunastu graczy się nie liczą, potem 10 miesięczne prośby o zrobienie coś z klasą odkrywcy kończy się na ograniczeniu znajdowanej antymaterii na ekspedycjach Co będzie następne ? Na pewno coś co będzie można powiązać z antymaterią, bo przecież kasa się musi zgadzać Pozdrawiam Wisior

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Chcemy wyników bo nie chcemy dać się wydymać jak Taurus Fakt, że gracze wam nie wierzą nie wziął się z powietrza - naprawdę długo pracujecie na taką opinie. Ale nie ma co już biadolić Wynik ankiety był znany jeszcze przed rozpoczęciem głosowania. Można się rozejść, latajmy dalej na spokojnie na 16. Pozdrawiam Wisior

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Widzę, że @Art wrócił z urlopu. Jest szansa poznać szczegółowe wyniki głosowania? Pozdrawiam Wisior

  • Cytat od Apofis: „Ja już jestem przygotowany na fuzję. Zakładam najgorsze a wiem jak wyglądały wcześniejsze. Tylko ciekawi mnie przypuszczalny termin tej fuzji. @Art coś na ten temat możesz zdradzić w okolicy czego mamy celować? wrzesień- październik? na święta czy po nowym roku? ” Nie ważne czy wrzesień, październik, czy nawet ten rok. Ja Ci powiem, że fuzję rozpoczną w piątek o 16 Ewentualnie przed świętami Pozdrawiam Wisior

  • Jak w temacie - wczoraj na eskpedycji dostałem handlarza : Ekspedycja odebrała sygnał alarmowy. Ogromny statek transportowy dostał się w silne pole grawitacyjne planetoidy. Po udanej akcji ratunkowej ocalony kapitan ogłosił, że nasz imperator będzie jego ulubionym i uprzywilejowanym klientem. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana. Dzisiaj chciałem zobaczyć co chce kupić i jaki przelicznik daje, niestety nie było możliwo…

  • Raporty Wojenne z Ekspedycji u68

    Wisior - - DiD U68

    Post

    To teraz będziemy się brandzlować, kto większą flotę puścił na 16 ? Następna edycja S&D będzie uwzględniała walki z piratami, w wersji 7.5.1-alfa-pre zwiększymy prawdopodobieństwo walki na ekspedycji i zwiększymy % z tych walk. Przy okazji na każdym uni zmniejszymy % z starć, żeby komuś nie wpadło do głowy latać na jakiegoś przeciwnika Pozdrawiam Wisior

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Cytat od wSCIEKŁY: „Cytat od john malkowitz007: „Podac do wiadomosci wyniki Ankiety i zarzadzic nowe glosowanie jawne ” Ankieta była, wynik jest i trzeba go uszanować, a nie dalej liczyć, że może się uda za drugim razem przepchać większy procentJohn idź dalej skanować konta top3000, pewnie dla tego chcesz większy procent, żeby móc po takich latać ” Problem w tym, że wyniku nie ma [ciach] Chcemy po prostu wyników, wiemy ile jest aktywnych kont na uni, wiemy ilu z grubsza głosowało na opcję podnie…

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    "Trzeba anulować bo przegramy"

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Jasne, na spokojnie, nie ma pośpiechu. Trzeba ustalić jakieś wiarygodne wyniki, żeby się kupy trzymały Nieważne kto głosuje, ważne kto głosy liczy. Pozdrawiam Wisior

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Cytat od smoki: „Ankieta jak każda inna ma opcję ukrytych dokładnych wyników, tak więc gracz nie ma możliwości wglądu ile osób głosowało i na jaką opcję. Skalę wygranej podałam Wam powyżej. ” Czyli nie ma możliwości, żeby udostępnić tak jak np @Art zrobił tutaj ? Czy to jest jakaś tajemna wiedza, żeby gracze nie poznali prawdziwych wartości ? Ja np. bardzo jestem ciekaw jak się rozkładały głosy w ilościach - ilu graczy głosowało, ilu na jaką opcje ? Pozdrawiam Wisior

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    @smoki powtarzam pytanie - czy jest możliwość zobaczenia dokładnych wyników głosowania? Pozdrawiam Wisior

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Można poznać dokładny rozkład głosów? Ile osób głosowało oraz ile na każdą opcję? Sam zagłosowałem z 14 multikont i się po prostu zastanawiam Pozdrawiam Wisior

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Jak zostanie 40% to proponuje przeorać wszystkie bunkry graczowi @pit @ciap oraz @Midam Ogólnie to niestety nie mam za bardzo czasu na aktywną grę, ale z chęcią bym widział 70% złomu Czekamy na wyniki Pozdrawiam Wisior PS. Może są już jakieś exit pools ?

  • Cytat od Guderian es numero uno: „Cytat od Wisior: „Wisior jest tylko jeden, ten prawdziwy nie wstawia ST poniżej 10k % Pozdrawiam Wisior ” a tych powyżej 10k nie robi ” Dokładnie. Problem wstawiania ST na forum sam się rozwiązał Pozdrawiam Wisior

  • Wisior jest tylko jeden, ten prawdziwy nie wstawia ST poniżej 10k % Pozdrawiam Wisior

  • Serwerowy serwer discordowy

    Wisior - - DiD Xanthus

    Post

    Tutaj też Piwek wrzucał nudeski ?

  • Na BFSy to każdy potrafi Poleć kiedyś na ekspę - wtedy zrozumiesz co to ryzyko Pozdrawiam Wisior

  • No cóż. Decyzja była łatwa Ciekawe jak wyjdzie w praniu. Jeszcze raz dzięki wszystkim za grę, mam nadzieję że już nie wrócę Pozdrawiam Pacjent zero Wisior