Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 194.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Siema, nie powinno być źle, aczkolwiek życie pokaże jak to wyjdzie. Część ludzi napewno zrezygnuje, inni się wybiją na samym początku, inni będą smerfami i rozgladać się po gali (9 gal to w tym przypadku za dużo za pół roku znowu bedzie cmentarzysko). Nie zagłębiałem się głęboko w staty, wiem tylko, że jedna lub dwie floty są narazie większe niż moja Planety zostaną przeniesione na takie same kordy, chyba że pozycja będzie zajęta wtedy dostaniesz darmową relokację (5-6 nie pamiętam ile dokładnie…

  • Burning92 ostatnio dużo U zapinał, z racji życia osobistego, nie było czasu na gre i pilnowanie floty, ale pomimo tego w sojuszu górował ilością starć i zysku, niekiedy przebijająć mnie w dziennym farmingu i ilością wysyłanych slotów za co szacun. Wszystiego najlepszego w realu i szkoda, że w taki sposób opuszcza Nas kolejny gracz w kluczowym momencie no ale. Ale chciałem mu podziękować, bo motywował do latania i działania, chodź w sojuszu jestem krótko, to nie powiem zlego słowa o nim bo takieg…

  • ....Ja już nie wiem co o nim napisać... gość wtapia, nie pilnuje się i to często w nocy, zysk ok bywały większe i mniejsze, ważne, że zawsze do przodu. A obrońcy gromadzenia surowców by było po co lecieć ponownie. średnio co 3 miechy w reckach dobry ma wynik hehe SZO z całego serca życzę nie zawiedź. o ile dobrze licze to już jest 9 raz w moich reckach, SZACUN PANIE SZACUN za twą wytrwałość

  • hym albo zaspałem na gali albo tylko co się odzielenił i już po nim?? chyba musze wyłączyć te dodatki z antigame bo poblokowałem sobie urlopowiczów i zielonych i to był chyba błąd skanuje gale z 10 razy dziennie a typka nie widziałem Jak by nie było gratki wlotu, przetpiaj i ciskaj dalej, pozdro obrońcy szo i lizaczek hehe

  • On spokoju tu nie zazna póki ja gram, a jak mi obiecał póki on gra bedzie dawał tyle ile chce w aukcjach, mnie nazywa frajerem więc niech tak nazywa ważne że mam z niego niezłą beke bo zawsze wsio wchodzi jak w masło, przepraszam raz mu się udało skasować ok 200pc i 500 mt ale sory na tyle co na nim zarobiłem to klopla w oceanie

  • Podczas robienia fsów zobaczyłem akte w us w 2 gali, klik i cukier zsyła surke ale na planete pod moonem w 1g hymmm myśle poczekam troche. Po dolotach od razu przesłał na moona i cisza czekałem na minutki i... usnałem haha obudziłem się przed 3 paczam a tam 23 minut mysle ooo juz po fsie jest ale po skanie wsio stało z surką więc puściłem ataki i dalej w komara. Efekt poniżej, weszło jak w masło:D Dnia 10-07-2018 03:31:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor gremlinek [SPZ] __________…

  • Kolejny raz umoczył lot na akcie, ale koniec jak poprzednio czyli w reckach hehe, pozdro dla sojuszników i znajomych Dnia 08-07-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor gremlinek [SPZ] ________________________________________________ Pancernik 12.221 _________________________________________ Obrońca gremlinek tonaiwniak ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 70 Krążownik 1.239 Recykler 252 Sonda szpiegowska 33 Gwiazda Śmierci 4 Pancernik …

  • max 9 widziałem, przy 5 było nas 5 w sojuszu hehe można farmić nawet w ciemno teraz, żeby jeszcze było kogo chociaż

  • Zmiana parametrów uni

    Gremlinek. - - DiD Betelgeuse

    Post

    popieram paramerty podane wyżej Trzeba rozesłać linka po uni

  • Zmiana parametrów uni

    Gremlinek. - - DiD Betelgeuse

    Post

    Nie wiadomo nic o UF więc ja bym nawet nie dyskutował na ten temat, bo to "temat rzeka" (czyt. dalej nieokreślona przyszłość), a zmiana parametrów ma raczej na celu dostosowanie resztki graczy z danego uni pod inne więc zmiana parametrów wejdzie (może) 100x szybciej niż doczekamy się fuzji, a poza tym ilu nas jest na Betelu ze 20-30 grających on-line osób? reszta to idlaki i wieczne smerfy, więc jestem za jaką kolwiek zmianą na lepsze co by potem nie było że znowu połączą x1 i x2 i bedzie przepa…

