Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 222.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Taki przypadkowy, ale zysk jest Odbudowa idzie pełną parą, więc wypadałoby gościć tu częściej

  • Nie wiem ile było prób złomowania i do tej pory wszystkie bezskuteczne, jakiś misterny plan pojawił się w głowie, ale przeszkodził niezłomny Gal, który od niechcenia zeskanował, poleciał i zezłomował.... Dzisiaj puściłem lotkę, zagadałem do @Asterix. żeby mi moona skleił, a tu się okazuje, że akurat leci na niego na moje szczęście bez efektu. Obrońca często odświeżał, jednak dzisiaj zabrakło niecałych 4 minut, trudny przeciwnik i bardzo dziękuję za postawę i gratulacje - szczere życzenia szybkie…

  • Prywatnej wojenki ciąg dalszy Chęć zemsty jak widać jest dość silna. Traf chciał, że mojej floty nie było pod ręką, ale z pomocą ruszyli @skar i @Zyla - Panowie dziękuję Dnia 22-01-2021 06:15:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor tomo81 [ORION] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 81 _________________________________________ Obrońca radosny1 [N-A] ________________________________________________ Lekkie działo laserowe 183 _________________________________…

  • Raz na wozie raz pod wozem, ale przyjemnie się na to patrzy bawcie się dalej i Szo

  • I dwa małe okruszki się dzisiaj trafiły Pozdro Dnia 21-01-2021 09:39:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca Szamot ________________________________________________ Mały transporter 95 Duży transporter 41.500 Recykler 10 _________________________________________ Po bitwie... Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Krążownik …

  • graty szkoda, że na sojuszniku Szo

  • łohohohoho mój ulubieniec uważaj na nocne rakietowania w odwecie graty i oby częściej

  • Kolejny okruszek, zwykły bfs Dnia 14-01-2021 00:00:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Ranger ________________________________________________ Mały transporter 121.806 Duży transporter 5 Lekki myśliwiec 34 Ciężki myśliwiec 144 Krążownik 163 Okręt wojenny 6 Sonda szpiegowska 6 Bombowiec 78 Niszczyciel 14 Pancernik 6 Pathfinder 39 ___________…

  • Znalezione na minutach Dnia 13-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca Szamot ________________________________________________ Mały transporter 307 Duży transporter 35.703 Recykler 36 _________________________________________ Po bitwie... Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Krążownik 30.000 ( -0 ) _________…

  • W skrocie: odwet za odwet za ostatnie złomowanie Pół nocy rakietowania mojej planety, a fsa odebrać się nie chciało, lub sen był silniejszy Dnia 13-01-2021 00:00:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca tomo81 [ORION] ________________________________________________ Duży transporter 12.000 Sonda szpiegowska 1.109.699 Gwiazda Śmierci 10 Wyrzutnia rakiet 45.…

  • kolejny okruszek.... ekspresowa wizyta u "starego znajomego" Pozdro Dnia 11-01-2021 00:00:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Krążownik 25.000 _________________________________________ Obrońca Szamot ________________________________________________ Mały transporter 1.220 Duży transporter 41.700 Recykler 4 _________________________________________ Po bitwie... Agresor radosny1 [N-A] ____________________________________…

  • I ja dorzucam małego okruszka mogło być lepiej, ale.... nie grymaszę Pozdro Dnia 10-01-2021 00:00:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca tomo81 [ORION] ________________________________________________ Mały transporter 16.861 Duży transporter 84.000 Lekki myśliwiec 10.044 Ciężki myśliwiec 4.286 Krążownik 1.762 Okręt wojenny 257 Statek kolonizacyjny 2 Recy…

  • Cytat od Zapalsky: „No proszę, nawet nie kojarzę gracza ” Też pierwsze słyszę... Asterix??? ten co wiecznie na urlopie siedzi? Graty Aster i oby więcej czasu było

  • w sumie fajny zysk wyszedł... zabrakło sond w RW... gratulacje, szkoda, że nie wiedziałem o Waszych manewrach

  • Hmmm ja tam wolałem inaczej urwać śmigło.... Niemniej graty zarobku, pewnie ciśnienie skoczyło, że za dwie doby nie będziesz spał Przetopu i odbudowy

  • Jedni strzelają petardami na nielegalu inni latają po wyrzutniach.... Graty

  • Cytat od El Pancho: „a ja sie nameczyłem u niego posciagłem mu 3 moony i zrezygnowałem gratki ładny zysk!! ” wtedy bardzo pokrzyżowałeś mi plany...

  • Popijając drugą kawę postanowiłem przewietrzyć flotę.... lot bez skanowania, pomiędzy odświeżaniem podglądu... Pozdro sojusz oraz znajomi. Dnia 31-12-2020 00:00:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor radosny1 [N-A] ________________________________________________ Pancernik 383.680 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Ranger ________________________________________________ Mały transporter 46.216 Duży transporter 67.257 Lekki myśliwiec 1.060.625 Ciężki myśliwi…

  • "I wtedy wychodzi On ubrany cały na biało.. " Szybko się przywitałeś od powrotu Gratulacje, obrońcy szybkiej odbudowy. P. S. Ale zatankowałeś