Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 307.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kiciak: „mhm brakuje mi weny na nowe pytania hmm Film, jaki ostatnio oglądałaś? Ostatnio ja się lubuję w serialach typu "Wzór". Nie są ze sobą powiązane, zatem nie wymagają regularnego oglądania ulubiony film? Oj. to trudne pytanie, ale uwielbiam Akademie Policyjne, mogłabym to oglądac ciągle hah. Poza tym filmy psychilogiczne, ale tych bardzo mało w tiviku film, który obejrzałaś najwięcej razy? zdecydowanie Akademia Policyjna, wszystkie części. film, którego najbardziej nie lubisz? sek…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kiciak: „hejka! hej :* ulubione warzywo?? nie jadam :P ulubiony owoc? nie jadam :P ulubiony zwierzak i tutaj jeszcze dlaczego? ogólnie lubię zwierzęta, ale chyba najwiekszy sentyment mam do szczurków. To niezwykle inteligentne zwierzątka, a obserwowanie ich zachowań jest fascynujące. Obecnie mam pieska i śliczną szczurzycę Kryśkę-Gabryśkę. ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „O ile dobrze pamiętam to jesteś od przyjmowania nowych moderatorów a więc odpowiedz w tej kwestii nie tylko ja decyduje, więc moja wypowiedź nic tutaj nie daje Aj tam spamić umiem w końcu trochę tego mam na swoim koncie niedlugo więcej niż Ty oj, faktycznie, chyba muszę popracowac nad licznikiem, bo to by było karygodne, żebyś miał więcej postów niż ja hahah od kiedy djablice mają delikatna skore Myslalem ze porowatą gruba itd widzę, że na czasach średniowiecza się zatrzyma…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Dobra dobra nie panikuj nam tutaj Czas się znajdzie W ogóle o nas nie dbasz, raz na miesiąc zajrzysz i tyle Ja potrzebuje tutaj więcej oparcia w Tobie Aby być takim samym spamerem tylko że nie na legalu bo widzisz Czesiu, spamic to trzeba umiec hahaha A czy wybaczę to jeszcze nie wiem Przyjdzie czas kiedy będziesz musiała za to zapłacić i wtedy ewentualnie będę mógł wybaczyć mojej Djablicy w takim razie, nie chce, ale muszę wspomniec o takim drobnym fakcie. Otóż przypominam…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od LOCO...: „Desperados czy LECH ? kubuś? LOCO w slipkach czy LOCO w bokserkach ? hym, a nie masz tych panterek, co w nich na ringu walczyłeś? Dobre wino czy Dobra wódka ? raczej wino. Kolacja przy świecach czy Wieczór przy kominku ? może byc kolacja przy świecach, w przytulnym pokoju ogrzewanym płomieniami z kominka Wolisz masować czy być masowaną ? hm w obie strony może byc ciekawie. Łąka czy Plaża ? plaża... Młody czy Stary ? może coś po środku Djablica :******” Cytat od Czesiownik: „Is…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Ale jak już padasz na twarz to trzeba wstać:P Najlepsza telenowela ?:P hym może ..... Isaura? pamietasz? to był hit stuleci haha, albo w Kamiennym kręgu, czy jakoś tak, było jeszcze coś takiego, co ją krokodyl napadł... ” Cytat od Dav: „Diabełku Kiedy się pobawimy Twoimi widełkami? no nie wiem, czy się pobawimy, bo to bardzo drogocenne widły hah Wyspała się? jak zawsze odpowiedź brzmi NIE ” Cytat od Dumbledore1: „Hej trollu z małymi włochatymi stópkami które spędzają Ci sen…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „No dobra jak mówisz że tęsknisz to ja też Niech będzie że się przyznam hahaha wiedziałam Forum to powinno być na pierwszym miejscu:P A tak na serio to wieczorkiem zawsze mogłabyś zaglądać tutaj nie zawsze jest to możliwe, bpo często, wieczorkiem, padam już na twarz Otwarte okno mówisz:P A mieszkasz przy ruchliwej ulicy czy masz spokój w nocy i ciszę ?:) raczej jest cisza, chyba, że jakiś sąsiad imprezkę robi Jak można nie jeść żadnej zieleniny;P jak można jeśc zieleninę ” D…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od The Cold One: „No, w końcu muszę tu zajrzeć Bardzo się cieszysz? no bardzo się cieszę Lubisz kłamać? A idąc krok dalej: potrafisz dobrze kłamać? nie lubię i nie robie tego, bo i po co Czemu nie weźmiesz modka w Szpamie? bo ja uwielbiam DiDy Przywiązałaś się do moderowania na najlepszym 17. uni? [size=6] dużo roboty nie masz.[/size] tak przywiązałam się, resztą ja zawsze mam duży sentyment do moich graczy. Teraz nie ma dużo pracy, ale kiedyś, eh nikt tak pięknie się nie kłócił jak uni 17…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Dav: „ [....] Jesteś śpiąca? jak zawsze hah Kiedy wpadniesz mi do PU? pewnie wtedy, gdy odnajdę temat ” Cytat od Czesiownik: „Dawno mnie tutaj nie było, ale przez to miałem spokojne zycie bez djablicy ale jednak musisz przyznac, że strasznie tęskniłeś hahahaha Co tam słychac u Ciebie ? Ilu krzywdę zrobiłaś przez ostatni tydzień ? no wiesz, o co Ty mnie podejrzewasz, spójrz na kolegę poniżej jak dobrze sie ma i żadnego wpisu w profilu hah herbata słodzona czy nieslodzona ? słodzona i to …