  • Zmiana parametrów uni

    Gremlinek. - - DiD Betelgeuse

    Post

    Witajcie, jestem jak najbardyiej ZA, a do tego może by tak dołożyć ŁADOWNOŚĆ SOND i było by cacy

  • Eh ten cuciek, tyle razy złom z taką stratą, widać niektórym to nie przeszkadza dalej kliakć w cyferki, jeszcze zeby hans się poddał po moich codziennych odwiedzinach, ale złego nie rusza widocznie ponad tydzień na niego latam a ten dalej swoje Gratki wlotu, zysk zacny i troche z niego można nabudować, gratki Dla Was a szególnie dla tych pancernych sond hehe odczekać kilka dni i znowu można szukac i kampić na fsa w 1 lub 2 gali

  • ZNOWU hehe. Przed wczoraj nocne skany pokazały flotke w innej gali troche stała, ale po minutach poszedł skan i już była na fsie. Dzisiaj w nocy widze zsyła surke do mojego us więc i flota się pewnie pojawi. Czekałem ponad 2h bo część leciała na moona cześć na planete pod moonem więc czekam i czekam i po dolotach wszędzie minuty poszedł skan czekam na minuty juz było po 3 w nocy więc myśle zapomniał wyczyszczona planeta i moon w takim razie Pozdro dla Wszystkich Dnia 06-04-2018 03:52:02 następuj…

  • Gratki wlotu, zysk super, przetop spory, flotka robi swoje. Obrońcy Szo, Atakierowi wiekszej floty i wytrwałości w poszukiwaniach zapomnianych skarbów pozdro ALL

  • we flocie już przybywa więc jeszcze troche i bedzie 38kk

  • Hehe Hansowi zapowiedziałem regularne odwiedziny jeśli będzie dawał w licytacjach tak dużo, skoro ma tyle srtacić to sam wole skorzystać i po paru odwiedzianch był spokuj na aukcjach, ale jak tylko zaczął dawać więcej to było czyszczenie i tak to już z tym Hansem u mnie było, skoro i tak tracił to przynajmniej nie na aukcjach hehe Looki punktów mi życz hehe tego przybywa tyle już, że sam nie nadążam

  • Nie wypada się nie wpisać. To jak inni CNP byli kosmitami to kim ja jestem? zostałem znowu sam Gratki Wlotu !! pisaliśmy rano z Krzysiem i coś napomniał o kombinowaniu, ale stwierdziłem, że jak Diablo zobaczy akte to cofnie i chyba tak było, niestety nie sprawdzałem aktywności Krzysia póżniej. no coż długo Go nie było, ale po prawie roku przerwy pokazał co potrafi nawet taka flotka zawojować, niestety real robi swoje i nie zawsze jest czas żeby dopilnować zabawek. Krzysiu odpocznij troszkę i nie…

  • Szybko i na temat, 38 GSów na moonie bez opieki, więc długo już nie postały tylko mi się w komie źle lamki wbiły miało być 222.222 lamy i straty o połowe mniejsze no ale plus jest więc jest jak jest. Pozdro dla Wszystkich grająchych Dnia 06-03-2018 05:58:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor gremlinek [CNP] ________________________________________________ Mały transporter 25.000 Lekki myśliwiec 22.222 Pancernik 44.444 _________________________________________ Obrońca hans __________…

  • gratki chęci, po rocznym odpoczynku to i chęci wracją z widocznym skutkiem ubicia reszty "grających" hehe, niestety moje top ma ograniczone cele i wszystko poza top 80 to zielona polana na którą nawet wstępu nie ma przetapiaj i szukaj kolejnych bo zapene są i rosna jak grzyby po deszczu dospawaj więcej transów bo jak sam mówisz i ja Ci mówiłem ze surki lata wciul, czasami i ja mialem problem pozbierac wszystko ale to już ogarnałem i mam tyle transów i po co?? jak na nic nie moge poleciec hehe ch…

  • GSy to zajeisnta broń tylko nie w takiej ilosci i składzie floty gratki wlotu i dobregi i szybkiego przetopu, pozdro gratki wlotu