Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 300.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SKUSILEM SIE NA PALIWKO A W MIEDZYCZASIE EKSPY WROCILY I ST Z TEGO WYSZLO OBRONCA SIE PRZEBUDZIL SZYBCIUTKO WYBUDOWAL RECKI I ZEBRAL PZTA MA ZA CO SIE ODBUDOWAC MI NA POCIESZE POZOSTAL MINIMALNY ZYSK Z FARMINGU NAJWAZNIEJSZE ZE COS PALIWKA WPADŁO I ZE ZABAWNIE BYŁO JAK ZAWSZE giphy.gif TRZEBA JEDNAK ZROBIC TURBO Dnia 30-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [GRUPA] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 1.267 Pancernik 3.000 ______________…

  • LOT NA SPONTANIE POMIEDZY ODSWIEZENIAMI KROTKO PO BUMM OBRONCA ODSWIEZYŁ POGRATULOWAŁ ZROBIŁ CZARY MARY I ZNIKNAŁ MI 5K RECKOW Z PZTA WIEC SZO JEST Z CZEGO tumblr_lrjjzixR4Y1qmfokt.gif Dnia 29-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [GRUPA] ________________________________________________ Krążownik 3.338 Okręt wojenny 43 Pancernik 4.606 Pathfinder 941 _________________________________________ Obrońca Czar Astral [aVLT] ________________________________________________ …

  • ow zwiedzaja czarna dziure od wczoraj

  • giphy.gif ZASTOSOWAŁEM DZISIAJ NOWY SYTEM WYSZUKIWANIA CELÓW I SIE SPRAWDZIŁ CHCIALEM JAKIS FILMIK ZNALESĆ ZWIAZANY Z NICKIEM OBROŃCY NIESTETETY JAK WKLEPALEM W GOOGLE TO SIE OKAZAŁO ZE NIC CENZURY BY NIE PRZESZŁO Dnia 29-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [GRUPA] ________________________________________________ Krążownik 5.420 Okręt wojenny 45 Pancernik 4.738 Pathfinder 1.568 _________________________________________ Obrońca Sasha grey _________________________…

  • CZUJNA SONDA SZPIEGOWSKA ZNOWU COS WYPATRZYŁA tumblr_n4fu7kjurg1r9vx23o1_500.gif Dnia 27-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [GRUPA] ________________________________________________ Niszczyciel 158 Reaper 193 Lekki myśliwiec 127.835 Ciężki myśliwiec 295 Krążownik 5.174 Okręt wojenny 32 Pancernik 2.253 Pathfinder 2.339 _________________________________________ Obrońca SanczoPatryk [DBZ] ________________________________________________ Mały transporter 914 Duży tra…

  • No i git jest pierwsze solo. Teraz pójdzie z górki. Graty

  • Do mnie doszły słuchy ze to aż 3 konta poszły w pakiecie z sojuszu obrońcy. Niech zgadne kto pozostałe zezłomuje...

  • SIEMKA DEBIUT W NOWYCH BARWACH OBRONCA DRUGI RAZ W MOICH RECKACH COZ WSZYSTKIE PLANETY MA ZE MNA W UKLADZIE BYŁO FIRESTARTA TYM RAZEM INNY UTWOREK Z MŁODOSCI POWIAZANY Z OBROŃCA youtu.be/rmHDhAohJlQ Dnia 27-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [GRUPA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.308 Ciężki myśliwiec 163 Krążownik 5.900 Okręt wojenny 7 Pancernik 2.259 Reaper 193 Mały transporter 3.495 Duży transporter 481 _____________________…

  • TO ZNOWU JA ZYSK MÓGŁ BYĆ LEPSZY ALE OBROŃCA LOGNAŁ ZAWROTKA DOFARMÓW ANTYRECKI ZEBRAŁY OK 80KK youtu.be/jM7Z0u80JzM Dnia 26-05-2020 18:59:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [HOP] ________________________________________________ Bombowiec 561 Niszczyciel 160 Mały transporter 8.475 Lekki myśliwiec 27.297 Ciężki myśliwiec 6.546 Reaper 194 Krążownik 4.546 Okręt wojenny 2.222 Pancernik 2.257 Pathfinder 2.644 _________________________________________ Obrońca El Proffesor […

  • Witam w dziale pierwsze koty za płoty jak to mówia. W ogatchy sugeruje zmienic jezyk na PL bedzie czytelniej.

