Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 84.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Truck driver: „Co ile jest otwieranie nowe uni? 2-3 miechy? Jesli ktos zle nie zarabia badz nie ma nalogow ani duzych wydatkow to te 300zl miesiecznie zaden problem odlozyc ” Ostatnie 3 uniwersa co 44-50 dni. Idąc tym tropem nowe uni będzie między 10.08.2019 a 16.08.2019 jak masz żonę i dzieci to cie nie stać nawet na waciki :p

  • Cytat od Truck driver: „Cytat od Profesore: „Jeżeli uni będzie otwarte po 5 sierpnia to gram! ” Pewnie tak tez bedzie najlepiej po 10 sierpnia kiedy wiekszosc po wyplacie i event na anty chociaz juz dzis mamy event ale pewnie cos wymysla kuszacego ” Ja mam 28 żeby mi do 1 starczyła :p żeby nie było offtopu...na bank z 4-5 osob wywali po tysiaczka, z 20 po 200 i z 30 po 50 na ogame.org na ostatnim serwerze skromne 25 osob wywalilo po 250 e xD tam to szalenstwo.

  • Cytat od smoki: „Konfiguracja, którą wybraliście: eco x6 flota x4 badania x12, złom 80% 0.5 wykorzystania deuteru 6 galaktyk +30 pól, i dla miłośników ładowności sond mam informację, że ta opcja zwyciężyła ” Jeżeli uni będzie otwarte po 5 sierpnia to gram! xD

  • Ładowność sond

    Profesore - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    ja podchodze do tematu tak. Im wiecej ktos wyda kasy na anty tym lepiej dla mnie na indus.org gosc na start wydal 500e. Gdyby tego nie zrobil na bank nie bylbym w top 10. Stal sie typo taka piekna farma ze lodzio miodzio Od tygodnia juz na permanentnych wakacjach ale co wyfarmilem z niego to moje... choc za jego $ xD

  • Ładowność sond

    Profesore - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja moze to skroce do minimum. Jesli ktos chce oszukiwac w grze to bedzie oszukiwal. Jak dla mnie ladownosc sond za wiele tu nie wnosi. Pomimo hordy boterow chetnie zagram na polskim nowym uni z ladownoscia sond.

  • Ładowność sond

    Profesore - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Truck driver jezeli dobrze zrozumialem Buleona. Chodzilo mu o to ze jesli nie ma korzysci dla konta pushujacego to nie znajdziesz nikogo chetnego do prowadzenia takiego konta.

  • dlatego uwazam ze powinni/powinno się podawac % bezposredni z obrony na pz. A nie zeby kazdy sobie musial w glowie liczyc ile to jest 30% z 30% :p. Btw. A co uwazacie o np. Zmianie stosunku odbudowy obrony? W standardzie mamy 70%/30% (odbudowana/nieodbudowana). Moze 50%/50%? Albo 30%/70%xD

  • I strasznie mylaca jest opcja pz z obrony. Na polskim uni z tego co widze jest 30% z obrony. Pytanie czy to jest % posredni czy bezposredni na pz? Na indus.org jest 50% z obrony ale to jest 50% z 30% ktore sie nie odbudowuja po ataku czyli bezposrednio na pz jest tylko 15% z obrony. Btw. 4x flota, 6x eco, dodatkowe pola, 0.5 zuzycie deu, ladownosc sond, acs, 5 galaktyk, zakrzywienie. Na bank bym zagral na takim polskim uni

  • Na Ogame.org podobnie do hiszpanskiej tyle ze dolozona jest opcja eco x7, dodatkowe pola +30, brak wyboru ladownosci sond.

  • Ładowność sond

    Profesore - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    jak tam popieram buleona. Lepiej samemu wybrac kiedy sie farmi. Mam 2h to sobie klikam i farmie. A nie ustawiac alarm co 30 minut jak flota farmingowa wroci by wyslac je ponownie ;/

  • nie, zeby upokarzac innych graczy poprzez farmienie ich moonow sondkami

  • dajcie uni z ładownością sond!

  • Wymuszony push?

    Profesore - - Zadawanie pytań

    Post

    Sytuacja kolegi: Konto kolegi w top 30. Podczas tego jak kolega spał, jeden typunio (top 500) przesłał mu 5k deuteru. Tamten typunio po 24h wyslal ticket ze kolega go oszukal podczas wymiany. Że miał mu przesłać surkę, minęło ponad 24h i nic dlatego pisze ticket. Kolega nie zorientował się wogole ze dostal jakas surke na konto i dostał bana. Czy kolega jest w stanie teraz odzyskac konto? Tzn. czy jest w stanie prosic o odbanowanie ze odesle tamtemu surowce?

  • kod konta

    Profesore - - Zadawanie pytań

    Post

    ale rozumiem ze jesli dostane kod zasiadania to w kazdej chwili wlasciciel konta moze przejac z powrotem konto? jeśli tak to powinni cos z tym zrobic.... wyczuwam tu duze pole oszustw ;/ ewentualnie czy jesli juz dostalem kod i jestem na danym koncie...skad mam wiedziec czy jestem na koncie juz swoim czy tylko zasiadam?

  • kod konta

    Profesore - - Zadawanie pytań

    Post

    Jak sprawdzić czy kod który otrzymalismy to kod przekazania konta a nie kod zasiadania?

  • Nowe Uni i AM

    Profesore - - Zadawanie pytań

    Post

    tak samo. w pierwszej fazie gry nie da sie jednorazowo kupic wiecej niz 10k danego surowca.

  • Siemanko. Zbieramy ekipę flociarzy na ogame.org do sojuszu Polish Insomnia logo.png Konfiguracja serwera: EN Eco x5, Fleet x6, Research x10, 60% DF, 50% DiDF, 0.5 Deu consumption, 5 Galaxies, 10.000 DM after validation, category: fleeter, Stomt on. Obecnie jest nas 3 puty co [każdy +25 lat. ;)] Zapraszamy flociarzy. Górnikom i dzieciom poniżej 18 roku życia - podziękujemy Gwarantujemy mega atmosferę, bez spiny - gramy nie dla topki lecz dla jak największej liczby ST Kontakt discord: Polish Insom…

  • Nowe Uni i AM

    Profesore - - Zadawanie pytań

    Post

    w pierwszej fazie nowego uni: 10k metalu - 45k dm 10k krysztalu - 90k dm 10k deuteru - 135k dm

  • 2 pytanka: 1. Gdzie dokładnie na forum u nas odbyło się głosowanie dotyczące konfiguracji uni które wyjdzie na dniach? 2. Konfiguracja uni na ogame.pt wydaje się interesująca, aczkolwiek jestescie pewni ze uni na ogame.pt wychodzi? Na board.pt.ogame.gameforge.com/ nie ma zadnej info o nowym uni...?

  • ma ktos z was rozpiske wszystkich otwieranych uni wraz z konfiguracjami? Z tego co widzialem interesujace jest uni na ogame.org