Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 802.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jeśli 230 - 270 aktywnych to jest cmentarz, to ja przepraszam, ale ostatnie 10 lat chyba spałeś.

  • Pomoc dla jednego z nas

    bobro - - DiD Umbra

    Post

    Cytat od I am back: „Gwiazdy Hollywood wydaja setki milionow na wille z basenami a daja cos charytatywnie? Zacznijmy od tego co kto robi z hajsem w realu a pozniej czepiajmy sie inwestycji w gre. ” Dają, dają, bo (po pierwsze) chcą dawać i (po drugie) opłaca im się to, bo sobie od podatków odejmują. A wszystkim nie pomogą, bo potrzebujących jest więcej niż mogą (lub chcą) obdarować.

  • Cytat od UNI 47: „Skonczyły się dobre czasy odkrywcy ” I to już dawno... Mnie też kazali odrzucać teorie spiskowe, ale też miałem wrażenie, że jak wysyłałem cywilne to piraci byli ciągle, a jak wysłałem bojowe, to się pochowali. Ostatnio w końcu przetopiłem wszystkie lamki, krążki i owce u brodacza i zostały mi tylko pance, kubusie i pionki. O wiele lżej na duszy jest

  • Wersja 7.x - dyskusja

    bobro - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja już od dawna mam wrażenie, że ten (tfu!) iwent to pic na wodę dzień wcześniej z 6 razy anty trafiłem - po 300-600 jednostek, a w trakcie trwania - jednego dnia raz, potem dwa i na koniec też dwa. Za to piraci jak gupi, zewsząd nagle atakują

  • Cytat od Pan S: „ Obronczyni szo ” Ale to Ty tu jesteś obrońcą

  • Pewnie chodzi o to, że przy odpowiedniej konfiguracji mógłby wybuchnąć i coś uszkodzić. Dobrze, że naprawiają.

  • Sparrow, Ty [ciach] Agresorom gratuluję, Obrońcę ganię i życzę szybkiej odbudowy. Moderator Neferet:Może jakieś milsze określenie? Ciachnięty wulgaryzm

  • Cytat od Sobieski: „Cieszę się (...) że dla dobra odkrywców na Taurusie przyjmujesz na klatę wszystkie dziury. ” To jest jak z punktami karnymi za przewinienia drogowe - jak będziesz zagrożony, to też wal do mnie, mogę i 20 przyjąć

  • @I am back zabił temat, więc ożywiam. Jak byście się zastanawiali, co się stało z Waszymi czarnymi dziurami, to informuję, że pięć w ciągu ostatniego tygodnia zgarnąłem ja - bóbr.

  • Pytanie o ekspedycje?

    bobro - - Zadawanie pytań

    Post

    Tego, co Zbieracz czerpie z ekspedycji zyskiem nazwać nie można. Raczej dodatkiem, który, nawet jeśli zmaksymalizujesz, nie zastąpi Ci bonusów, które masz jako Zbieracz. Przećwicz to, co napisaliśmy i potem się podziel swoimi przemyśleniami

  • Pytanie o ekspedycje?

    bobro - - Zadawanie pytań

    Post

    Jedno i drugie, jeśli chcesz. Pod maks ładowności, jeśli zadowala te kilka możliwych baniek surowca, maks punktów, jeśli chcesz dostawać rozpruwacze.

  • Pytanie o ekspedycje?

    bobro - - Zadawanie pytań

    Post

    Twoja uwaga jest słuszna, źle odczytałem Qnicka.

  • Pytanie o ekspedycje?

    bobro - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Qnick: „ale na tyle dużo, żeby osiągnąć maksymalny poziom punktów ekspedycji. ” Aaa, widzisz... właśnie niekoniecznie - według uznania to znaczy, że albo tyle, żeby wpadł max, albo tyle, żeby wpadła połowa maxa (bo zdarza się duuuużo częściej niż max), albo i jeszcze mniej

  • Pytanie o ekspedycje?

    bobro - - Zadawanie pytań

    Post

    Jeśli te kilka baniek możliwych (a zwykle kilkadziesiąt - kilkaset tysięcy) surowca Cię satysfakcjonuje, to wysyłaj zawsze z trampkami (lepiej małymi, bo szybciej), a jeśli uznasz to za ochłapy, to samego pionka po antymaterię i inne.

  • Pytanie o ekspedycje?

    bobro - - Zadawanie pytań

    Post

    Rozpruwacz szybszy, więc lepiej jego właśnie. Optymalny skład to "1 rozpruwacz + 1 pionier + dt według uznania". Ale grając inną klasą niż Odkrywca lepiej się nastawić na zdobywanie z ekspedycji innych rzeczy niż surowce i flota. Wtedy wysyłaj tylko jeden najszybszy statek (pioniera) i zdobywaj handlarza, przedmioty i nie wiem, co jeszcze

  • @Sobieski, Królu złoty! Klakierami nazwał nas Dziki, nie ja Przecież mnie nie musisz mówić, że jesteśmy ludźmi, a tam, gdzie jest więcej niż jedna osoba, tam są różne poglądy i każdemu może się podobać co innego. Chodzi mi o wyzywanie, obrażanie i wyśmiewanie, które stosuje nasz przyjaciel. Ja się na nikogo nie obrażam za słowa prawdy

  • Pytanie o ekspedycje?

    bobro - - Zadawanie pytań

    Post

    Tak, klasa ma znaczenie. Dla Zbieracza masz właściwe wyniki i lepszych mieć nie będziesz. Za to, w ramach rekompensaty, masz dużo większe wydobycie i dużo szybsze transportery od pozostałych klas.

  • Dziki. Graj dalej, dobrze Ci idzie. Ładnie rośniesz i jakoś nikt Cię od oszustów nie wyzywa. Tylko ta retoryka głupia jest. Wszyscy są przegrańcami, pedałami, oszustami, a tylko Ty zwyciezcą. I fajni są tylko Twoi klakierzy, a już klakierzy innych nie. Zluzuj i graj bez spięć, one niepotrzebne są.

  • A przynajmniej powinno tak być.

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    bobro - - Gra

    Post

    Są jeszcze punkty honoru, które są nic nie warte i można je wydać od razu wszystkie na aukcji