  • Wiatrakus zsunąl tunike i zanurzył sie w basenie. rzymska-c582ac5bania-sprzed-ponad-2000-lat-w-chanszali-w-algerii.jpg Nic go tak nie rozluźniało jak wizyta w Łaźni Afrodyty. Jednak spokój jego mąciły dzisiejsze wydarzenia w senacie. W ostatnim czasie sporo zainwestował by zdobyć urzad Trybuna. 18 dni igrzysk, darmowe wizyty w lunaparach dla patrycjuszy, 40 ton darmowego chleba i sera rozdawanego na kazdym forum. A dzisiaj ten senator Polluxx w swoim wystapieniu oczernił go i wstrzymał jego nom…

  • Ha ha ha tłumaczenie obrońcy w zestawieniu z postem Teretha bardzo mnie rozbawiło. Spodziewałem się gówno-burzy a tu największy detektyw na Ogame rozwiał wątpliwości co do uczciwości starcia. Wishmaster miej jaja i sie przyznaj że sie przysnęło. Druga sprawa użadzajac handel kontami do czego sam sie przyznajesz to Ty jesteś winien sytuacji ze na rożnych uni dochodzi do pushu. Agresorowi gratuluje kolejnego bardzo dużego zysku

  • NO CÓŻ RACZEJ NA OBROŃCE BYM NIE ZWRACAŁ UWAGI ALE SAM MNIE ZACZEPIŁ ZRAKIETOWAL MOJA KOLONIE NOTABENE BEZ OBRONY NO I TAK TO SIE SKONCZYŁO youtu.be/WPVuC6ugmAw taka wstawka z mojego sportu Dnia 22-05-2020 23:08:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [HOP] ________________________________________________ Pathfinder 1.501 Duży transporter 1.000 Okręt wojenny 1.008 Pancernik 1.507 _________________________________________ Obrońca Paw92 [DZDR] ______________________________…

  • NO PANIE TAK CIE WŁAŚNIE UCZYŁEM GRATY

  • TAKI TAM BUNKIEREK U SASIADA WIDZAC CO GRUPA WYPRAWIA TO MI WSTYD TO WYSTAWIAC ALE CO MI TAM youtu.be/wmin5WkOuPw Dnia 22-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [HOP] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 3.355 Krążownik 2.873 Okręt wojenny 970 Pancernik 1.509 Bombowiec 307 Niszczyciel 76 Reaper 79 _________________________________________ Obrońca THE PRODIGY ________________________________________________ Mały transporter 616 Duży trans…

  • TAKI DUBLECIK OBRONCA PODZIELIL FLOTE NA POLOWE WIEC ZROBILEM TO SAMO OD BILANSU NALEZY ODJAC OK 337 RECKOW KTORE ZEBRAŁ POKONANY BEDZIE NA MALA ODBUDOWE youtu.be/o9LzNtpjhV0 KAWAŁEK NA CZASIE TU CHYBA NIE OCENZURUJĄ Dnia 19-05-2020 01:24:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [HOP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 26.547 Ciężki myśliwiec 721 Krążownik 386 Okręt wojenny 210 Pancernik 428 Pathfinder 1.267 ___________________________________…

  • TAKIE TAM KTOS ZAPOMNIAŁ youtu.be/F1oHBcTdKL4 Dnia 17-05-2020 03:17:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [HOP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.000 Ciężki myśliwiec 1.037 Krążownik 718 Okręt wojenny 282 Pancernik 671 Pathfinder 686 _________________________________________ Obrońca Consul Voids ________________________________________________ Mały transporter 3.003 Duży transporter 363 Lekki myśliwiec 4.691 Ciężki myśliwiec 443 Krążowni…

  • ZAKONCZYŁ SIE TEN PECHOWY DZIEŃ TAK JAK SIE ZACZAL CZYLI STRATA POLOWY PZTA O CZY MOGLISCIE SIE DOWIEDZIEC W POPRZEDNIM WATKU BITWA BARDZO SPONTANICZNA I ORGANIZOWANA NA SZYBKO NA REMIS NIESTETY ALE ZYSK 140KK PASOWAŁ BY LECIEC OBRONCA ZALOGOWAL CHWILE PO ATAKU I WYZBIERAŁ OK 90KK PZTA ZMNIEJSZAJAC RADYKALNIE ZYSK BEDZIE MIAL NA ODBUDOWE CZEGO MU ZYCZE youtu.be/pefJGAV_eqk Z Dnia 15-05-2020 23:00:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Senwiatraka [HOP] ______________________________…

  • Cytat od (Cannabis): „Człowiek czasem zajrzy na inne uni, a tu prosze... Mousik w akcji! gratulacje dla Was! Obrońćy SzO ” Ta koronaferie wiele osob zagoniło do gry po dluzszej przerwie pozdro Cannabis

  • Witam tym razem ACSik Podczas skanowania odezwał sie Detox i tak od słowa do słowa zaprosiłem go do lotu na jeden ze znalezionych celów Problemów logistycznych było wiele gdyz oboje nie posiadalismy wystarczajacej ilosci reckow. po jakims czasie udało nam sie zabezpieczy śmieciarki Problemem natomiast stawał sie Ares ktory miał kolonie w tym samym ukladzie i również miał obrońce na oku. Udało nam sie go wkońcu jakoś oszukać by nie zdecydował sie na lot i wyruszylismy w droge. Lot dosć długi pon…