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Dav: „Pewnie tak. Ale praktycznie wszystko co jednym daje przyjemność, drugim szkodzi. Dzień dobry niedobra :*. a dlaczego niedobra? :* Znajomemu ojca walnęło w puszkę od internetu (radiówka). Spaliło 2 komputery, plazmę i kilka innych rzeczy. A to dlatego, że nie odłączył modemu. W sumie 6k zł strat. mnie sie zdarzyło spalenie płyty głównej w komputerze, podczas burzy. Piękny poranek dzisiaj. Ogarniam się od 3 godzin, pogoda wspaniała. A u Ciebie jak? hm 3 h sie ogarniałeś? to Ty gorsz…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Dav: „Ja wczoraj miałem fajne widoczki za oknem. Drzewa się łamały, wiało, błyskało. Armageddon. :D” Wiesz, na takie zjawiska się chętnie patrzy, bo żywioły zawsze fascynowały ludzkośc, ale jeśli człowiek sobie uświadomi, ile nieszczęśc niosą ze sobą, już nie jest tak dobrze.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Dav: „Hej moje suoneczko zue. Jak tam życie leci? Pogoda dopisuje? Bo u mnie same tajfuny. ;)” Witaj Życie leci, praca dom, dom praca i tak w kółko. Pogoda dopisuje aż za bardzo, w pracy mam saunę, a w nocy niby troszke burzowo, ale bez większych rewelacji, choc dzis powietrze nieco lżejsze.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „ [...] Ja tam warnów nie nałapię, bo ja się nie kłócę - ale miło sobie poczytać wypociny niektórych osób Były tematy opisz osobę powyżej, kto jest na zdjęciu... i było wesoło Poza tym: ja Cię do niczego nie zmuszam, nawet nie sugeruję ;}” Taaak, zależy z której perspektywy na to spojrzec. Mati ja nie widze problemu, aby w DiD ktoś zakładał tematy, ale ja ciągle nie mogę

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „ [...] Nie wiem, nie jestem kobietą, a tym bardziej piękną Dlaczego u nas w DiD u2 skończyły się głupie tematy? Kiedy się zaczną? Czy wraz z tematami przyjdą nowe warny? :D” Hym, sugerujesz, że ja Wam mam pozakładac durne tematy, żebyście migli nałapac warnów? hahahaha no dobre hahaha Chcesz, żeby mnie wakat zabił, a cru zdeptała? no nieźle, się człowiek doczekał

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „I jeszcze raz Na obiadek rybka czy kotlecik? hm, w sumie i to i to jadalne, ale rybka to już musi byc taka dobra, zatem najpewniej kotlecik Lew czy tygrys? obydwa duże kotki, ale lwice nieco sprytniejsze Przypomina mi się taki film dokumentalny, jak lwica wychowywała jakiegoś jelonka, az nie do uwierzenia. Lepiej być mądrym czy pięknym? zapewne mądrym, ale odrobina urody jeszcze nikomu nie zaszkodziła. A wiesz, że według statystyk kobiety, które są ładne i używają ładnych perfum,…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Dzień dybry dzień dobry Bilard czy piłkarzyki? raczej bilard, choc i przy piłkarzykach można nieźle się bawic Judo czy takewondo? zdecydowanie aikido Kot czy pies? osobiście wolę pieski, jednak nie mam nic przeciw kotkom. Czemu ziemniaki rosną pod ziemią? bo nie mają odpowiedniego filtra przeciwsłonecznego ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Ty nam tutaj nie sciemniaj ze jestes pracocholikiem Za takie przewinienie kare powinnas dostac:P ależ o co Ty mnie podejrzewasz, ja w życiu nie ściemniam. Jednak podobno juz wracamy w normalny system pracy, zatem człowiek odetchnie troszkę ” Cytat od marcik: „Hej Diabliczko z najslodszymi rozkami w calym piekielku Co byś zrobiła gdyby miało nie być jutra? jakie trudne pytanie, hym, pewnie odwiedziłabym McDonalda, KFC, oczywiście poleżała na plaży i zażyła kąpieli morskich. …

  • marcik - szefowa szefow;)

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Marciku czy lubisz różki z czekolady? Dlaczego zjadłaś obydwa i nie podzieliłaś się ? Długo musiałaś biegac?

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od marcik: „Hej Diabliczko Dlaczego Twoje rozki maja smak czekoladowy? bo to są różki na pokuszenie hah, smakowały? Czy sa tez czasami nadziewane np.marcepankiem? o tak, marcepan w czekoladzie, to to, co Djablice i marciki lubią najbardziej Ile trwa zanim rozki Ci odrosna? a co, masz ochotę na przękąskę po obiadku? :E”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Satanie(L): „Ces Djablica Co tam diabelku???:* Niby wszystko oki, tylko duuużo pracy :* Jak sie spalo? a dziękuję dobrze, chyba 13 godzin spałam haha Co Ci sie przysnilo? hym, nic, mnie się nigdy nic nie śni Fajny chlopak czy zlota rybka?:D złota rybka, od niej dostanę wszystko Tyle na dzis. GRRRRR ” Czesiownik wiesz jako to jest, ktoś musi pracowac, żeby spamic mógł ktoś. Dużo pracy i jakoś z sił opadłam hah